dd1

Preorder pierwszego zeszytu "Statku namiętności" ---- :: Sprawdź komentowany news.

:: Sprawdź komentowany news. ---- :: Sprawdź komentowany news.

dd

Tutaj możesz komentować wszystkie wiadomości pojawiające się w naszym serwisie komiksowym.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Preorder pierwszego zeszytu "Statku namiętności"

Postautor: ljc » pn 18.03.2013 19:27

a ile zostanie wydanych egz.? tylko z preorderu czy więcej?
ljc
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4286
Rejestracja: wt 12.02.2008 18:54

Preorder pierwszego zeszytu "Statku namiętności"

Postautor: weiter » pn 18.03.2013 20:11

Byłem zainteresowany zakupem tego komiksu, ale 10 zł za wysyłkę jednej sztuki to dla mnie za dużo.
Jak będzie dostępny w jednym ze sklepów internetowych w których kupuję komiksy, z pewnością nabędę.
Awatar użytkownika
weiter
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 62
Rejestracja: wt 09.05.2006 7:18

Preorder pierwszego zeszytu "Statku namiętności"

Postautor: Takesh » pn 18.03.2013 21:52

No rzeczywiście lepiej będzie kupić w sklepie internetowym z innymi pozycjami, bo przesyłka się rozłoży. Poza tym wciąż mam w pamięci i na półce "Ksiondza", który mimo wszystko był drogi jak na sposób wydania (nie mam nic do samego komiksu). Dlatego ciekawe jak to będzie wyglądać w realu, bo drugi raz "Ksiondza" możliwe, że bym nie kupił...
Takesh
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 18
Rejestracja: sob 05.11.2011 14:02

Preorder pierwszego zeszytu "Statku namiętności"

Postautor: godai » wt 19.03.2013 9:53

Przesyłka darmowa u wydawcy. Ludzie, sprawdzajcie, zanim bzdury zaczniecie pisać.

Preorder jest tańszy, przesyłka TYLKO U WYDAWCY za darmo, więc nawet ze zniżką raczej nie opłaca się kupować w sklepach.

Myśleć, myśleć. Nie boli.
godai
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: wt 19.03.2013 9:52

Re: Preorder pierwszego zeszytu "Statku namiętności"

Postautor: weiter » wt 19.03.2013 15:03

godai pisze:Przesyłka darmowa u wydawcy. Ludzie, sprawdzajcie, zanim bzdury zaczniecie pisać.

Preorder jest tańszy, przesyłka TYLKO U WYDAWCY za darmo, więc nawet ze zniżką raczej nie opłaca się kupować w sklepach.

Myśleć, myśleć. Nie boli.

Wszedłem na stronę wydawcy poprzez linka podanego w newsie.
W regulaminie w 9 punkcie jest napisane:
"Opłaty za zamówienia na terytorium Polski wynoszą 10 zł dla zamówień, których wartość nie przekracza 100 zł."
Jeżeli więc komiks kosztuje w preorderze 25 zł, to kupując jedną sztukę muszę pokryć koszt wysyłki.
Czego więc według Ciebie nie rozumiem?
Awatar użytkownika
weiter
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 62
Rejestracja: wt 09.05.2006 7:18


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron