dd1

Egmont - pytania do wydawnictwa ----

----

dd

Wydawnictwo Egmont odpowiada na zadane przez forumowiczów pytania

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Serie Frankofońskie

Postautor: kokosz » czw 13.07.2006 9:13

Egmont chce dokończyć niektóre serie frankofońskie w grubszych tomikach (jak ostatnie części "Przed Incalem"). To oczywiście bardzo dobrze, ciesze się i dziekuję za taką decyzję mimo tego, że nie przyniosą zysku. Swego czasu ktoś tez proponował wydanie dwóch osobnych tomów sprzedawanych w pakiecie (jak Thorgale 1 i 2). Zwłaszcza, że cena jednego grubszego lub dwóch zwykłych jest podobna.

Chciałbym zapytać, dlaczego taka forma jest mniej korzystna dla wydawnictwa? Czy chodzi o wyższą cenę druku osobnych albumów (sprzedawanych razem), czy tez może jest to problem z dystrybucją? Dla mnie jako miłosnika byłoby lepiej mieć wszystkie albumy tej samej grubości tak więc chętniej kupiłbym pakiet dwóch tomików niż jeden grubszy... (w przeciwnieństwie do komiksów amerykańskich)

Pozdrawiam
kokosz
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 83
Rejestracja: czw 11.05.2006 9:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: daniels » czw 13.07.2006 14:00

Czy w przypadku, gdy problemy z wydaniem "From Hell" będą się przeciągały, Egmont planuje wydać wcześniej inny - oprócz trzeciego albumu "Ligi..." - tytuł Alana Moore'a (czy to w "Mistrzach Komiksu", "Obrazach Grozy", czy też w zwykłej formie) ?

Co Pan myśli o wydaniu w ramach "Obrazów Grozy" komiksu "Black Hole" Charlesa Burnsa? Może "Mystery Play" Morrisona?

Czy zastanawiał się Pan nad wydaniem "Sandman Mystery Theatre"? Jeśli tak, to czy są szanse wydania tej serii przez Egmont?
daniels
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 80
Rejestracja: pt 19.05.2006 10:45

Re: Serie Frankofońskie

Postautor: vision2001 » czw 13.07.2006 14:04

kokosz pisze:Egmont chce dokończyć niektóre serie frankofońskie w grubszych tomikach (jak ostatnie części "Przed Incalem"). (...) Swego czasu ktoś tez proponował wydanie dwóch osobnych tomów sprzedawanych w pakiecie (jak Thorgale 1 i 2). Zwłaszcza, że cena jednego grubszego lub dwóch zwykłych jest podobna.

Chciałbym zapytać, dlaczego taka forma jest mniej korzystna dla wydawnictwa? Pozdrawiam


Wydaje mi się, że wydanie dwóch komiksów jest droższe niż wydanie jednego zbiorczego albumu (składającego się z dwóch zeszytów). Przecież trzeba zrobić dwie sztywne okładki i jest więcej pracy przy edycji takich komiksów.

Osobiście wołałbym kupić "Skorpiona" 5 i 6 w osobnych albumach (nawet jeśli cena okładkowa byłaby wyższa niż cena jednego zbiorczego tomu 5 & 6.
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: avatar1313 » pt 14.07.2006 16:11

1. Wiem, że "Marvel ma w Polsce innych wydawców", ale chciałem zapytać czy wydanie Daredevila vol. 2 od trzeciego tpb nie byłoby strzałem w dziesiątkę. Z tego co się orientuję to Śmiałek ma bardzo wielu zagorzałych fanów w naszym pięknym kraju, a rzeczy stworzone przez duet Bendis + Maleev są naprawdę super. Co Wy na to?
2. ... no i oczywiście kwestia "Born again", wiem że wielu ma go w orginale, ale i tak zapytam: czy jest na niego szansa? Jeśli tak to kiedy?
3. Czy jest szansa na "Tell me Dark" lub "It's a bird..."
4. Czy prawdą jest, że po Orchidei i Sambre przyjdzie w MK3 kolej na "Białego Lamę" (z dawna już zapowiadanego)?
avatar1313
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 5
Rejestracja: wt 20.06.2006 19:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: kciuk u nogi » sob 15.07.2006 12:19

Czy wydacie(/zastanowicie się nad) Blueberrym? Oprucz komiksów wydanych już w polsce jest dużo innych serii i miniserii z kowbojem-o-twarzy-Jean-Pola-Belmondo, a każdy z nich lepiej rysowany od poprzedniego :)
Awatar użytkownika
kciuk u nogi
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 20
Rejestracja: pn 08.05.2006 19:01
Lokalizacja: rów mariański

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Stig Helmer » wt 18.07.2006 10:02

1. Czy wydana będzie 3 część Incala ? Jeśli tak to w zeszytach czy raczej w 1 tomie ?
2. Wznowione wydanie Sambre we Francji miało od nowa położone kolory i zawierało drobne poprawki w dialogach ? Czy ta wersja wydzie u nas ?
Pane Presidente (...) wy przete wszychno wite.
Stig Helmer
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: śr 10.05.2006 22:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: MatthewGrimp » wt 18.07.2006 15:45

wiem ze moze mam glupie pytanie ale chcialbymsie dowiedziec co z wydawaniem mang z serii Inu-Yasha, Ranma1/2, Kenshin??z tego co wiem te komiksy dawno zostaly wydane w japonii, czy to naprawde takie trudne wydac cala serie??
chcialbym sie dowiedzec czy kontyunuacje tych mang zostana wydane jesli tak to kiedy, czy moze zostaly calkowicie wstrzymane
MatthewGrimp
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: wt 18.07.2006 15:33

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Fomoraig » śr 19.07.2006 12:11

Egmont zamierza wydać jakieś zbiorki z paskami z Fistaszkami?

EDIT:
Co z posłowiem Petera Strauba? Miało być w czerwcu a już jest koniec lipca!
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

Po raz ostatni o Star Wars

Postautor: Jaro7788 » czw 20.07.2006 0:14

No cóż, skoro nie dopuszczacie możliwości wydania niczego spod znaku SW, nawet dokończenia "Ucznia Jedi", to proszę was o ostatnią przysługę dla fanów. Udostępnijcie w sieci tłumaczenie tomu ósmego tej serii, które, jak wiemy, do was dostarło, a nawet wyedytowaliście okładkę (swoją drogą to nie wiem, czemu mimo to nie wydaliście tego tomu?). Dobrze?
Jaro7788
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: wt 09.05.2006 6:45

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Yoko » czw 20.07.2006 16:08

No skoro są pytania to mam malutkie pytanie:
CZY EGMONT MA ZAMIAR DOKOŃCZYĆ WYDAWANIE MANGI PT. "INU YASHA"?
Bardzo mo na niej zależy, a jak narazie nie zapowiada sie na to by do końca tego roku jakiś jeden tom (chociażby) został wydany.
To czego się nie pamięta, nigdy się nie zdarzyło
Yoko
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: czw 20.07.2006 15:29
Lokalizacja: z Nieznanych Rejonów Galaktyki

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: beken_d » czw 20.07.2006 20:09

Mam wiele pytan, bardzo wiele - ale nie zapytam, poniewaz nie otrzymalem odpowiedzi na pytanie zadane ponad miesiac temu.
A szkoda, szkoda - bo czasu zostalo naprawde niewiele.
beken_d
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: sob 20.05.2006 10:16
Lokalizacja: nie wiem

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: kciuk u nogi » czw 20.07.2006 23:10

czy zamierzacie wydać, albo przymierzacie się do Moonshadow DeMatteisa?? Jeśli nie to polecam, polecam, polecam...
Awatar użytkownika
kciuk u nogi
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 20
Rejestracja: pn 08.05.2006 19:01
Lokalizacja: rów mariański

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: mackey » sob 22.07.2006 14:48

Czy Absolute Sandman znajduje się w kręgu zainteresowania firmy Egmont ?
Awatar użytkownika
mackey
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 148
Rejestracja: pn 08.05.2006 19:19
Lokalizacja: Lodz

Ranma 1/2

Postautor: Akari » sob 22.07.2006 15:14

Kiedy bedzię wydany nowy ( 13 ) tom mangi Ranma 1/2 ?
Akari
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: sob 22.07.2006 14:03

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Fomoraig » pn 24.07.2006 12:28

Jest szansa aby w drugiej edycji Obrazów Grozy pojawił sie komiks Creepshow do scenarisuza Stephena Kinga i z rysunkami Berniego Wrightsona?
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: tequira » czw 27.07.2006 20:07

Czy jest możliwe wydanie całego Sandmana w luksusowej formie jak Preludia i Nokturny??? Jeśli tak to kiedy???

Wiem że było już takie pytanie, ale odpowiedz mnie zasmuciła.
Wydanie wygląda rewelacyjnie i z chęcią kupiłbym komplet.
Dlatego pytam czy zastanawiacie się jednak nad wydaniem całości,
czy rzeczywiście będzie to jeden tom i tyle???
Ostatnio zmieniony ndz 30.07.2006 10:35 przez tequira, łącznie zmieniany 1 raz
tequira
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: pt 26.05.2006 20:59
Lokalizacja: Pruszków

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: KoZZ » czw 27.07.2006 22:12

już było takie pytanie:
4. Szanowny Panie Tomaszu, chciałbym się dowiedzieć w jakich odstępach czasowych będzie ukazywała się reedycja serii "Sandman" w HC, tzn. kiedy można spodziewać się "Domu lalki" w twardej oprawie ? Rozumiem też, że skoro jakość wydania ma być porównywalna do „Sandman: EN” to cena też będzie kształtowała się gdzieś w okolicach 70 - 80 zł ? Z góry dziękuję za odpowiedź (Bartłomiej)
5. Czy będzie to cała reedycja?

Na razie wznawiamy tylko tom pierwszy, rozpoczynający serię (gdyż nasze 2 pierwsze tomy nań się składające od dawna nie są dostępne na rynku). Na dziś nie mamy żadnych decyzji co do druku w tej postaci kolejnych tomów. Cena wyniesie 69 złotych. Standard wydania (okładka, papier), jak w "Nocach Nieskończonych".
Awatar użytkownika
KoZZ
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 234
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Fomoraig » pt 28.07.2006 10:48

Czy w najbliższym czasie Egmont planuje jakąś antologię? Jesli tak to byłaby szansa na temat przewodni: horror?
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: kciuk u nogi » sob 29.07.2006 1:29

1. Czy wydacie?
2. (jeśli tak, to) Kiedy?

a) Fables
b) Y, the last man
c) Animal man
d) Miracleman
e) Hellblazer
f) Swamp Thing
g) From Hell
h) Dreaming
i) Loveless
j) Lucifer
k) N.G. Midnight Days
l) Planetary
ł) Authority
m) Bone
n) Cerebus

Proszę o odpowiedź na pytania do każdego tytułu z osobna (mogą być maksymalnie lakoniczne, a powinny być konkretne).

Wymieniłem kilka serii na temat których, jakiś czas temu wypowiadaliście się, jednak mam nadzieję, że przez ten czas coś mogło ulec zmianie, ewoluować (patrz - lisy w "Skazanych na Shawshank" ;))
Ostatnio zmieniony sob 29.07.2006 18:00 przez kciuk u nogi, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
kciuk u nogi
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 20
Rejestracja: pn 08.05.2006 19:01
Lokalizacja: rów mariański

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: dabnej » sob 29.07.2006 8:23

Kiedy wreszcie wydacie jakiś porządny komiks (Don Rosa, Carl Barks)w"Kaczorze Donaldzie" lub innych seriach komiksów Disneya.

Ile zamierzacie jeszcze wydać tomów "Megagiga", i kiedy to nastąpi ??
dabnej
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 11
Rejestracja: sob 29.07.2006 8:14

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: C.H.U.D.Y. » sob 29.07.2006 12:36

Jak wiemy, 13 października w USA odbędzie sie premiera najnowszego obrazu Aronofsky'ego The Fountain. Znając życie, film ten ukaże się w naszej ojczyźnie miesiąc, dwa miesiace później. Moje pytanie jest następujące - czy zamierzacie wydać do tego czasu adaptację scenariusza Aronofsky'ego autorstwa Kenta Williamsa o tym samym tytule? Komiksowa wersja Fontanny pochodzi z imprintu Vertigo:

http://www.dccomics.com/graphic_novels/?gn=4287
Obrazek
Awatar użytkownika
C.H.U.D.Y.
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: wt 09.05.2006 21:25
Lokalizacja: Płońsk

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: celtic » ndz 30.07.2006 9:28

W odpowiedzi na pytanie kiedy można się spodziewać następnych części Conana napisał Pan , że ku Waszemu zaskoczeniu seria sprzedała się bardzo słabo. Moim zdaniem powinniście wydać ten komiks w formie zeszytowej w cenie około 5 złotych . Jestem pewien że nie tylko Conan w tej formie sprzedałby się , ale i Ultimates , Daredevil czy nawet Green Arrrow , czyli komiksy których wydania zawiesiliście po wydaniu dwóch albumów . Nastała moda na bardzo drogie wydania kolekcjonerskie , ale czy one są w stanie dotrześ do masowego odbiorcy , moim zdaniem nie bo są one skierowane tylko do wąskiej grupki napaleńców . A co mają czytać dzieciaki którzy wyrastają z Kaczora Donalda ? Moim zdaniem rodzice na pewno nie kupią swoim pociechom komiksów których cena grubo przekracza 20 zł , zwłaszcza że do tej pory kupowali takiego Kaczora za niecałego piątaka .
Czy jest szansa , że zaczniecie wydawać tanie zeszyty komiksowe ?
Jakie jest Pana Zdanie o takich tanich zeszytach?
celtic
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 238
Rejestracja: pt 28.04.2006 16:22

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: vision2001 » czw 03.08.2006 7:05

No to ja mam takie spostrzeżenie:

- mając tak liczną rzeszę czytelników Kaczora Donalda Egmont nie wyrabia sobie ich lojalności do komiksów. Sam zaczynałem od Donalda i Spółki, poprzez Myszkę Miki następnie wszedł Goliat i... Nastąpiła stagnacja... Dopiero w grudniu 1995 roku zakupiłem "Superman'a" - nieźle obkrojony względem oryginału - gdzie Jonathan Kent przeżywa śmierć kliniczną. Jest to początek sagi o Rządach Supermanów. I tak już zostało...

Nikt wcześniej (przed Supermanem) nie wyrobił we mnie "instynktu", aby spróbować czegoś nowego, innego. I przez jakieś 4 lata nie czytałem komiksów. Dopiero pozycje TM-Semic wciągnęły mnie w to, co można nazwać manią wobec komiksów.

Poza tym wiele moich znajomych mówi, że czytało w młodości Donalda i na tym się skończyło...

Bo nikt ich nie "przerzucił" do innego rodzaju historyjek obrazkowych :cry:

Do Wydawnictwa: Zróbcie coś z tym!

To się wyżaliłem...

I jeszcze pytanko: dlaczego Egmont nie chce wydawać komiksów w formie zeszytowej? Nieopłacalna rzecz?
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: sirpablo1 » czw 03.08.2006 9:08

Czy będą dokończone takie serie jak Alpha, Wayne Shelton, Halloween Blues i czy jest też mozliwe przejęcie i dokończenieod twojego komiksu takich serii jak RORK, Largo Winch.
Pozdrawiam :D
Ostatnio zmieniony pt 04.08.2006 9:01 przez sirpablo1, łącznie zmieniany 1 raz
Sir Pablo
sirpablo1
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 16
Rejestracja: czw 03.08.2006 8:20
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: DaryW » czw 03.08.2006 14:43

Czy można prosić o jasne określenie, które europejskie serie zostały przerwane, które tylko zawieszone?

Czy są możliwe limitowane/drogie nakłady serii europejskich nie- lub niskodochodowych? <w sumie to pytanie już było, ale może przez kilka miesięcy coś się zmieniło?>

I trzecie pytanie: czy jakieś nowe europejskie serie są w Egmoncie możliwe?
DaryW
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 43
Rejestracja: wt 09.05.2006 13:54

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: vision2001 » czw 03.08.2006 14:49

Po co szukać daleko za granicą komiksów jak już w wielu miejscach w Polsce pojawiają się niezłe pozycje.

Dzisiaj znalazłem paski humorystyczne http://www.igrek.net/bydgoski/

Polecam!

Może wydac coś takiego zamiast Calvin & Hobbes?
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Sleeper » czw 03.08.2006 19:32

Czy możliwe jest wydanie mangi Berserk i Shin Angyō Onshi(anime gate wydało w kwietniu anime na podstawie tej mangi pod polskim tytułem "Ostatni strażnik magii")?
Sleeper
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: czw 03.08.2006 19:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: sirpablo1 » pt 04.08.2006 9:00

Czy jest możliwe wydawanie przez was starych polskich komiksów takich jak: Doman, Złota maczeta, Podziemny front, starsze komiksy Rosińskiego kiedy jeszcze pracował w Polsce oraz innych polskich starszych rysowników (B. Polch, Wróblewski) np w każda seria w osobnym tomie
Pozdrawiam
Sir Pablo
sirpablo1
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 16
Rejestracja: czw 03.08.2006 8:20
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Damex » pt 04.08.2006 11:15

Czemu te Preludia i nokturny takie drogie? Nie ma sie co dziwić, że w Polsce tak słabo stoi rynek komiksowy. Ja na przykład wszystkie Sandmany jakie mam to posiadam w miękkich okładkach i nie mam zamiaru kupić w wersji exclusive, bo po co mi 2 razy to samo. brakowało mi tylko Sen Sprawiedliwych i Nadzieja w Piekle, szkoda, że nie wydaliscie oprócz wersji exclusive wznowienai zwykłej, żeby czytelnicty mieli wybór.

Gaiman napisał scenariusze do 10 Sandmanów, chciałbym wiedzieć, którym by z koleji były Panie łaskawe, które Egmont wyda w tym roku.

A wznowicie Azyl Arkham, bo jest to komiks obecnie nieosiagalny?
Ostatnio zmieniony pn 07.08.2006 20:31 przez Damex, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Damex
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 142
Rejestracja: śr 31.05.2006 19:03
Lokalizacja: Łódź

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: vision2001 » pt 04.08.2006 12:06

W serii obrazy grozy miały być wydane WSZYSTKIE komiksy w cenie okładkowej 69,00.

Dlaczego "Nigdziebądź" w zapowiedziach ma cenę 79,00 zł?
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Fomoraig » ndz 06.08.2006 19:10

Czy pan Kołodziejczak czyta propozycje czytelników (umieszczane w odpowiednim temacie na tym forum) odnosnie Mistrzów Komiksu? Ma to jakiś wpływa na jego decyzje wydawnicze?

EDIT:
Kiedy ukaze się "Rozprawa z Dajmiechem" z cyklu Kajko i Kokosz?
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: DaryW » pn 07.08.2006 8:03

Kiedy ukaze się "Rozprawa z Dajmiechem" z cyklu Kajko i Kokosz?



propnuję to pytanie od razu do p. Kołodziejczaka wysłać, bo dopowiedź musi być błyskawiczna :P :) :D
DaryW
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 43
Rejestracja: wt 09.05.2006 13:54

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: celtic » pn 07.08.2006 8:24

Kiedy ukaze się "Rozprawa z Dajmiechem" z cyklu Kajko i Kokosz?

"Rozprawa z Dajmiechem" ukazała się w albumach Kajko i Kokosz - Woje Mirmiła w części 2 i 3 . Egmont podzielił albumy "Woje Mirmiła" i "Rozprawa z Dajmiechem " na trzy części Wojów Mirmiła .
celtic
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 238
Rejestracja: pt 28.04.2006 16:22

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: Domson » pn 07.08.2006 11:18

witam. mam pytanie odnosnie serii mistrzowie komiksu. "Wybitni graficy. Ekskluzywne wydania" Wybitni graficy ok ale ekskluzywne wydania ??? hmmm tylko twarda oprawa i to zazwyczaj lakierowana chociaz przy nocach nieskonczonych była matowa ale napisy powinny byc lakierowana tak jak przy "praludia i nokturny" które są ładniej wydane od mistrzów komiksu... ekskluzywne wydania piszecie to tez tak róbcie w postaci ładnej oprawy i jakis bonusów chociazby kilku stron dodatkowych bądz innych wersji okładek amerykańskich i nie wcale za wyzszą cene bowiem ceny tej serii sa juz bardzo wysokie i za ta cene mozna by wymagac takich dodatków

a kiedy cos innego okołosandmanowskiego ???

pozdrawiam
Domson
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 7
Rejestracja: pn 07.08.2006 11:09

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: I.Inni » pn 07.08.2006 12:51

Kiedy nowy Jeremi?
I.Inni
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 6
Rejestracja: pn 08.05.2006 19:16

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron