dd1

Okładki komixów ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Okładki komixów

Postautor: Yedyny » śr 19.09.2007 18:26

Nie wiem, czy tego juz nie bylo, ale krotko - postarajcie sie podac najlepsza, a takze najgorsza -wedlug Was- grafike z okladki; moze byc tez krotkie uzasadnienie.

1. Moj pozytyw wedruje do "Lovecraft"'a.
2. Negatyw natomiast otrzymuje album "Śladem Białego Wilka".
Awatar użytkownika
Yedyny
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: czw 15.03.2007 17:18
Lokalizacja: Głogów

Re: Okładki komixów

Postautor: AndrewK1 » śr 19.09.2007 19:17

Moje typy:

1. Najlepsza okładka w tym roku przypada "Sadze o Potworze Z Bagien", nominacja za melancholijną, pogrązoną w we własnych myślach i smutku postać Swampthinga ukazująca nam zarówno zdradzieckość jak i piekno bagien. Brawo również za stonowaną kolorystykę.

2. Najgorszą trudno mi wybrać, stawiałbym na polską okładkę "Essential Spider-man".
AndrewK1
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 394
Rejestracja: pn 11.12.2006 10:53
Lokalizacja: Opole

Re: Okładki komixów

Postautor: Metzen » śr 19.09.2007 20:17

Ciężko wybrać tą jedną najlepszą, więc ograniczę się do tego, co ostatnio czytałem:

Spider-Man: Blue
Za jej piękną prostotę.

Inne świetne okładki z rzeczy, które przez kilka ostatnich miechów w ręce mi wpadły:

100 Naboi vol 11 (w tym okladki zeszytów #77 i #78 )
It's a bird...
Grendel: Archives
Transmetropolitan vol 5
Osiedle Swoboda #3

Z gorszych ciężej coś wymienić...

Essential Spider-Man #2
Bo nieciekawa jest.

Poza tym ciężko mi wymienić coś naprawdę beznadziejnego - pewnie by sie znalazlo kilka rzeczy, ale nie mam sily teraz nad tym myslec.
Awatar użytkownika
Metzen
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 173
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41

Re: Okładki komixów

Postautor: qba » czw 20.09.2007 13:02

mi sie nie podoba okladka komiksu Antologia Powstania 44, oczywiscie to chyba nie jest najgorsza z okladek jakie widzialem, ale z tych ostatnio dostrzezonych- natomiast wnetrze podoba mi sie bardzo.

a podoba mi sie bardzo Swamp Thinga okladka i jeszcze wyroznilbym Estera Klemensa- trzy glowy prof Muri- takie to kolorowe, komiksowe, przyciagajace wzrok i zachecjace do kupienia- czyli tak jak powinna dzialac okladka. co do samej historii to ... musze jeszcze r5az przeczytac, dziwne to jakies ;-)

a , jeszcze dwie: Tank Girl 1- ta gdzie ma melony jak rakiety ;-) i Batman: Dark Joker the wild- fajne, bo blyszczace ;-)
qba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 387
Rejestracja: pt 12.05.2006 11:55


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron