dd1

Plakat Bydgoskiej Soboty z Komiksem 2013 ---- :: Sprawdź komentowany news.

:: Sprawdź komentowany news. ---- :: Sprawdź komentowany news.

dd

Tutaj możesz komentować wszystkie wiadomości pojawiające się w naszym serwisie komiksowym.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Plakat Bydgoskiej Soboty z Komiksem 2013

Postautor: AnonimowyGrzybiarz » pn 18.02.2013 18:29

Po wielu negatywnych głosach, plakat zostanie poprawiony.
AnonimowyGrzybiarz
Lord
Lord
 
Posty: 1143
Rejestracja: czw 19.05.2011 9:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Plakat Bydgoskiej Soboty z Komiksem 2013

Postautor: ljc » pn 18.02.2013 21:10

uff, bo straszny jest
zagubiona aleja
ljc
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4286
Rejestracja: wt 12.02.2008 18:54

Re: Plakat Bydgoskiej Soboty z Komiksem 2013

Postautor: szabla » ndz 24.02.2013 22:21

Kurcze, mialem zamiar sie wybrac, ale widze, ze szykuje sie tu niezla komercha i w dodatku dla dzieci!! Jakies malowanki, wizyty podstawowek, itp. Brak tylko przegladu II sezonu Reksia... Ludzie!! Gdzie ten duch poprzednich BSK?? Tak wam kaze sponsor, czy jak?? Ja w kazdym razie zostaje w domu.
szabla
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 72
Rejestracja: pt 22.02.2013 23:37

Re: Plakat Bydgoskiej Soboty z Komiksem 2013

Postautor: Ystad » pn 25.02.2013 23:21

szabla pisze:Kurcze, mialem zamiar sie wybrac, ale widze, ze szykuje sie tu niezla komercha i w dodatku dla dzieci!! Jakies malowanki, wizyty podstawowek, itp. Brak tylko przegladu II sezonu Reksia... Ludzie!! Gdzie ten duch poprzednich BSK?? Tak wam kaze sponsor, czy jak?? Ja w kazdym razie zostaje w domu.



Sandoval, Grzeszkiewicz, Awantura 2.0 to zabawki dla dzieci? (Monteiro nie znam) Czepiłeś się dosłownie kilku wpisów nie skupiając się na najważniejszych ;)
Ja po raz kolejny jadę z wielką ochotą na Bydgoską Sobotę z Komiksem. Z tak wielką, że zamelduje się w Bydgoszczy (z naprawdę fajną ekipą) już w piątek po południu. :)
Nazywam się Jacek Jastrzębski. Jeżeli chcesz prowadzić ze mną dyskusję na forum, proszę również się przedstaw, żebym nie czuł się jakbym gadał z anonimowym trollem.

världen, du kan kyssa mitt arsle
Ystad
Lord
Lord
 
Posty: 1070
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Siedlce

Re: Plakat Bydgoskiej Soboty z Komiksem 2013

Postautor: ljc » wt 26.02.2013 9:38

Reksio jest fajny!
zagubiona aleja
ljc
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4286
Rejestracja: wt 12.02.2008 18:54

Re: Plakat Bydgoskiej Soboty z Komiksem 2013

Postautor: szabla » wt 26.02.2013 22:41

Przeciez w co drugim punkcie programu jest wpis "dla dzieci". Mam znajomego w Urzedzie Miasta, ktory twierdzi, ze non stop przyjmuja zapisy od podstawowek na BSK! Co Wy na to?

PS. Reksio jest rzeczywiscie fajny... przesadzilem:)
szabla
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 72
Rejestracja: pt 22.02.2013 23:37

Re: Plakat Bydgoskiej Soboty z Komiksem 2013

Postautor: Hans11 » śr 27.02.2013 2:40

szabla pisze:Przeciez w co drugim punkcie programu jest wpis "dla dzieci". Mam znajomego w Urzedzie Miasta, ktory twierdzi, ze non stop przyjmuja zapisy od podstawowek na BSK! Co Wy na to?

PS. Reksio jest rzeczywiscie fajny... przesadzilem:)


No to ten Twój znajomy gada głupoty, a Ty je powtarzasz. I tak powstają plotki, bo ktoś podaje dalej informacje, których nawet nie chce się mu sprawdzić.

Owe rzekome "zapisy" to nic innego, jak zgłoszenia prac plastycznych na konkurs, który towarzyszy tegorocznej imprezie. Kilku jego laureatów zostanie zaproszonych na rozstrzygnięcie konkursu, które odbędzie się 23 marca.

A w warsztatach w poprzednich latach większość uczestników to były dzieciaki. Trzeba było podać tę oczywistość na plakacie, żeby zaczęła budzić kontrowersje :)
Hans11
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: śr 27.02.2013 2:31


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron