dd1

MF - 9 komiksy ----

----

dd

Dyskusje i komentarze na temat "Strefy Komiksów", a także komiksów i publicystyki komiksowej w MF.

Moderator: Robert Zaręba

MF - 9 komiksy

Postautor: charlie_cherry » pn 25.12.2006 23:38

Komiksów jakby mniej, a szkoda..

Paczka do Pana - świetna rzecz! Lekko się czyta, mimo "zakręcenia" fabularnego (ach, to zakończenie..). Prosiłbym więcej takich dań.

Zagroda - hmm... wg mnie nie za bardzo to wyszło. Ktoś chciał zrobić komiks inteligenty (i zabawny?), ale wyszło coś niedopracowanego. Niech mi autorzy wybaczą.
charlie_cherry
Książę
Książę
 
Posty: 2598
Rejestracja: sob 07.01.2006 13:27

Re: MF - 9 komiksy

Postautor: Azirafal » wt 26.12.2006 2:18

Popieram w całej rozciągłości opinię kolegi. Dokładnie takie same wrażenia z lektur. Dziękuję za uwagę.
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: MF - 9 komiksy

Postautor: Robert Zaręba » wt 26.12.2006 13:30

Paczka do Pana - świetna rzecz! Lekko się czyta, mimo "zakręcenia" fabularnego (ach, to zakończenie..). Prosiłbym więcej takich dań.

Na ten komiks natknąłem się w sieci i od razu widziałem, ze musi trafić do "MF". Jeśli znajdę coś w tym stylu, na pewno będę starał się pokazać to w "MF".
Zagroda - hmm... wg mnie nie za bardzo to wyszło. Ktoś chciał zrobić komiks inteligenty (i zabawny?), ale wyszło coś niedopracowanego.

Absolutnie się nie zgadzam z taką opinią. "Zagroda" to graficzny majstersztyk. Fabularnie historia lekko zakręcona (może w nieco inną stronę niż "Paczka") ale spójna i logiczna. No i zabawna. Myślę, ze wyszło dokładnie to, co autorzy zamierzali.
Robert Zaręba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 310
Rejestracja: sob 04.03.2006 13:52
Lokalizacja: Radom

Re: MF - 9 komiksy

Postautor: Robbie » sob 27.01.2007 15:12

Oba komiksy są świetne. "Zagroda" naprawdę mnie rozśmieszyła. No a "Paczka" kojarzy mi się z paraniczną wersją "Piły" ;)
Robbie
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 117
Rejestracja: czw 06.04.2006 6:05


Wróć do Strefa Komiksu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron