dd1

Pytanie o wydawnictwo komiksowe ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Pytanie o wydawnictwo komiksowe

Postautor: AndrewK1 » pt 03.09.2010 9:43

Mam pytanie.

W latach 90-tych (chyba 1998 rok) nabyłem gdzieś 4 częściowa mini serię "Indiana Jones: Zagłada Atlantydy". Pamiętam ze seria była na offsecie z kartonową okładką (podobnie jak niektóre zeszyty Mandragory).
Przez długi czas byłem pewien, że wydane zostało to przez TM-Semic, ale nie ma tej pozycji w spisie z tego wydawnictwa, poza tym sposób wydania był lepszy niż pozycje semica z tego okresu.
Dziś już nie posiadam tego Indiany Jonesa, sporadycznie pojawia się również na allegro.

Czy ktoś wie coś więcej o tym wydawnictwie? Jak się nazywało? Długo działało? Czy wydało coś jeszcze itp?
AndrewK1
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 394
Rejestracja: pn 11.12.2006 10:53
Lokalizacja: Opole

Re: Pytanie o wydawnictwo komiksowe

Postautor: Ystad » pt 03.09.2010 11:23

Wydawnictwo nazywało się DELTA.
z tego co mi wiadomo to oprócz Indiany Jonesa (1997) wydało w 1998 roku jeszcze 6 części komiksu Zorro (z czego najbardziej ciekawe jak dla mnie było to, że autorem jednej okładki był Mignola, innej bodajże Miller). Strasznie mały format. Do nabycia po 3 złote za sztukę w IMAGO
w mojej bazie mam też wpisane dwa komiksy "Różowa Pantera" z 1997 roku wydane przez DELTĘ, ale nie jestem w tym momencie w stanie sprawdzić (najłatwiejszy sposób - patrząc na logotyp wydawnictwa) czy ta Delta od Róż.Pant to ta sama co Zorro i Ind.Jon.
Ystad
Lord
Lord
 
Posty: 1070
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Siedlce

Re: Pytanie o wydawnictwo komiksowe

Postautor: AndrewK1 » pt 03.09.2010 17:33

Dziękuję za informację.
AndrewK1
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 394
Rejestracja: pn 11.12.2006 10:53
Lokalizacja: Opole


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości