dd1

BiOCOSMOSiS ----

----

dd

Dyskusje i komentarze na temat "Strefy Komiksów", a także komiksów i publicystyki komiksowej w MF.

Moderator: Robert Zaręba

BiOCOSMOSiS

Postautor: Robert Zaręba » wt 19.12.2006 1:06

Właśnie dziś odebrałem paczkę z komiksem.
Jeszcze nie zabrałem się za czytanie, ale jestem pod wrażeniem strony edytorskiej komiksu i zajebistych rysunków Nikodema Cabały.
Jeśli ktoś widział i czytał ten komiks, nich się podzieli wrażeniami.
Robert Zaręba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 310
Rejestracja: sob 04.03.2006 13:52
Lokalizacja: Radom

Re: BiOCOSMOSiS

Postautor: Azirafal » wt 19.12.2006 9:09

Pozytywne. O tyle niespodziewane, że z prezentowanych zawczasu kadrów wyglądało jak niedorobiony polski Jodorowski (którego osobiście nie cierpię). A tu... Naprawdę niezłe. Spore zaskoczenie, większa recenzja na Alei niedługo ;)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: BiOCOSMOSiS

Postautor: chomik007 » śr 20.12.2006 21:54

Duuży pozytyw. Jestem pod wielkim wrażeniem komiksu. Pod względem graficznym jeden z lepszych na polskim rynku...
chomik007
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 14
Rejestracja: pt 08.12.2006 17:36
Lokalizacja: Nippon

Re: BiOCOSMOSiS

Postautor: Robert Zaręba » ndz 07.12.2008 14:00

http://komiks.nast.pl/nowosci/8300/Heav ... is-Enone-/

No, nareszcie.
Przy każdym spotkaniu z Nikodemem powtarzałem mu, że tylko kwestią czasu jest, gdy będzie on rysował na zachodnie rynki komiksowe.
Mam nadzieję, że publikacja "Biocosmosis" w tak renomowanym magazynie (jeśli chodzi o ilość opublikowanych plansz Nikodema to już niebawem będzie się on plasował tuż za "Strefą Komiksu" :) jest początkiem długiej i owocnej, komiksowej, polsko-amerykańskiej współpracy.
Szczere gratulacje!
Robert Zaręba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 310
Rejestracja: sob 04.03.2006 13:52
Lokalizacja: Radom


Wróć do Strefa Komiksu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron