dd1

Spider-Man 3 ----

----

dd

Imprezy, filmy, gry, książki, pacynki i wszystko inne, co wiąże się tak czy inaczej z komiksem

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Spider-Man 3

Postautor: vision2001 » czw 10.05.2007 7:06

:) Obejrzałem wczoraj :)
Jestem mile zaskoczony sposobem skonstruowania scenariusza. Prawie wszystko dograne do granic możliwości (prawie, bo gdy Flint Marko siedzi stara zregenerować swe ciało po raz pierwszy w reaktorze (?) jego medalik pozostał w niezmienionym stanie... Czyżby promoeniowanie oddziaływało tylko na piasek i komórki ludzkie???)

No i tekst kolesia wynajmującego Peterowi pokój (gdy Peter nawrzeszczał na niego w związku z zepsutymi drzwiami) "He is... a good boy"... Tia... Przypomiał mi się inny text: "Bo to zła kobieta była" ;o)
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Spider-Man 3

Postautor: Yedyny » czw 31.05.2007 18:22

Co prawda jeszcze obejrzalem, ale za to staram sie na bierzaco wlepiac oczy w ekran i sledzic poczynania pół-bogów :twisted: Ok: herosów, czy jak sie ich teraz zwie (moze super-spoko-ziomy?).

Pierwsze 2 czesci "Spidermana" mialy rozne komentarze w gronei moich znajomych, mnie ogolnie bardzo sie podobaly.Moze jeszcze nie doroslem do ambitniejszych filmow? Obejrzalem czesc druga w angielskim kinie, ale nie zaluje.Co prawda movie przesycony jest efektami w kazdym niemal kadrze, lecz wynik koncowy jest niesamowity! Fabula raczej przecietna, bo skoro film o bohaterze, to w 90% widz przeczuwa jak to sie skonczy: dobro znow zatriumfuje, zle moce zostana zepchniete spowrotem w mroczne otchlanie piekiel, trawa znow wyrosnie, a ptaszki uwija gniazda.Co prawda na zgliszczach, ale lepsze to niz nic.

Znajomi uwazaja, iz jest to film dla dzieci - to chyba przeciwnicy komixow i wszelkiej masci bohaterow lub sci-fi; "Fantastic Four" rowniez im 'nie podchodzilo'."Bajeczka" mowili.A na film poszli i pewnie zrobia podobnie, jesli tylko na ekrany wejda kolejne ekranizacje.Dwulicowosc? Zaklamanie? Nie wiem po co wogole kupuja bilety, skoro takie obrazy nie sa w ich guscie....... ale wiem, rozumiem: musza byc na bierzaco przed znajomymi, NA TOPIE jak sie teraz mawia, przeciez obecnie taki trend, iz w gre wchodza wylacznie najnowsze zdobycze techniki i informacje, zakup gadzetow itp., ale ze im sie nie podoba lub nudzi - zawsze mozna pochwalic sie przed innymi.Cool ziom, hehe 8) A potem do szuflady.Przypomina mi sie sąsiad - kupil rower, bo..... "inni tez mieli", a ze jezdzil raz w miesiacu dookola bloku..........
Jesli chodzi o mnie, to nie wyroslem z tego typu opowiesci, zakupilem nawet "Hulka" w wersji angielskiej z drugim, bonusowym DVD :roll:

Poza tym lubie Mange, ale wylacznie wybrane tytuly, np."Neon Genesis Evangelion - The End Of Evangelion" - (mam wersje DVD z Hiszpani)niesamowite efekty! I "bajka" taka, ze daje do myslenia; zmusila mnie do dluzszej ciszy i reflexji po ujrzeniu napisow koncowych.... Poza tym "Akira" i Ghost In The Shell" i oczywiscie "Appleseed" :) Tylko, ze te pierwsze powstawaly recznie -klatka po klatce- obecnie nawet do animacji zagladaja komputery.

Ktos moze mi cos jeszcze polecic? "Heavy Matal'u" jeszcze nie widzialem, a wiem, ze warto!
Poza tym czekam na "Fantastic Four 2"!
Awatar użytkownika
Yedyny
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: czw 15.03.2007 17:18
Lokalizacja: Głogów

Re: Spider-Man 3

Postautor: KoZZ » czw 31.05.2007 21:24

Yedyny pisze:Poza tym lubie Mange, ale wylacznie wybrane tytuly, np."Neon Genesis Evangelion - The End Of Evangelion" - (mam wersje DVD z Hiszpani)niesamowite efekty! I "bajka" taka, ze daje do myslenia; zmusila mnie do dluzszej ciszy i reflexji po ujrzeniu napisow koncowych.... Poza tym "Akira" i Ghost In The Shell" i oczywiscie "Appleseed" :) Tylko, ze te pierwsze powstawaly recznie -klatka po klatce- obecnie nawet do animacji zagladaja komputery.

Ktos moze mi cos jeszcze polecic? "Heavy Matal'u" jeszcze nie widzialem, a wiem, ze warto!
Człowieku, tyle tematów zacząłem w jednym wątku, że nie wiadomo o co chodzi... Najpierw Spiderman, później FF, sąsiad, Hulk a na koniec animacja...

I żadna manga, tylko anime :evil:
Awatar użytkownika
KoZZ
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 234
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Re: Spider-Man 3

Postautor: beken_d » czw 31.05.2007 21:40

dlatego nazywa sie yedyny
beken_d
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: sob 20.05.2006 10:16
Lokalizacja: nie wiem

Re: Spider-Man 3

Postautor: Yedyny » pt 01.06.2007 10:23

Jesli pisze MANGA, to chodzi mi o MANGE, przynajmniej w Neon Genesis, hehe :twisted: ...w wersji anime.
A pisalem ogolnie o filmach jesli nie zauwazyles, KoZZ, bo gdybym pisal tylko o Spiderze, napisal bym: OK, spodoba mi sie, a tak ktos sie zawsze moze przyczepic i wątek sie rozkreci 8)
Awatar użytkownika
Yedyny
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: czw 15.03.2007 17:18
Lokalizacja: Głogów

Re: Spider-Man 3

Postautor: beken_d » pt 01.06.2007 14:25

no i sie rozkrecil
beken_d
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: sob 20.05.2006 10:16
Lokalizacja: nie wiem

Re: Spider-Man 3

Postautor: Azirafal » pt 01.06.2007 15:06

Yedyny pisze:Jesli pisze MANGA, to chodzi mi o MANGE, przynajmniej w Neon Genesis, hehe :twisted: ...w wersji anime.


Anime to anime (animacja), manga to manga (komiks). Jest różnica? W jednym obrazki się ruszają, w drugim ty kartkujesz strony. Jest różnica :)

Yedyny pisze:A pisalem ogolnie o filmach jesli nie zauwazyles, KoZZ, bo gdybym pisal tylko o Spiderze, napisal bym: OK, spodoba mi sie, a tak ktos sie zawsze moze przyczepic i wątek sie rozkreci 8)


A tak mogłeś założyć 3 tematy kolejne i miec nadzieję na kilka dyskusji. W sensie - nie przesadzaj z offtopami ;)


A Spiderek... Powiem szczerze - obejrzałem pierwszą część i chwatit. O ile przypadkiem nie natknę się w telewizji, czy brat lub znajomi mi kiedy nie pozyczą przypadkiem, to ani na dwójki, ani na trójki oglądać za bardzo nie zamierzam. Średniawka taka, i tyle. Parę scen, parę tekstów, ale dziarskie i dowcipne teksty Petera jakoś blakną w wersji McGuire'a...
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spider-Man 3

Postautor: qba » pn 04.06.2007 21:28

mi sie trojka nie podobala... Peter po metamorfozie wygladal jak gej...a nie jak mroczna strona amego siebie, no chyba ze to jest jego mroczna strona.... i ta fryzura... nudzilem sie. Jak dla mnie w nikly spsob wykorzystano mozliwosci potencjalne postaci. szkoda.
qba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 387
Rejestracja: pt 12.05.2006 11:55

Re: Spider-Man 3

Postautor: Yedyny » ndz 10.06.2007 12:44

qba pisze:" Peter po metamorfozie wygladal jak gej...a nie jak mroczna strona amego siebie."


:) Czesciowo masz racje, nie zawsze wychodzi zamierzony efekt, poza tym z ta grzywka wyglada jak drobny cwaniaczek czy jakis narkoman.Za to taniec w barze jest niezly - myslalem, ze to juz jakis musical ;)
I nawet nie zwrocilem uwagi, iz film trwal 2:13! Czas leci dosc szybko, swietna scena narodzin Sandmana, kiedy jak dziecko probuje "pozbierac sie do kupy", a potem z trudnoscia wstaje.
Awatar użytkownika
Yedyny
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: czw 15.03.2007 17:18
Lokalizacja: Głogów

Re: Spider-Man 3

Postautor: qba » ndz 10.06.2007 19:16

Yedyny pisze:
qba pisze:" Peter po metamorfozie wygladal jak gej...a nie jak mroczna strona amego siebie."


:) Czesciowo masz racje, nie zawsze wychodzi zamierzony efekt, poza tym z ta grzywka wyglada jak drobny cwaniaczek czy jakis narkoman.Za to taniec w barze jest niezly - myslalem, ze to juz jakis musical ;)
I nawet nie zwrocilem uwagi, iz film trwal 2:13! Czas leci dosc szybko, swietna scena narodzin Sandmana, kiedy jak dziecko probuje "pozbierac sie do kupy", a potem z trudnoscia wstaje.


okej, byly fajne momenty, ale przy jedynce i dwojce bawilem sie swietnie, a przy trojce juz cos mi nie gralo. moze mialem kiepski dzien? nie wiem. ja zawsze bronie adaptacji komiksowych (nawet swego czasu bronilem /garfielda 1 i 2... ) ale tutaj sie troche nudzilem. zobaczymy czy bedzie czworka ;-)
qba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 387
Rejestracja: pt 12.05.2006 11:55

Re: Spider-Man 3

Postautor: Yedyny » pn 11.06.2007 7:51

Moim zdaniem zostawili sobie "furtke" do kolejnych odcinkow, poniewaz potencjalni wrogowie zostali hmmm.... sprawnie usunieci, wiec nikt nie zagraza Piotrkowi i nikt tez -jak na razie- (poza najblizszymi mu osobami - i jestem tez przekonany, ze jego ciotka doskonale wie o jego drugim "zawodzie") nie zna jego podwojnej tozsamosci.
Swiat Marvela jest raczej obszerny, wiec moze powstanie niebawem Kapitan Ameryka, bo amerykanie maja jakas manie odnosnie swojego patriotyzmu :) W duzej mierze stawie sie teraz na efekty specjalne, a gra aktorska odchodzi na drugi plan, wiec....... O, i znow mi wyszlo za duzo wątków :/
Awatar użytkownika
Yedyny
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: czw 15.03.2007 17:18
Lokalizacja: Głogów

Re: Spider-Man 3

Postautor: qba » pn 11.06.2007 17:12

hmmm, no jesli jest furtka to i bedzie kontynuacja. Nie jestem zwolennikiem kinowych seriali, ale tez czasami mi sie trudno rozstac z jakas postacia. BATMAN ;-)
qba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 387
Rejestracja: pt 12.05.2006 11:55

Re: Spider-Man 3

Postautor: Pola09 » ndz 15.07.2018 15:00

Spider-Man 3 osobiście to mi się nie podobała ta część...chyba po prostu wole Batmana :)
Pola09
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz 15.07.2018 7:37


Wróć do Okolice komiksu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron