dd1

Egmont - pytania do wydawnictwa ----

----

dd

Wydawnictwo Egmont odpowiada na zadane przez forumowiczów pytania

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: ghanedan22 » sob 20.05.2006 6:52

Czy Egmont ma w planach dodruk drugiego tomu Edenu?
ghanedan22
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: sob 20.05.2006 6:39

Pytania do wydawnictwa

Postautor: beken_d » sob 20.05.2006 12:56

Czy braliscie pod uwage koncepcje, zeby w ramach Klasyki Polskiego Komiksu wydac w formie wyd. kolekcjonerskiego takie pozycje jak np:
Podziemny front, Pilot smiglowca, Kpt. Zbik (ten akurat w 2 tomach ),
Kpt. Kloss , ewentualnie w 2-3 tomach RELAX ?
Wydanie kolekcjonerskie ma wiele zalet ,najwieksza - ze zostaje w zbiorach praktycznie na zawsze.
beken_d
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: sob 20.05.2006 10:16
Lokalizacja: nie wiem

Re: Pytania do wydawnictwa

Postautor: weiter » sob 20.05.2006 21:56

beken_d pisze:Czy braliscie pod uwage koncepcje, zeby w ramach Klasyki Polskiego Komiksu wydac w formie wyd. kolekcjonerskiego takie pozycje jak np:
Podziemny front, Pilot smiglowca, Kpt. Zbik (ten akurat w 2 tomach ),
Kpt. Kloss , ewentualnie w 2-3 tomach RELAX ?
Wydanie kolekcjonerskie ma wiele zalet ,najwieksza - ze zostaje w zbiorach praktycznie na zawsze.

Podbijam.
Czy jest szansa, aby wyszly w kolorze?
Mam co prawda wszystkie wymienione serie w komplecie,
ale chetnie zakupilbym je w "Klasyce Polskiego Komiksu".
I zapytam: czy w tej serii ukaza sie komiksy Jerzego Wroblewskiego :?:
Awatar użytkownika
weiter
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 62
Rejestracja: wt 09.05.2006 7:18

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: DaryW » pn 22.05.2006 7:18

Przeklejam pytania z FNG:

1. Czy nie ma możliwości kontynuowania serii frankfońskich po cenach "kolekcjonerskiech" w ograniczonych nakładach? Powiem tak - ja bym dał i 40 zł za kolejny tom np. "Apokalipsomanii"...
2. Czy kiedykolwiek będzie wydana pełna kolekcja Kajtka i Koka w podobnej wersji jak Kajko i Kokosz (A4, kreda, kolor)?
3. Czy jest mozliwa zmiana sposobu informowania na stronie Egmontu. Zapowiedzi w zasadzie sa martwe, opisy serii ubogie, brak możliwości powiększenia okładek, brak przykładowych stron itd.
4. Jakie są plany dotyczące kolekcji "Klasyka Polskiego Komiksu" na przyszłość?
5. Czy Mistrzowie Komiksu - Tania kolekcja - będzie kontynuowana?
6. Czy, a jesli tak to kiedy, bedzie wydane "From Hell" ?
7. Wydajecie komiksy różne, w tym mało frankofońskich, bo się podobno nie sprzedają...W pewnm stopniu mnie to nie dziwi, bo część z tych serii to takie sobie średniaczki-vide "Apokalipsomania", "Murena", "Pieśń Strzyg" czy takie tam. Mało jest w ofercie wydawnictwa dzieł znacznie ciekawszych. Oto moje propozycje w tej materii: Mroczne Miasto" -Schuiten & Peeters,"Świat Arkadiego" -Caza, "Era Cienia" - Caza, "Świat Edany" - Moebius, "Arzach" - Moebius, Cykl "Cian" - Bourgeon, "Pasażerowie Wiatru" - Bourgeon, "Valerian" - Mezieres,Christin, seria "Yiu"...
8. Czy nie ma możliwości pociągnąć dalej serii śp. Motopolu i śp (komiksowej) Siedmiorogu? Podobno na "XIII" Egmont kiedyś ostrzył sobie zęby, a "Rork" była jedyną zyskowną serią Motopolu?
9. Czy będą kontynuowane serie: "Brzoskwinia", "Kenshin", "Skrzydła Serafina", "Conan"?
10. Czy jest jakaś szansa na przejęcie przez Egmont praw do wydawania znakomitego "Blacksad"?
11. Egmont zapowiedział wydawanie serii okołosandmanowych- a konkretniej? Czy będzie to "Death"( Very Happy ), "Lucifer", czy jeszcze coś innego? (oprócz "Endless Nights", które mają wyjść w ramach "Mistrzów Komiksu")?
12. Czy oprócz serii związanych z Sandmanem doczekamy się jeszcze czegoś z Vertigo?
13. Czy mozemy spodziewać się tych najpopularniejszych, stosunkowo nowych serii i mini-serii z USA, np. "Identity Crisis", "Omac Project" (i inne mini-serie związane z "Infinite Crisis"), "Green Lantern", "House of M", "New Avengers" i inne...
14. Czy możemy liczyć na wydanie starych i bardzo starych tytułów, będących klasyką światowego komiksu? Chodzi mi tu głównie o komiksy Willa Eisnera.
15. Dlaczego nie są wysyłane żadne potwierdzenia zamówenia pakietu Mistrzów Komiksu? Przecież to standard przy każdej operacji wykonanej w internecie!
16. Niezbyt podoba mi się brak w zapowiedziach "Miecza Nieśmiertelnego". Nie pamiętam żeby Egmont ogłaszał, że przerywa tą serię (chyba, że coś mi umknęło), dlatego pytam: Czy "Miecz Nieśmiertelnego" będzie kontynuowany?
17. W jaki sposób naprawicie błąd w postaci "zgubienia" posłowia Strauba w 2 tomie "ulotnych żyć" Gaimana? W pierwszym tomie jest informacja, że posłowie znajdzie się w 2 tomie, a tam...
18. Czy i kiedy mozna sie spodzewac kolejnych tomow "Conana" z dark horse?
DaryW
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 43
Rejestracja: wt 09.05.2006 13:54

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: qwerty » wt 23.05.2006 16:46

ja mam jeszcze jedno pytanie:
kiedy będą odpowiedzi?
będziecie odpowiadać co tydzień, co miesiąc, czy co pół roku??
qwerty
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: śr 18.01.2006 17:25

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Dinky » śr 24.05.2006 9:04

Kiedy poznamy zapowiedzi na kolejne miesiące?
Dinky
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: wt 09.05.2006 8:44

asteriks

Postautor: celtic » śr 24.05.2006 14:57

1. Która edycja Asteriksa , będzie miała okładki które nie będą straszyć swoim wyglądem i będzie wydana na papierze kredowym ?
( w swoim wydaniu powinniście brać przykład z wydania brytylskiego)
celtic
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 238
Rejestracja: pt 28.04.2006 16:22

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: DaryW » czw 25.05.2006 7:37

DZIĘKUJEMY ZA ODPOWIEDZI,
a ja jeszcze raz proszę o przemyślenie drogich-niskonakładowych komiksów frankofońskich nie kontynuowanych.......
jak np. Apokalipsomania .......
DaryW
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 43
Rejestracja: wt 09.05.2006 13:54

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Kingpin » czw 25.05.2006 9:26

Co stoi na przeszkodzie w wydaniu "From Hell" w ramach Mistrzów Komiksu?
To byłaby prawdziwa perełka, w pełni zasługująca na miejsce w MK.
Jeśli jest ten tytuł brany pod uwagę, to czy wydanie tej pozycji mogłoby być naprawdę mistrzowskie (dodatkowe materiały, szkice, niewykorzystane plansze itd.) - taka pozycja byłaby warta "mistrzowskiej ceny".
Czy bierzecie pod uwagę możliwość dopracowania "Mistrzów" i ewentualnie "Obrazów grozy" pod względem edytorskim (tzn. dodatkowa obwoluta, twarda okładka wykończona płótnem itd. itp.)?
Kingpin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 350
Rejestracja: pt 12.05.2006 9:03

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Conrad Kemp » czw 25.05.2006 10:06

Czy beda przewidziane jakies specjalne przywileje / gratisy dla osob prenumerujacych MK po raz trzeci z rzedu?
Czy nie mogliby Panstwo zorganizowac odbior osobisty MK w specjalistycznych sklepach, ktorych jest co raz wiecej w kraju? Opcja ta bylaby do wyboru, czlowiek by oszczedzil te 10 zl. na przesylke. Mieszkam blisko ksiegarni Imago, a musze placic te 40zl. rocznie Poczcie Polskiej :/
W jednych z ostatnich odpowiedzi przeczytalem, ze byc moze za kilka lat wznowia Panstwo Azyl Arkham. Skoro naklad mial wynosic 1000 egz. to tak powinno zostac i NIGDY wznowien juz nie powinno byc. Jestem kolekcjonerem i nie nadarmo place mase pieniedzy, zeby pozniej inni mieli ten sam komiks za grosze. Mimo ze nie posiadam polowy Zbikow, Czterech Pancernych, dwoch pierwszych Sin City i wielu innych drogich komiksow to nie domagam sie ich wznowienia! Takie zachowania niszcza caly sens zbierania komiksow. Skonczcie juz z tymi reedycjami polskich klasykow itp. Jest tyle dobrych komiksow na swiecie nie wydanych w Polsce.
Conrad Kemp
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 39
Rejestracja: sob 13.05.2006 12:57

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: DaryW » czw 25.05.2006 10:25

Czy planowana zbiorcza 5-6 Skorpiona musi być w jednej okładce jak Przed Incalem, czy z myślą o kolekcjonerach (dla których cena nie jest najważniejsza) nie można by było wydać dwóch komiksów zafoliowanych jak Thorgal 1-2?
DaryW
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 43
Rejestracja: wt 09.05.2006 13:54

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: tosz » czw 25.05.2006 12:47

Kiedy kontynuacja SKARGI UTRACONYCH ZIEM ?
tosz
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 10
Rejestracja: czw 11.05.2006 17:34

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: kciuk u nogi » pt 26.05.2006 15:53

Mam pytanie, a raczej sprawę interwencyjną...
Czy naprawdę nie widzicie tego, jak traktowane (PRZEZ SPRZEDAWCÓW!!) są Wasze komiksy w warszawskim empiku przy ulicy Marszałkowskiej?
Odkąd komiksy zostały przeniesione na pierwsze piętro - leżą w kupach jedne na drugich, czasem w tej kotłowaninie nie widać nowości (wszystkie trafiają na jakąś stertę), a już po jednym dniu – z racji tego skotłowania na o wiele mniejszej przestrzeni niż poprzednio – nie nadają się do kupienia.
Gdy stoisko z komiksami znajdowało się na wyższym piętrze wszystko było dobrze i zawsze nabywałem tam egzemplarze w dobrym stanie. Teraz empik przy Marszałkowskiej traktuję jako źródło informacji, czy nowe komiksy są już w sprzedaży (a nawet czasem i to zawodzi, ponieważ przez szanownych Empikowców są one zrzucane na wspólne kupy).
Myślę, że przez to możecie stracić kilki klientów, którzy nie wiedzą o specjalistycznych sklepach. To ewidentne działanie pracowników empiku na niekorzyść Waszego wydawnictwa... Zróbcie coś z tym!
PYTANIE (gwoli ścisłości): Czy naprawdę nie macie na to żadnego wpływu?
Awatar użytkownika
kciuk u nogi
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 20
Rejestracja: pn 08.05.2006 19:01
Lokalizacja: rów mariański

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: SebastianPestka » pt 26.05.2006 19:14

W jednej z odpowiedzi na pytania napisaliście, że komiksy typu "Infinite Crisis" na pewno nie zostaną wydane przez Egmont w 2007 roku. Mam pytanie: co stoi temu na przeszkodzie? Mandragora (wasz chyba jedyny konkurent w kwestii superbohaterów) mówi, że jest zainteresowany, jeśli chodzi o DC, tylko Lobo, więc raczej licencja na wydanie tego komiksu jest wolna. A może ta licencja (ta i inne na nowe amerykańskie komiksy superbohaterskie) jest dla Was zbyt droga? Myślę, że nie jest przyczyną obawa o przyjęcie tego komiksu przez polskich czytelników. Skoro zdecydowaliście się na takiego średniaka jak np. Testament Hala Jordana, to czemu mielibyście mieć opory w wydaniu bestsellera? Tak więc powtórze pytanie:

Co stoi na przeszkodzie w wydaniu "Infinite Crisis" i tp. komiksów w najbliższym czasie?
SebastianPestka
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz 14.05.2006 10:43

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: tequira » pt 26.05.2006 21:27

Czy możecie podać które serie okołosandmanowe wejdą po zakończeniu Sandmana?

Czy planujecie wydać From Hell w przyszłym roku?

Czy jesteście zainteresowani Invisibles, jeśli tak to kiedy się można spodziewać tej serii?

Czy możliwe jest wydanie przez was "Torso" Bendisa i Andreyki lub "Cages" McKeana?

Czy definitywnie skończyliście strasznie irytujący proceder dzielenia pojedyńczych albumów z serii Sandmana i Kaznodzieii na części, czy jednak wrócicie do tego?

Czy zastanawialiście się nad zrobieniem ankiety "Jaki komiks chcielibyśmy aby był wydany przez Egmont" i na podstawie wyników zmienić plan wydawniczy uwzględniając oczekiwania czytelników i wydać chociaż raz w roku zwycięzcę plebiscytu? Myślę że to gwarantowałoby dobrą sprzedaż i zyskalibyście nasz wielki szacunek. Jeśli nawet nie jako pytanie otwarte, ale przykładowo podać 20 tytułów z których wybralibyśmy jeden, najbardziej porządany.

Czy jesteście zainteresowani wydawaniem amerykańskich komiksów obyczajowych, jeśli tak, to jakie tytuły rozważacie?

Jak wyglądałoby wydanie Thorgala w HC i jak bardzo jest ono prawdopodobne?
tequira
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: pt 26.05.2006 20:59
Lokalizacja: Pruszków

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Fomoraig » pt 26.05.2006 22:39

Czy w przyszłosci mozemy się spodziewać prawdziwie mistrzowskiej edycji MK? Będą moze dodatkowe materiały w postaci szkiców, rękopisów, niewykorzystanych plansz itp itd? Jak na razie to mistrzowska jest tylko cena;)

Co z obiecywanymi materiałami dodatkowymi do Ligi Niezwykłych Dżentelmenów?
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

komiksy

Postautor: janjedlikowski » pt 26.05.2006 23:49

Czy ukarzą się jeszcze komiksy Kaczor Donald Wydanie Specjalne?
Co z komiksami Dona Rosy?
Co z GIGANT EXTRA?
Słyszałem że macie wydawać BLACKSADA czy to prawda?
Co z GARFIELDEM?
Co z IZNOGUDEM?
Czy seria KSIĄŻĘ NOCY to tylko te 6 albumów które wydaliście czy jest kontynuacja?
A może by tak wydać VALERIANA?
Kiedyś był w Świecie Komiksu.
Co z UMPA-PA?
janjedlikowski
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 50
Rejestracja: pt 26.05.2006 23:41

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: SebastianPestka » sob 27.05.2006 7:19

Czy jest szansa, żebyście w ramach "Klasyki Polskiego Komiksu" wydali pozostałe przygody Tytusa ze świata młodych? Wiem, że już prawie wszystko zostało zamieszczone w dwóch pierwszych tomach, ale jeszcze te 100 pare stron by się uzbierało z reszty, a ostatnio Klasyka ma właśnie taką objętość.
SebastianPestka
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz 14.05.2006 10:43

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: DaryW » ndz 28.05.2006 10:52

Jakie macie plany dotyczące Klasyki Komiksu Polskiego?
Czy dalsze części Kleksa się tam znajdą jeszcze kiedyś?
Czy komiks Bogusława Polcha - Tomek Grot (całość) niemiałaby szans iść do klasyki?
DaryW
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 43
Rejestracja: wt 09.05.2006 13:54

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Fomoraig » ndz 28.05.2006 15:52

Pojawią się jeszcze jakieś numery "Świata Komiksu"? W tej chwili w kraju nie ma praktycznie żadnego magazynu komiksowego... :cry:
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Dinky » pn 29.05.2006 10:38

Kiedy pojawi się 3 tom drugiej trylogi Bilala?
Dinky
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: wt 09.05.2006 8:44

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Fomoraig » pn 29.05.2006 11:04

Będzie wydane w przyszłosci dokończenie drugiej serii "W poszukiwaniu ptaka czasu'?
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: weiter » pn 29.05.2006 12:52

Witam.
Trzy lata temu ukazal sie we Francji
Thorgal "Le cycle de Qâ".
Czy planujecie wydanie tego zbiorczego
albumu w Polsce?
Na przyklad w ramach serii "Mistrzowie Komiksu".
Twarda okladka, kredowy papier, limitowana liczba
egzemplarzy.
Awatar użytkownika
weiter
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 62
Rejestracja: wt 09.05.2006 7:18

Znowu sprawa Star Wars

Postautor: Jaro7788 » pn 29.05.2006 15:18

7. Witam! Jestem bardzo ciekaw, po co Egmont wciąż trzyma (z tego co wiem) licencję na wydawanie Gwiezdnych Wojen. Chyba już z tego niestety zrezygnowaliście? Właściwie to dlaczego tak się stało? Poza tym mam propozycję, żeby raz jeszcze spróbować w tym uniwersum - sugeruję dokończenie serii Uczeń Jedi (która wciąż cieszy się wśród nas, fanów, popularnością), ewentualnie można by zacząć serię "Ostatni Jedi", i powrót do komiksów, najlepiej z serii Tales of the Jedi i powrót do formy miesięcznika Gwiezdne Wojny Komiks. Epoka Gwiezdnych Wojen wcale się na "Zemście Sithów" nie skończyła, takie wydawnictwo Mandragora największe zyski dostaje z właśnie Gwiezdnych Wojen. No, prawda, że mielibyście jako taką konkurencję, jednak komiksów z SW jest mnóstwo, wystarczy dla wszystkich. Zresztą w Mandragorze brak tak profesjonalnych tłumaczy jak np. panowie Drewnowscy. Fani SW błagają was - wróćcie! Co wy na to?

Nie planujemy powrotu do tego uniwersum (nad czym i ja, i Jacek Drewnowski bardzo bolejemy). Nasz magazyn GW – pomimo dobrego papieru, niskiej (4,90 zł) ceny, 64 stron i naprawdę dobrych historii doń wybieranych - sprzedawał się zbyt słabo, by utrzymać się na rynku. Niestety, fanów GW gotowych wydać nań swoje pieniądze nie było nawet 10 000.


No dobrze, rozumiem, ale czy nie uważacie, że może warto dać SW jeszcze jedną szansę? Jak już mówiłem, Mandragora jest z ich sprzedaży naprawdę zadowolona, dlaczego inaczej miałoby być w Waszym przypadku? Bardzo Wam proponuję - powróćcie do "GW: Komiks", ale z zaznaczeniem w publicystyce, że to tylko "sprawdzian", czy coś takiego. A nuż, a widelec jeszcze będziecie zaskoczeni. Spróbować zawsze można to nic (no, trochę to naciągane w tym wypadku :wink: ) nie kosztuje. Jeżeli dalej nie jesteście przekonani, to czemu nie przeprowadzicie jakiejś sondy, bądź petycji? Ja wam mówię, po pierwszej nieudanej (zresztą chyba wcale nie tak nieudanej, skoro całkiem sporo wydaliście) próbie, nie warto SW przekreślać. Już nie męczę Was z książkami, ale chociaż do komiksów wróćcie, błagam(y)!
Jaro7788
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: wt 09.05.2006 6:45

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Kingpin » pn 29.05.2006 17:50

W imieniu Tiall'a z forum Nowej Gildii:
Czy planujecie wydanie komiksu rysowanego przez Kowalskiego
"La Branche Lincoln"? Czy jest on w bliższych albo dalszych planach?
Kingpin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 350
Rejestracja: pt 12.05.2006 9:03

Sin City

Postautor: mackey » wt 30.05.2006 11:19

Czy wydawnictwo w związku z premierą drugiej części filmu Sin City planuje dodruk pierwszych 2 tomów serii ? Ewentualnie jeszcze innych, których jest mało na rynku.

I może rozszerzmy przy okazji pytanie:
Czy Egmont planuje dodruk jakichkolwiek komiksów. Jeśli tak, to jakie tytuły są rozważane.
Awatar użytkownika
mackey
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 148
Rejestracja: pn 08.05.2006 19:19
Lokalizacja: Lodz

hellboy

Postautor: Jacek » śr 31.05.2006 23:21

przydałoby się jakieś wydanie nowych przygód hellboya! na oficjalnej stronie roi się od nowości a u nas cisza i spokój w tym temacie.
czy będą jakieś nowe wydania w najbliższym terminie?
Jacek
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 8
Rejestracja: śr 31.05.2006 23:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: hellboy

Postautor: mackey » czw 01.06.2006 11:13

Jacek pisze:przydałoby się jakieś wydanie nowych przygód hellboya! na oficjalnej stronie roi się od nowości a u nas cisza i spokój w tym temacie.
czy będą jakieś nowe wydania w najbliższym terminie?


Czy musisz w każdym temacie pisac o Hellboy'u ?
Kup sobie oryginał, skoro tak Ci zależy, albo bombarduj Egmont bezpośrednio.
Awatar użytkownika
mackey
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 148
Rejestracja: pn 08.05.2006 19:19
Lokalizacja: Lodz

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Graalion » czw 01.06.2006 12:22

Wiem że podobne pytania już były, ale czy wyniki sprzedaży "Ultimates" i "1602" pozwalają mieć nadzieję na kontynuację tych serii? Niekoniecznie jeszcze w tym roku.
When the time was young, five Riders wandered about Earth. The names of four of them was War, Famine, Pestilence and Death. And the one who led them, was me.
Awatar użytkownika
Graalion
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 44
Rejestracja: czw 01.06.2006 12:10
Lokalizacja: Toruń

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: gacus15 » czw 01.06.2006 14:21

Czy mślicie wydać takie pozycje jak:
-Hard Boild
-Cages
-Ronin
gacus15
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 7
Rejestracja: czw 11.05.2006 7:07

do mackeya

Postautor: Jacek » pt 02.06.2006 10:26

1) ja lubie hellboya
2) to jest forum
3) pisze na forum ze lubie hellboya
4) pisze na forum ze lubie hellboya zeby wydali cos nowego
Jacek
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 8
Rejestracja: śr 31.05.2006 23:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: vision2001 » pt 02.06.2006 10:35

Graalion pisze:Wiem że podobne pytania już były, ale czy wyniki sprzedaży "Ultimates" (...) pozwalają mieć nadzieję na kontynuację (...)


Podzielam pytanie przedmówcy. Uważam, że Ultimates jest świetną serią - ale co z tego jak została przerwana w połowie?
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: vision2001 » pt 02.06.2006 13:11

DaryW pisze:Czy planowana zbiorcza 5-6 Skorpiona musi być w jednej okładce jak Przed Incalem, czy z myślą o kolekcjonerach (dla których cena nie jest najważniejsza) nie można by było wydać dwóch komiksów zafoliowanych jak Thorgal 1-2?


Też wolę wydanie w osobnych okładkach i jeśli chodzi o serię Skorpion, to na pewno ją kupię w wydaniu dwualbumowym. Prosimy o to!!! :)

Na bank cena wydania zbiorczego (2 albumy w jednym) będzie kosztowało 50 PLN. Czy nie lepiej tego wydać 2 albumy po np. 28 PLN? Czyt w ogóle jest taka możliwość?
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Graalion » pt 02.06.2006 14:25

vision2001 pisze:Na bank cena wydania zbiorczego (2 albumy w jednym) będzie kosztowało 50 PLN. Czy nie lepiej tego wydać 2 albumy po np. 28 PLN?

50? Przecież album łączony powinien się właśnie odznaczać niższą ceną niż suma poszczególnych części. A normalny komiks tego typu kosztuje w Egmoncie chyba niecałe 25 zeta.
When the time was young, five Riders wandered about Earth. The names of four of them was War, Famine, Pestilence and Death. And the one who led them, was me.
Awatar użytkownika
Graalion
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 44
Rejestracja: czw 01.06.2006 12:10
Lokalizacja: Toruń

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: vision2001 » sob 03.06.2006 13:13

Graalion pisze:50? Przecież album łączony powinien się właśnie odznaczać niższą ceną niż suma poszczególnych części. A normalny komiks tego typu kosztuje w Egmoncie chyba niecałe 25 zeta.


Chyba nie widziałeś albumu Incal część 5-6 :wink:
Poza tym ceny komiksów ostatnio znacznie się podniosły i jeśli puszczą Skorpiona w 2 albumach to cena za 1 album nie zejdzie niżej niż 25 ziko.
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron