dd1

I Konkurs Literacki na Odrodzone Mity Prasłowian ----

----

dd

Dyskusje i komentarze na temat opowiadań i publicystyki w MF, a także uwagi ogólne na temat Magazynu Fantastycznego.

Moderator: Robert Zaręba

I Konkurs Literacki na Odrodzone Mity Prasłowian

Postautor: ubique » sob 09.02.2008 15:17

Pragnę poinformować ze rozpoczął się konkurs z ambicjami odrodzenia mitologi Prasłowian, która, jak wykazują badania mogłaby bez przesady konkurować z mitologia grecką i rzymską.
Miło by było wprowadzić trochę swojskiej kosmologii wśród człowiecze progi nieprawdaż! Należałoby jedynie ożywić stare rodzime mity.

Więcej informacji o konkursie na stronie organizatora. Kliknij na Baner poniżej:
Obrazek
Awatar użytkownika
ubique
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: pn 28.05.2007 15:43
Lokalizacja: Gdynia

niezamierzony błąd

Postautor: ubique » pn 11.02.2008 18:37

Cały dzień link do konkursu wymagał logowania - to był błąd który został już naprawiony. Wszystkich odrzuconych ;p zapraszam raz jeszcze.
Obrazek
Awatar użytkownika
ubique
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: pn 28.05.2007 15:43
Lokalizacja: Gdynia

Re: I Konkurs Literacki na Odrodzone Mity Prasłowian

Postautor: Fraa » wt 12.02.2008 0:30

Konkurs bardzo fajny, super pomysł. Naprawdę. :)
Szkoda tylko, że w ogłoszeniu są takie byki na dzień dobry.
JAK WZIAŚĆ UDZIAŁ:

Na bogów - "wziąć", a nie "wziąść". Jeśli w newsie jest napisane "wziąść", to jak można traktować taką imprezę poważnie? ;>
Gdzieś tam było coś jeszcze, ale to najbardziej zapadło mi w pamięć - bo wielkimi literami, od razu rzuca się w oczy. ;]
Orodlin
Belele!
Awatar użytkownika
Fraa
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz 25.11.2007 12:40

Re: I Konkurs Literacki na Odrodzone Mity Prasłowian

Postautor: ubique » wt 12.02.2008 0:59

Jestem wdzięczny za tę uwagę, i była tam jeszcze też literówka... oba błędy poszłyby już w nie pamięć gdyby straszliwa Koleżanka (jak widzę z avatara) poinformowała mnie o nich na privie, bo po cóż o tym publicznie jeśli na złośliwość jeszcze nie zasłużyłem, no chyba że Koleżanka lubi się cieszyć tak głośno z ciapowatych i przypadkowych błędów innych.

Tym niemniej zawsze z radością przyjmę i inne uwagi.
Obrazek
Awatar użytkownika
ubique
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: pn 28.05.2007 15:43
Lokalizacja: Gdynia

Dobiega kresu czas na zgłaszanie prac

Postautor: ubique » pn 18.08.2008 21:19

Kilka dni temu opublikowałem listę nadesłanych na konkurs tytułów. Jest już zgłoszonych kilkanaście autorów. Niektóre prace są zupełnie amatorskie inne autorstwa pisarzy należących do Polskiego Związku Literatów i Stowarzyszenia Autorów Polskich. Przed oceną jednak wszystkie nazwiska zostają zamaskowane.

Lista już zgłoszonych opowieści

Jeszcze dwa tygodnie oczekujemy na opowieści. Zapraszam i was do wzięcia udziału w próbie ożywienia prasłowiańskiej mitologii. Wynikiem może być niezwykła antologia z tekstami autorów.

Przyjmujemy także chętnych członków kapituły oceniających nadesłane historie. Zgłoszenia polegają na zarejestrowaniu się na forum BASNIE.PL i zadeklarowaniu chęci punktowania opowieści osobie "Ubique".

Pełne teksty dostępne dla kapituły

Więcej o samym konkursie po kliknięciu na poniższy baner.
Obrazek
Awatar użytkownika
ubique
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: pn 28.05.2007 15:43
Lokalizacja: Gdynia


Wróć do Magazyn Fantastyczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron