dd1

Bi Bułka i Otoczka Otoczaka ---- :: Sprawdź komentowany artykuł.

:: Sprawdź komentowany artykuł. ---- :: Sprawdź komentowany artykuł.

dd

Tutaj możesz komentować wszystkie wiadomości pojawiające się w naszym serwisie komiksowym.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Bi Bułka i Otoczka Otoczaka

Postautor: G.W. » czw 02.08.2012 15:38

Widzę, że opinie, nie są pochlebne, ale ja mimo wszystko chciałbym zajrzeć do tego komiksu, a to dlatego ,że cały czas intryguje mnie filmik, którego bohaterowie to właśnie postacie ze wspomnianego komiksu. Trafiłem tu właśnie z youtube, obejrzałem video i wygooglowałem "Bi bułka". Filmik , jest bardzo alternatywny, jakby robiony na brudno, powiedzmy, że coś na pograniczu undergroundowego teledysku i dobranocki. Ale ogółnie rzecz biorąc dość niezły. Montowany przez samego autora komiksu. Więc może Rafał Tomczak to po prostu filmowiec, dla którego komiks był tylko szkicem?
G.W.
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: czw 02.08.2012 14:36

Re: Bi Bułka i Otoczka Otoczaka

Postautor: Ważkoner » pn 06.08.2012 20:15

Ja chciałem uciekać to filmik, który według autora jest dopełnieniem serii o Bi Bułce. Komiksy Otoczaka to zakręcone arty, które wywołują bardzo skrajne emocje, ale to bardzo ogólne stwierdzenie. Najlepiej przekonać się samemu.
Ważkoner
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz 18.03.2012 10:34


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości