dd1

TRIUMWIRAT - KOMIKSOWA TRYLOGIA ----

----

dd

Dyskusje i komentarze na temat "Strefy Komiksów", a także komiksów i publicystyki komiksowej w MF.

Moderator: Robert Zaręba

TRIUMWIRAT - KOMIKSOWA TRYLOGIA

Postautor: Robert Zaręba » pn 18.01.2010 15:09

Od dziś jest dostępny w dystrybucji nowy numer Strefy Komiksu.
TRIUMWIRAT - MAG" jest drugim tomem trylogii będącej adaptacją powieści mojego autorstwa pod tym samym tytułem. Podobnie jak pierwszy tom pt. "TRIUMWIRAT - SMOK" komiks ten można odczytać dwojako; dosłownie i symbolicznie. W pierwszym przypadku otrzymujemy wartką, pełną humoru i zaskakujących puent opowieść fantasty przeznaczoną dla czytelnika w każdym wieku. Jeśli jednak bardziej wyrobiony czytelnik wniknie nieco głębiej w materię komiku, czeka go wiele miłych niespodzianek.

Autorem rysunków do komiksu jest Zygmunt Similak, rysownik znany z publikacji niezliczonych rysunków humorystycznych, pasków i stripów komiksowych w wielu pismach satrycznych oraz publikacji komiksów takich jak: "Bitwa pod Grundwaldem", "Zawisza Czarny", "Historie Okupacyjne", "Gang Mistrer Dowcipa", "Przygody Miłosza".

Ciekaw jestem Waszych opinii.
Robert Zaręba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 310
Rejestracja: sob 04.03.2006 13:52
Lokalizacja: Radom

Re: TRIUMWIRAT - KOMIKSOWA TRYLOGIA

Postautor: Kristina » sob 10.12.2016 22:05

Gdzie można go kupić? Sprawdzałam Allegro ...nie ma :(
Kristina
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: pt 02.12.2016 21:57

Re: TRIUMWIRAT - KOMIKSOWA TRYLOGIA

Postautor: marekm » pt 13.10.2017 10:10

również podłączam się do pytania
marekm
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: pt 13.10.2017 10:09


Wróć do Strefa Komiksu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość