dd1

Opowieści Makabryczne ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Opowieści Makabryczne

Postautor: Usagi » czw 06.03.2008 19:22

Jedenaście dni temu złożyłem zamówienie na ten komiks i dziś jest. Kiedyś oglądałem film na podstawie tych opowieści, ale zupełnie ich nie pamiętam. Wiedziałem natomiast czego się spodziewać - czarnego humoru zabarwionego lekką grozą (bo o strachu mówić nie można).
Pięć krótkich, kilkustronicowych historyjek, do łyknięcia na szybko. Rysunki każdy oceni sobie sam, czy to przeglądając komiks czy też zerkając na screeny w internecie. Według mnie są dobre, biorąc pod uwagę datę wydania oryginału, ale nie przyciągają oka (choć trafiają się ładniejsze kadry). Nie podoba mi się natomiast czcionka. Jest fatalna, chyba najprostsza z możliwych. Czasami jest upchnięta w dymku, w którym pozostaje jeszcze dużo wolnej przestrzeni, innym razem gdzieś zahacza. Wygląda to jak komiksy tłumaczone przez fanów-amatorów - niektóre, należy dodać, bo nawet te są częstokroć dużo lepsze. Zdarzyły się też 2-3 literówki, ale na to można przymknąć oko.
Sam komiks ma dobry papier, ciekawy format (dosyć szeroki względem wysokości), ciekawy historie, tylko ta czcionka...
Awatar użytkownika
Usagi
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 34
Rejestracja: śr 28.11.2007 13:12
Lokalizacja: \/\//\\/\//\

Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron