dd1

Komiksy Marvela znów w kiosku! ---- :: Sprawdź komentowany news.

:: Sprawdź komentowany news. ---- :: Sprawdź komentowany news.

dd

Tutaj możesz komentować wszystkie wiadomości pojawiające się w naszym serwisie komiksowym.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Re: Komiksy Marvela znów w kiosku!

Postautor: sanek87 » śr 22.08.2012 10:32

ktoś w Łodzi widział ?
sanek87
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: śr 22.08.2012 10:29

Re: Komiksy Marvela znów w kiosku!

Postautor: dennis » śr 22.08.2012 19:02

w łodzi nie ma
dennis
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: wt 17.07.2012 18:44

Re: Komiksy Marvela znów w kiosku!

Postautor: radef1 » czw 23.08.2012 11:55

AndrewK1 pisze:Jest już wtorkowy wieczór, po pracy obszedłem wszystkie znane mi salony Inmedio, Relaye i Empik w okolicy.
W Opolu nikt nie widział, nikt nie słyszał o tej kolekcji.
Forumowicze Gildii Komiksu też szukają i wszędzie są z tym kłopoty.

Czy ktoś w końcu to nabył ??

Z tego co wiem na całym Śląsku nie ma żadnego egzemplarza (Dolny Śląsk, Opole i Górny Śląsk), są głosy, że są w lubuskim, mazowieckim, wielkopolskim i pomorskim czy świętokrzyskim (chyba o podkarpackim też słyszałem), ale i w Rybniku, i w Zabrzu, i w Katowicach, i w Opolu, i we Wrocławiu nikt nie widział tej kolekcji.
radef1
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 43
Rejestracja: wt 23.06.2009 10:59

Komiksy Marvela znów w kiosku!

Postautor: Inuki » czw 23.08.2012 14:14

Co do wielkopolski, to nie słyszałem żeby gdzieś było. Znajomy w Poznaniu szuka od trzech dni i nic; Leszno, Rawicz i okolice tak samo. W Empikach nie ma, Inmedio nie ma, i co najważniejsze w Ruchach też nie ma, nawet w hurtowniach.
Inuki
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 14
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41

Re: Komiksy Marvela znów w kiosku!

Postautor: ljc » czw 23.08.2012 14:17

Empik na Marszałkowskiej w W-wie tego nie ma, okoliczne kioski też, nikt nie słyszał
zagubiona aleja
ljc
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4288
Rejestracja: wt 12.02.2008 18:54

Re: Komiksy Marvela znów w kiosku!

Postautor: Azyjka » czw 23.08.2012 16:42

Napaliłam się jak ruski czołgista, niestety sprawdzałam w toruńskich kioskach i empikach. Nic. Ale mnie to nie zraża więc napisałam do znajomych w Gdańsku i w Warszawie, może coś znajdą. Choć biorąc pod uwage wpisy poprzedników, na Warszawę już nie liczę. A no i wystawiłam na fejsie info, że jak ktoś mi znajdzie Marvela, to zostane niewolnikiem znalazcy :D
Liczę, że niedługo dostanę swojego Spiderman'a 8)

*czy osoby, które znalazły egzemplarz w Gdańsku mogą określić w którym kiosku to dorwały? W sensie gdzie konkretnie? Dziękuję za info :)
Azyjka
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: czw 23.08.2012 16:37

Re: Komiksy Marvela znów w kiosku!

Postautor: Byrus » pt 24.08.2012 13:01

W moim małym, 18-tysięcznym mieście, jest jeszcze kilka egzemplarzy i już zamówiłem następny nr u miłej starszej pani z kiosku. Powiedziała, że nie ma problemu bo produkt figuruje jako cykliczny i może zamawiać następny nr już na początku przyszłego tygodnia. Mój egzemplarz kupiłem w poniedziałek i tego samego dnia rano był wystawiony w kiosku, ale prawdopodobnie dostarczony był już w sobotę po południu.
Byrus
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: pt 24.08.2012 12:45

Poprzednia

Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości