dd1

Konstrukt 4 w sprzedaży ---- :: Sprawdź komentowany news.

:: Sprawdź komentowany news. ---- :: Sprawdź komentowany news.

dd

Tutaj możesz komentować wszystkie wiadomości pojawiające się w naszym serwisie komiksowym.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Konstrukt 4 w sprzedaży

Postautor: celtic » pt 11.05.2012 10:03

Z chęcią kupowałbym te cyfrowe wersje Konstruktu, ale musiałbym dostać zapewnienie autora, że w przypadku druku zbiorczego, przypadał by mi rabat na zakup w wysokości 35-40%
celtic
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 238
Rejestracja: pt 28.04.2006 16:22

Konstrukt 4 w sprzedaży

Postautor: ljc » pt 11.05.2012 12:17

też pomysł?!
ljc
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4286
Rejestracja: wt 12.02.2008 18:54

Re: Konstrukt 4 w sprzedaży

Postautor: charlie_cherry » pt 11.05.2012 15:01

Pomysł trudny do realizacji, ale też o czymś takim myślałem (acz nie w przypadku Konstruktu). Całość sprowadza się do mojej niechęci do płacenia dwa razy za to samo, nawet w innej formie.
charlie_cherry
Książę
Książę
 
Posty: 2598
Rejestracja: sob 07.01.2006 13:27

Re: Konstrukt 4 w sprzedaży

Postautor: ljc » pt 11.05.2012 20:08

ej, dajcie spokój - pomysł absurdalny - zwłaszcza w przypadku takiej zniżki

płacisz małą kasę za dużo stron jak na zeszytówkę, z monitora słabiej się czyta (mnie na pewno), ale komiks masz od ręki bez ruszania się z domu (mnie to rusza) - układ jest uczciwy

dlaczego miałbym dostać aż tak dużą zniżkę przy zakupie wydania papierowego? przecież to inny produkt (zebrane do kupy, wydane na papierze), ale jednocześnie produkt, który już mam - to po mi drugi? jak chcę jednak, to muszę zapłacić

choć przyznam, że np. po wykazaniu zakupu wszystkich części online, mógłby być rabat - powiedzmy 10-15 procent - ale pojawia się problem - bo komiksy w PL są sprzedawane z rabatem - rabaty by się sumowały? nonsens przecież...
zagubiona aleja
ljc
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4286
Rejestracja: wt 12.02.2008 18:54


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron