dd1

IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom ----

----

dd

Imprezy, filmy, gry, książki, pacynki i wszystko inne, co wiąże się tak czy inaczej z komiksem

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: Lokus » wt 13.12.2011 23:11

Witam wszystkich. Chciałbym zaprosić na nowo otwartą stronę komiksową. http://www.independentcomics.pl/ to miejsce, gdzie z czasem znajdziecie mnóstwo newsów, recenzji komiksów oraz filmów, seriali i gier na ich podstawie. Ponieważ dwaj najwięksi giganci rynku zza wielkiej wody, czyli DC Comics i Marvel Comics, mają swoje miejsca w naszej rodzimej sieci, na IndependentComics.pl zajmować będziemy się całą resztą tamtejszych wydawnictw. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nazwa strony nie jest może idealna, ponieważ o mało którym liczącym się, amerykańskim edytorze można teraz śmiało napisać, iż jest całkowicie niezależny. Dlatego też uprzedzam, że znajdziecie u nas także teksty o tytułach licencjonowanych.

Pomysł na realizację projektu IndependentComics.pl narodził się w mojej głowie dzięki portalowi DCMultiverse, gdzie założyłem rubrykę „Nie Tylko DC”. W końcu, zdecydowałem się na jej ewolucję i po kilku większych korektach, ostatecznie powstała całkowicie nowa strona. Od razu zaznaczam, że przynajmniej początkowo nie będzie ona należeć do mocno dynamicznych – nasz aktualny cel to około 10 recenzji komiksów i 30 newsów miesięcznie. Na stronie nie będzie żadnych streszczeń. Osoby odwiedzające często DCMultiverse z pewnością zauważą, że część umieszczanych tu recenzji i felietonów miało już tam swoją premierę. Strona ma charakter eksperymentu, który wcale nie musi się zakończyć. Jeśli spodoba się Wam tutaj i będziecie często oraz licznie nas odwiedzać, przedłużymy serwer i domenę, które to wygasają pod koniec 2012 roku. Wszelkie opinie mile widziane.

Ponieważ nie widzimy sensu zakładania nowego, IndependentComics.pl będzie kierowało na forum DCMultiverse, które uprzednio odpowiednio przebudowaliśmy.

Na dobry początek przygotowaliśmy dla Was:
- trzy recenzje komiksów
- dwie recenzje filmów
- jedną recenzję serialową
- oraz jeden felieton

Od dziś (14.12) ruszamy z regularnym newsowaniem.

Chęci i zapału nam nie zabraknie, ale liczymy na to, że licząca na chwilę obecną sześć osób redakcja (w tym jeden webmaster) rozrośnie się. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, wystarczy napisać maila na adres ktymczynski@interia.pl lub bezpośrednio przez komunikator gg: 3030496
Ostatnio zmieniony pn 19.12.2011 9:55 przez Lokus, łącznie zmieniany 2 razy
Lokus
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 296
Rejestracja: sob 06.12.2008 10:40

Re: IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: Iron » śr 14.12.2011 10:24

Ooo, fajny pomysł, będę się przyglądał. Dodaj tylko RSS do stronki, bo jego brak to bardzo zły pomysł :)
Iron
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 172
Rejestracja: śr 26.03.2008 13:20

Re: IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: Lokus » śr 14.12.2011 12:10

RSS i wszelkie inne nowinki najwcześniej na początku przyszłego roku. Bo mnie osobiście takie rzeczy przerastają, a mój webmaster ma mnóstwo innych, płatnych zleceń.
Lokus
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 296
Rejestracja: sob 06.12.2008 10:40

Re: IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: Iron » śr 14.12.2011 12:28

Spoko, ważne że będą, bo bez tego stronka będzie dużo tracić. Ale we mnie masz czytelnika :)

Życzę powodzenia!
Iron
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 172
Rejestracja: śr 26.03.2008 13:20

Re: IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: endrju » czw 15.12.2011 0:34

fajna inicjatywa, też macie we mnie czytelnika. Oby tylko stronka była aktualizowana na bieżąco. Czy będziecie też pisać o ciekawych komiksach z rynku europejskiego i azjatyckiego
hej hej hej hej hej
endrju
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: pn 16.08.2010 14:00
Lokalizacja: Polsza

Re: IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: Lokus » czw 15.12.2011 16:48

Nie, skupiamy się jedynie na mniejszych wydawnictwach z USA
Lokus
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 296
Rejestracja: sob 06.12.2008 10:40

Re: IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: endrju » pt 16.12.2011 0:33

Też dobrze, zapowiada się bardzo ciekawa stronka, gratuluje pomysłu i życzę wytrwałości.
Mnie na pewno kupiliście i pewnie jeszcze wielu innych komiksiarzy. Będzie jakieś forum?
hej hej hej hej hej
endrju
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: pn 16.08.2010 14:00
Lokalizacja: Polsza

IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: Lokus » pt 16.12.2011 17:28

Forum już jest, należące do strony DCM. Uznałem że nie ma sensu zakładać kolejnego, więc jako admin forum DCM odpowiednio je przebudowałem. Fakt, że witająca tam grafika jest myląca, ale już trzeci od góry jest dział "Inne komiksy", gdzie są wątki poświęcone poszczególnym wydawnictwom. Serdecznie zapraszam do rejestrowania się.
Lokus
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 296
Rejestracja: sob 06.12.2008 10:40

Re: IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: Lokus » sob 18.02.2012 17:19

Pierwszy w historii strony konkurs z nagrodami rozpoczęty. Zapraszam TUTAJ po więcej informacji i zapraszam do udziału.
Lokus
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 296
Rejestracja: sob 06.12.2008 10:40

Re: IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: Lokus » pn 21.05.2012 18:59

Od dziś można nas POLUBIĆ na Facebooku. Zapraszam
Lokus
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 296
Rejestracja: sob 06.12.2008 10:40

Re: IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: Lokus » śr 13.06.2012 9:58

http://www.independentcomics.pl/News/37 ... a-konkursy
Z okazji półrocza istnienia naszej strony, zapraszamy do dwóch konkursów, w których do wygrania są ciekawe, komiksowe nagrody.
Lokus
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 296
Rejestracja: sob 06.12.2008 10:40

Re: IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: Lokus » wt 04.09.2012 17:11

Serdecznie zapraszam do współpracy ze stroną IndependentComics.pl
http://www.independentcomics.pl/News/55 ... tComics.pl
Lokus
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 296
Rejestracja: sob 06.12.2008 10:40

Re: IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: Lokus » pn 17.09.2012 8:21

Nasza strona zmienia nieco sposób swojej działalności
http://www.independentcomics.pl/News/57 ... ny,-zmiany
Lokus
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 296
Rejestracja: sob 06.12.2008 10:40

Re: IndependentComics.pl - nowa strona poświęcona komiksom

Postautor: Lokus » ndz 30.09.2012 9:51

W ramach przeprosin za kolejne awarie, ogłaszamy mały, lecz dość trudny konkurs. Szczegóły znajdziecie na naszym Facebookowym koncie . Wystarczy nas polubić i spróbować szczęścia. Macie czas do 02.10. Życzymy powodzenia.
Lokus
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 296
Rejestracja: sob 06.12.2008 10:40


Wróć do Okolice komiksu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości