dd1

Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi ----

----

dd

Wydawnictwo Egmont odpowiada na zadane przez forumowiczów pytania

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: HejterPleja » ndz 07.11.2010 17:34

bo kiedyś egmont był konkretnym wydawnictwem, nastawionym przyjaźnie do czytelników, teraz to buce straszne.
a jak im tak ciezko sie odpowiada na te pytania i robią łache to moze niech sobie dadzą spokój?? niech skasują dział - Oficjalne Forum Komiksowe Wydawnictwa Egmont Polska i po sprawie.
jak coś robić to robić porządnie albo wcale, a nie na przysłowiowy odp
Awatar użytkownika
HejterPleja
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: pt 08.10.2010 20:13

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: kokosz » pn 08.11.2010 14:00

vision2001 pisze:I tak w odpowiedzi na 263 pytania zaatakuje nas w pierwszej kolejności odpowiedź w stylu:
Jak zwykle – w zasadzie nie odpowiadam na pytania dotyczące tego „czy coś kiedyś wydamy”.
a następnie pojawi się gdzieś ze 13 odpowiedzi na resztę pytań :lol:


Ja i tak jestem zdziwiony, że chce się TK odpowiadac choćby na te 13 pytań... Biorąc pod uwagę jak wiele pytań jest bez sensu (czy wydacie Kajko i Kokosza w formacie Lucky Luke'a), albo po raz kolejny o to samo (zeszytówki superhero), albo ciągłe zadawanie pytań o to co kiedyś wydadzą pomimo próśb TK o nie zadawanie pytań co wydadzą - uważam, że wykazuje dużą dozę samozaparcia i pozytywnego podejścia do czytelników.

Może gdyby te pytania wstepnie moderować, albo gdyby redakcja Alei sama odpowiedziała na te banalne i powtarzające się, to wtedy wydawca mógłby skupić się na przekazywaniu naprawdę wartościowych informacji?


endrju pisze:Pewnie macie rację, że nie ma sensu się denerwować. Mimo wszystko takie olewcze traktowanie czytelników nie wystawia zbyt dobrego świadectwa egmontowi.
4 miesiące bez odpowiedzi i jakichkolwiek informacji co dalej, szkoda słów.


TK odpowiada wtedy, kiedy redakcja Alei przesle pytania. Ale co za różnica, obrzućmy Egmont gównem, zawsze coś się przyklei...

HejterPleja pisze:jak im tak ciezko sie odpowiada na te pytania i robią łache to moze niech sobie dadzą spokój?? niech skasują dział - Oficjalne Forum Komiksowe Wydawnictwa Egmont Polska i po sprawie.
jak coś robić to robić porządnie albo wcale, a nie na przysłowiowy odp


A może sam uznasz, że dział jest skasowany i przestaniesz na niego wchodzić i wypisywać podobne pierdoły? Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma.
kokosz
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 83
Rejestracja: czw 11.05.2006 9:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: piotrassss » pn 08.11.2010 17:57

Witajcie,

Pierwsza rzecz jest taka, że to Egmont powinien być wdzięczny temu forum za to, że istnieje, a czytelnikom za zadawane pytania. W ten sposób Egmont ma zapewnione częściowe, darmowe badanie rynku.

Biorąc pod uwagę jak wiele pytań jest bez sensu

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi". Skoro czytelnicy o coś
pytają, znaczy to, że dany temat stanowi ich źródło zainteresowania (a także ich portfeli).

czy wydacie Kajko i Kokosza w formacie Lucky Luke'a

Skoro ludzie o to pytają, widocznie jest popyt na integrale Kajka i Kokosza
(moim skromnym zdaniem KiK zasługuje na to by być wydanym w formie jakościowej conajmniej Absolute Sandmana). Obecne dostępne wydanie typu licha książeczka jest dobre dla dzieci, które nie przejmą się tym, że wyrwą stronę... nie jest to coś hm.. trwałe, a takiego oczekuje wiele osób.

albo ciągłe zadawanie pytań o to co kiedyś wydadzą pomimo próśb TK o nie zadawanie pytań co wydadzą


Hm.. pytanie tego typu powinno być sygnałem, że na dany tytuł są chętni.
Jeśli chętnych jest dużo (wiele pytań), wtedy może warto się nad tytułem zastanowić... Czy nie było tak z LEO - Aldebaran ?
Uważam, że każda aktywność na forum jest (powinna być) cenną informacją dla wydawcy.

Komiks superbohaterski - widać wyraźnie, że są chętni, czy to źlę, że chcą pokazać to, że istnieją ?

Co do lekcewarzenia czytelników, to sam nie wiem jak to do końca jest..
Jeżeli prawdą jest, że Pan TK lekcewarzy czytelników, to powinien nabrać trochę pokory, gdyż jego pensja pochodzi z naszych portfeli. A może Pan TK jest po prostu zajęty w tej chwili i dlatego nie odpowiedział jeszcze ?
W każdym razie faktem jest, że odpowiedzi miały zostać udzielone na dniach, a tak się nie stało. Gdybym ja wypowiedział takie zdanie, stanąłbym na głowie, aby dotrzymać słowa.
piotrassss
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 78
Rejestracja: ndz 09.05.2010 13:31

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: endrju » pn 08.11.2010 22:59

Podpisuje się pod tym, co zamieścił powyżej Piotrassss.
Kokoszu ludzie kupują komiksy egmontu i wydawnictwo biorąc tylko to pod uwage, powinno traktować swoich klientów poważnie, a nie w taki sposób, jak to się odbywa teraz. Odpowiedzi na pytania miały pojawić się w ciągu kliku dni. Termin nie zostal dotrzymany i w związku z tym ponawiam swoje pytanie : Kiedy egmont w końcu raczy łaskawie odpowiedzieć na pytania?. Wcześniej Charlie Cherry odpisał mi w tym wątku i z jego odpowiedzi wynikało, że aleja przesłała już pytania egmontowi, ale ten do tej pory nie raczył odpowiedzieć. Dla mnie to jest czysta olewka swoich klientów i takie zachowanie nie przystoi tak zasłuzonemu wydawnictwu jak egmont. Jeżeli egmont robi łaskę i nie chce mu się odpowiadać na pytania, to niech zamknie ten dział i da sobie spokój z uprawianiem fikcji. Wydawnictwo POWINNO udzielić odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania, bo to świadczy o poważnym traktowaniu swoich czytelników i klientów, którzy swoimi portfelami wspierają egmont. Bez czytelników i klientów egmont nie istnieje
tylko tyle mam do powiedzenia.
hej hej hej hej hej
endrju
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: pn 16.08.2010 14:00
Lokalizacja: Polsza

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: kokosz » wt 09.11.2010 0:39

piotrassss pisze:Pierwsza rzecz jest taka, że to Egmont powinien być wdzięczny temu forum za to, że istnieje, a czytelnikom za zadawane pytania. W ten sposób Egmont ma zapewnione częściowe, darmowe badanie rynku.


Nieprawda. Wielu wydawców wielokrotnie mówiło, że głosy na forach komiksowych nie są ani trochę reprezentatywne dla rynku.

piotrassss pisze:Skoro ludzie o to pytają, widocznie jest popyt na integrale Kajka i Kokosza


Co innego integral, co innego książeczka w kieszonkowym formacie. Egmont wielokrotnie tłumaczył, ze wydaje Lucky Luke'a, Tintina czy Titeufa w małym formacie, bo nie byłoby szans wydac ich w dużym, droższym i jest to jedyna forma, w jakiej wydawnictwo może zaprezentować je polskim czytelnikom. W tej sytuacji bez senu byłoby wydawanie w tej postaci komiksu, który został już wydany w normalnym formacie.

piotrassss pisze:Hm.. pytanie tego typu powinno być sygnałem, że na dany tytuł są chętni. Jeśli chętnych jest dużo (wiele pytań), wtedy może warto się nad tytułem zastanowić...


Jesli pytanie ma być sygnałem, to dlaczego później ludzie psioczą na forum, że na ich pytanie/sygnał nie udzielono odpowiedzi?

piotrassss pisze:Komiks superbohaterski - widać wyraźnie, że są chętni, czy to źlę, że chcą pokazać to, że istnieją ?


Ależ pokazują, już od paru lat, w kółko to samo... Ile razy mają zadać Egmontowi pytanie o zeszytówki superhero, żeby przyjąć do wiadomości odmowną odpowiedź?

piotrassss pisze:Jeżeli prawdą jest, że Pan TK lekcewarzy czytelników, to powinien nabrać trochę pokory, gdyż jego pensja pochodzi z naszych portfeli.


A kupujesz Kaczory Donaldy? No to jeśli nie, to raczej nie dokładasz się do pensji. Inne komiksy z tego co wiem raczej zwracają koszty niż generują zysk.

piotrassss pisze:Gdybym ja wypowiedział takie zdanie, stanąłbym na głowie, aby dotrzymać słowa.


A TK jest pracownikiem przedsiębiorstwa i w pierwszej kolejności staje na głowie, żeby nowe albumy trafiły do sklepów, a nie odpowiedzi na forum. I ja się z tym zgadzam.

endrju pisze:Wydawnictwo POWINNO udzielić odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania, bo to świadczy o poważnym traktowaniu swoich czytelników i klientów


Wydawnictwo nie ma obowiązku udzielac odpowiedzi na żadne pytania. I mimo to traktuje klientów powaznie. Niepowazne jest obiecywanie gruszek na wierzbie i ogłaszanie zapowiedzi które pozostają niezrealizowane.

endrju pisze:Jeżeli egmont robi łaskę i nie chce mu się odpowiadać na pytania, to niech zamknie ten dział i da sobie spokój z uprawianiem fikcji.


Dobrze, że nie ty o tym decydujesz, bo ja chętnie przeczytam odpowiedzi jak już będą. Nawet lekko spóźnione.
kokosz
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 83
Rejestracja: czw 11.05.2006 9:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: janjedlikowski » wt 09.11.2010 23:44

Ot i przyszły odpowiedzi.
Wszystkim tym, którym nie podoba się polityka wydawnicza i sposób kontaktu z klientami proponuję, żeby sami zaczeli wydawać komiksy i udzielali po raz e-nty odpowiedzi na te same pytania.

Myśle, że powinniśmy być wdzięczni Egmontowi i p.Kołodziejczakowi za kawał dobrej roboty.

A wszytkim marudzącym fanom mangi i superhero etc. radzę wziąć się do nauki, pouczyć trochę języka, zacząć kupować wersje anglojęzyczne i przestać jęczeć.
janjedlikowski
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 50
Rejestracja: pt 26.05.2006 23:41

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: vision2001 » śr 10.11.2010 0:28

janjedlikowski pisze:A wszytkim marudzącym fanom mangi i superhero etc. radzę wziąć się do nauki, pouczyć trochę języka, zacząć kupować wersje anglojęzyczne i przestać jęczeć.


Ja już od jakiegoś czasu jestem właśnie na etapie kupowania komiksów zza oceanu (na półce już stoją Absolute Sandman, dużo rzeczy o trykociarzach - bo Lubię to!, seria 100 naboi, Preacher, Y - the last man, Justice i wiele innych). No i cieszę się, że za niedługi czas dostanę kolejne paczki z niezłymi (jak dla mnie) tytułami.

Patrząc obecnie co się dzieje w Egmoncie (+dodatkowo co będzie po dodaniu VATu) smutno mi się zrobiło, bo:
1. Wiadomo - cena wzrośnie co najmniej o VAT.
2. Coś mi się wydaje, że szybko nie zobaczę kontynuacji serii Baśnie czy Lucyfer...
3. Przez pierwsze półrocze 2011 r. nie oczekuję zbyt wielkiego ruchu wydawniczego ze stron Egmontu.
Nic to - może kiedyś znów nastaną dobre czasy dla komiksu na naszym rodzimym rynku.
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: romeck » wt 11.01.2011 13:43

Otrzymałem odpowiedź od wydawnictwa, że ze względu na niesatysfakcjonujące wyniki sprzedaży, wydawanie serii XIII Mystery nie będzie kontynuowane. Piszę to tutaj, bo być może kogoś to jeszcze interesowało oprócz mnie.
Awatar użytkownika
romeck
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 10
Rejestracja: pn 05.02.2007 11:29
Lokalizacja: Łódź

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: endrju » czw 24.02.2011 20:29

Kiedy egmont odpowie na pytania. Od ostatnich odpowiedzi wydawnictwa minęło już prawie 4 miesiące....!!!!!
hej hej hej hej hej
endrju
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: pn 16.08.2010 14:00
Lokalizacja: Polsza

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: piotrassss » czw 03.03.2011 21:11

Czy wysłano już pytania Egmontowi ? Minęło już sporo czasu, a pytań jest wiele...
piotrassss
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 78
Rejestracja: ndz 09.05.2010 13:31

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: endrju » sob 19.03.2011 21:16

Kiedy egmont odpowie w końcu na pytania?. Od ostatnich odpowiedzi minęło już 4,5 miesiąca, to już jest lekka przeginka.
hej hej hej hej hej
endrju
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: pn 16.08.2010 14:00
Lokalizacja: Polsza

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: vision2001 » pn 21.03.2011 23:51

Zatem teraz czekam na zapowiedzi.
Z udzielonych odpowiedzi widać, że ten rok w Egmoncie zapowiada się bardzo cienko...
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: HejterPleja » śr 23.03.2011 16:25

te "odpowiedzi" to niezła beka jest, ponad 100 pytań a oni sobie coś tam swojego powypisywali u góry, jakby nius z zapowiedziami
chyba nie o to chodziło w tej formule ?? są zadane pytania to sie powinno na nie odpowiedzieć.
egmont po raz kolejny olał czytelników, ja temu wydawnictwu juz dziękuję, i żadnych nowych komiksów od nich nie kupie, zresztą i tak ich plań wydawniczy jest pożal sie boże
Awatar użytkownika
HejterPleja
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: pt 08.10.2010 20:13

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: Quithe » czw 24.03.2011 0:29

Ja się nie dziwię takiej formie, przeglądając pytania na bieżąco. Dopóki Egmont będzie wydawał interesujące mnie pozycje, będę się go trzymał, ale nic na siłę brać nie będę, żeby ratować sytuację (bez przesady).
Awatar użytkownika
Quithe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 92
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: piotrassss » czw 24.03.2011 8:34

Zaczynam się zastanawiać, czy jest w ogóle sens zadawania pytań, skoro z odpowiedziami jest coraz gorzej. Jeśli przejrzymy temat odpowiedzi, od pierwszych POST-ów, to zauważymy, że na początku (chyba 2006r) odpowiedzi były udzielane NA WSZYSTKIE pytania, co do jednego. Z biegiem czasu, w kolejnych odpowiedziach, niektóre z pytań zostały pomijane. W tej chwili właściwie nie mamy odpowiedzi na 90% zadanych pytań (chociażby TAK/NIE), tylko poglądowy zarys tego co będzie (niekoniecznie na 100%). Mam nadzieję, że chociaż te pytania zostały przeczytane. Jedyny sens zadawania pytań w tej chwili, to zwrócenie uwagi na nasze oczekiwania i zapotrzebowania. Czas pomiędzy kolejnymi odpowiedziami także się wydłuża. Przewiduję, że następne za pół roku...
piotrassss
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 78
Rejestracja: ndz 09.05.2010 13:31

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: Iron » czw 24.03.2011 23:48

HejterPleja pisze:te "odpowiedzi" to niezła beka jest, ponad 100 pytań a oni sobie coś tam swojego powypisywali u góry, jakby nius z zapowiedziami chyba nie o to chodziło w tej formule ?? są zadane pytania to sie powinno na nie odpowiedzieć. egmont po raz kolejny olał czytelników, ja temu wydawnictwu juz dziękuję, i żadnych nowych komiksów od nich nie kupie, zresztą i tak ich plań wydawniczy jest pożal sie boże


Ty jesteś niepoważny, czy tylko takiego udajesz? Na co ma Kołodziejczak odpowiadać skoro pewnie 90% pytań się powtarza i doskonale wiadomo jakie są na nie odpowiedzi. Forma odpowiedzi jest wystarczająca i dostosowana do poziomu pytań. Widać, ze nie dorosłeś do udzielania się na forum skoro tak się zachowujesz i w ten sposób się wypowiadasz. Znajdź sobie inne forum na trollowanie.

piotrassss pisze:Zaczynam się zastanawiać, czy jest w ogóle sens zadawania pytań, skoro z odpowiedziami jest coraz gorzej. Jeśli przejrzymy temat odpowiedzi, od pierwszych POST-ów, to zauważymy, że na początku (chyba 2006r) odpowiedzi były udzielane NA WSZYSTKIE pytania, co do jednego. Z biegiem czasu, w kolejnych odpowiedziach, niektóre z pytań zostały pomijane. W tej chwili właściwie nie mamy odpowiedzi na 90% zadanych pytań (chociażby TAK/NIE), tylko poglądowy zarys tego co będzie (niekoniecznie na 100%). Mam nadzieję, że chociaż te pytania zostały przeczytane. Jedyny sens zadawania pytań w tej chwili, to zwrócenie uwagi na nasze oczekiwania i zapotrzebowania. Czas pomiędzy kolejnymi odpowiedziami także się wydłuża. Przewiduję, że następne za pół roku...


Akurat twoje przewidywania są nam zupełnie niepotrzebne. Gdybyś zadał sobie ten wielki trud czytania pytań i odpowiedzi, zauważył byś że coraz więcej z nich się powtarza. Teraz zdecydowana większość, na oko nawet do 90% to powtarzane w kółko pytania na które odpowiedź pojawiła się dawno.
Iron
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 172
Rejestracja: śr 26.03.2008 13:20

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: piotrassss » pt 25.03.2011 7:33

Iron pisze:
piotrassss pisze:Zaczynam się zastanawiać, czy jest w ogóle sens zadawania pytań, skoro z odpowiedziami jest coraz gorzej. Jeśli przejrzymy temat odpowiedzi, od pierwszych POST-ów, to zauważymy, że na początku (chyba 2006r) odpowiedzi były udzielane NA WSZYSTKIE pytania, co do jednego. Z biegiem czasu, w kolejnych odpowiedziach, niektóre z pytań zostały pomijane. W tej chwili właściwie nie mamy odpowiedzi na 90% zadanych pytań (chociażby TAK/NIE), tylko poglądowy zarys tego co będzie (niekoniecznie na 100%). Mam nadzieję, że chociaż te pytania zostały przeczytane. Jedyny sens zadawania pytań w tej chwili, to zwrócenie uwagi na nasze oczekiwania i zapotrzebowania. Czas pomiędzy kolejnymi odpowiedziami także się wydłuża. Przewiduję, że następne za pół roku...


Akurat twoje przewidywania są nam zupełnie niepotrzebne. Gdybyś zadał sobie ten wielki trud czytania pytań i odpowiedzi, zauważył byś że coraz więcej z nich się powtarza. Teraz zdecydowana większość, na oko nawet do 90% to powtarzane w kółko pytania na które odpowiedź pojawiła się dawno.


"twoje" pisze się z wielkiej litery, taka mała kwestia szacunku...

Nam? Więc, Ty uważasz, że masz prawo wypowiadać się głosem ogółu?
Otóź nie masz takiego prawa. Mów proszę za siebie, nie za wszystkich.
Wiem, że coraz więcej się powtarza, a sam zadaję pytania, na które jeszcze nie uzyskałem odpowiedzi. Rynek jest dynamiczny, więc i zadawanie pytań na które została udzielona odpowiedź ma sens, jeżeli dla kogoś nie była satysfakcjonująca w poprzednich sesjach, to także jak pisałem zwrócenie uwagi na oczekiwania czytelnika. Odpowiedzi z czasem na to same pytanie zadane wcześniej mogą się zmienić (o ile zostaną udzielone), przecież wiesz.
piotrassss
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 78
Rejestracja: ndz 09.05.2010 13:31

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: endrju » pt 25.03.2011 15:14

Też uważam, że egmont nie powinien tak traktowac swoich czytelników. Wydawnictwo powinno odpowiedziec na każde pytanie czytelników. Nie wiem dlaczego egmont odstąpił od tej formuły przy okazji ostatnich odpowiedzi. Te ostatnie odpowiedzi pachną mi maksymalną olewką czytelników, smutne to jest naprawdę :(
Rozumiem, że egmont ma ostatnimi czasy trudniejszy okres, ale swoich czytelników należy szanowac w każdych okolicznościach.
hej hej hej hej hej
endrju
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: pn 16.08.2010 14:00
Lokalizacja: Polsza

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: charlie_cherry » czw 31.03.2011 16:48

Usunąłem dwa ostatnie posty dotyczące komentarzy na temat komentarzy. Proszę o więcej kultury, mniej krzyku. HejterPleja - masz ode mnie ostrzeżenie. Jeśli masz tu fukcjonować tylko jako "Hejter" to daj sobie spokój, nie marnujmy wzajemnie swojego czasu.
charlie_cherry
Książę
Książę
 
Posty: 2598
Rejestracja: sob 07.01.2006 13:27

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: Gus Bomby » ndz 26.06.2011 8:34

Mamy kolejne odpowiedzi, i kolejną żenade ze strony Pana Kołodziejczaka.
Gdzie jest odpowiedz na pytanie, czy Largo będzie kontynuowany czy tez nie??

:roll:
Awatar użytkownika
Gus Bomby
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 24
Rejestracja: czw 05.05.2011 10:06
Lokalizacja: San Francisco

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: piotrassss » ndz 26.06.2011 20:27

hehe, przynajmniej napisał, że jest jeszcze materiał na kolejny tom Kajtek i Koko, no i że wydadzą, no i jeszcze Yans w KKGR...
Szkoda, że nie chcą wydać Kajko i Kokosz w HC.
piotrassss
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 78
Rejestracja: ndz 09.05.2010 13:31

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: endrju » ndz 26.06.2011 20:53

Znowu jakieś bździny zamiast konkretnych odpowiedzi. Nie chce mi się nawet czytać tych "odpowiedzi" egmontu.Totalna olewka, zero jakichkolwiek konkretnych odpowiedzi i informacji, jednym słowem żenady ciąg dalszy.
Panie Tomaszu napiszę to tłustym drukiem
MY CHCEMY ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE PYTANIA Z OSOBNA TAK JAK BYLO KIEDYŚ. NIE CHCEMY ŻADNYCH ZBIORCZYCH, NIEKONKRETNYCH KOMUNIKATÓW
hej hej hej hej hej
endrju
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: pn 16.08.2010 14:00
Lokalizacja: Polsza

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: charlie_cherry » wt 06.12.2011 21:26

Pytania do wydawnictwa zostały wysłane. Komentarze z "pytań" - wykasowane.
charlie_cherry
Książę
Książę
 
Posty: 2598
Rejestracja: sob 07.01.2006 13:27

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: Mr. Wojtecky » wt 13.12.2011 22:26

Mam nadzieję że odpowiedzi pojawią się jeszcze przed końcem roku.
Awatar użytkownika
Mr. Wojtecky
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 7
Rejestracja: pt 18.11.2011 16:36

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: endrju » czw 15.12.2011 1:01

Ja bym na to nie liczył
hej hej hej hej hej
endrju
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: pn 16.08.2010 14:00
Lokalizacja: Polsza

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: danek » pn 26.03.2012 9:08

W pierwszym półroczu 2012 miał zostać wydany Blueberry.
Został czerwiec, tak myślę.
W pierwszym kwartale jak na razie Egmont na mnie w zasadzie nic nie zarobił.
Smutne to...
danek
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 38
Rejestracja: wt 02.06.2009 20:25

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: Mr. Wojtecky » czw 31.05.2012 14:11

Kiedy pojawią się odpowiedzi egmontu ?
Awatar użytkownika
Mr. Wojtecky
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 7
Rejestracja: pt 18.11.2011 16:36

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: Cello » śr 27.06.2012 11:53

Ja tylko chciałem przypomnieć, że ostatnie odpowiedzi Egmontu były ponad pół roku temu (sic!)
Cello
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 616
Rejestracja: pt 05.10.2007 18:50

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: charlie_cherry » śr 27.06.2012 12:43

Pytania zostały już wysłane.
charlie_cherry
Książę
Książę
 
Posty: 2598
Rejestracja: sob 07.01.2006 13:27

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: Cello » sob 21.07.2012 15:49

Kiedy odpowiedzi?
Cello
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 616
Rejestracja: pt 05.10.2007 18:50

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: Mr. Wojtecky » sob 21.07.2012 18:20

Właśnie! pytania zostały ponoć wysłane a odpowiedzi w dalszym ciągu brak.
Awatar użytkownika
Mr. Wojtecky
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 7
Rejestracja: pt 18.11.2011 16:36

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: vision2001 » sob 21.07.2012 19:11

Bo to ciężkie pytania były ;)
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: fragsel » ndz 22.07.2012 17:19

No przecież wiadomo, jakie będą odpowiedzi:

"Pomijam pytania na jakie już odpowiedziałem:
pyt. 1589 nie planujemy
pyt. 1623 może
pyt. 1899 próbowaliśmy, ale cekiny z bursztynu się odklejały
Dziękuję i czekam na kolejne pytania"
fragsel
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 34
Rejestracja: wt 27.09.2011 9:19
Lokalizacja: Poznań

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: piotrassss » czw 23.08.2012 7:08

Dlaczego nie ma jeszcze odpowiedzi na pytania, które zostały wysłane prawie 2 miesiące temu ???
Przy takim podejściu do klientów żadna firma daleko nie zajedzie...
piotrassss
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 78
Rejestracja: ndz 09.05.2010 13:31

Re: Egmont - komentarze do pytań i odpowiedzi

Postautor: charlie_cherry » śr 29.08.2012 17:17

Odpowiedzi pojawią się na początku września. Opóźnienie było związane z ustalaniem planu wydawniczego - gdy plan będzie już ustalony odpowiedzi będą pełniejsze.
charlie_cherry
Książę
Książę
 
Posty: 2598
Rejestracja: sob 07.01.2006 13:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron