dd1

Pomysły na stronę internetową ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Stronę poświęconom jakiemu bohaterowi/grupie bohaterów chciałbyś zobaczyć?

Daredevil
4
31%
The Avengers
0
Brak głosów
Hulk
1
8%
Fantastic Four
2
15%
Flash
0
Brak głosów
Captain America
0
Brak głosów
Ghost Rider
1
8%
Justice League
2
15%
Inny
3
23%
 
Liczba głosów : 13

Pomysły na stronę internetową

Postautor: Paul » pt 22.06.2007 10:57

Yo wszystkim!

Od pewnego czasu noszę się z zamiarem stworzenia nowej strony internetowej poświęconej konkretnej postaci/drużynie z amerykańskich komiksów.
Nie będzie to witryna o Batmanie, Supermanie, Spider-Manie czy też X-Menach, ponieważ takie już w polskim internecie istnieją i są bardzo dobre.
Chciałbym natomiast stworzyć coś czego jeszcze u nas nie było albo też nie ma obecnie. Dlatego też proszę was o pomysły zw. z tematyką tej przyszłej strony.
W tym temacie zrobiłem także ankietę w której są moje pomysły - są to serie, o których mam całkiem niemałe pojęcie i które napewno umiałbym przedstawić w rozległy i ciekawy sposób.
Tyle tylko, że chciałbym aby ta strona okazała się przydatna dla polskich fanów i żeby istniało rzeczywiste na nią zapotrzebowanie.
Poza tytułami, które zawarłem w ankiecie, możecie też wybrać inne tytuły - napiszcie jakie to mają być w postach. Komentujcie także moje typy - czy są popularne czy też nie.
Z góry dzięki za pomoc.

P.S. Jeśli istnieje polska strona o którejś z moich propozycji to z góry przepraszam - zwyczajnie o niej nie wiem:)

(Post ten zamieściłem też na kilku innych forach komiksowych. Gdy zakończę ankiety, wszystkie głosy zostaną zsumowane.)
Paul
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: pt 22.06.2007 10:49
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Pomysły na stronę internetową

Postautor: eskos » pt 22.06.2007 11:19

Oddałem głos i życzę powodzenie w projekcie. Gratuluje pomysłu.
Dobre rady nigdy nie przydają się na własny użytek, najlepiej dawać je innym
eskos
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 276
Rejestracja: sob 25.11.2006 13:44

Re: Pomysły na stronę internetową

Postautor: qwerty » pt 22.06.2007 21:53

strona daredevila juz byla ( lub wciaz jest, ale dawno nie widzialem).

moim zdaniem powinna pojawic sie strona o danym universum. dc lub marvel, bo ich strony firmowe, to raczej nastawione sa na marketing i nie mozna znalez tam konkretnych informacji dotyczacych tego co juz wydali w ciagu tych kilkudziesieciu lat. dla przykladu o co mi min chodzi: np taki silver surfer na przelomie lat 60/70 skonczyl sie na numerze 18, ale historia sie nie skonczyla. co bylo dalej? w jakim komiksie (tytule) zakonczyli ten watek, jesli wogole? komiksy czesto zmienialy podtytuly ale numeracja wciaz byla kontynuowana. universa byly pelne roznego rodzaju cross-over, ktore mialy znaczacy wplyw na wiekszosc tytulow, co stwarzalo roznego rodzaju komplikacje. przydala by sie strona, ktora wzielaby to wszystko do kupy, przedstawiajac cale universum i klarujac wiele tego typu problemow. stron z poszczegolnych boheterow jest dosc sporo, ale takiej, ktora by przedstawiala w zarysie ( i w ciekawych szczegolach) cale universum NIE MA... ja tez dosc sporo wiem o obu uniwersach, ale duzo tez jeszcze nie wiem i chetnie odwiedzalbym taka strone, a nawet ze wzgledu na swoja wiedze, chetnie bym ja wspoltworzyl...
qwerty
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: śr 18.01.2006 17:25

Re: Pomysły na stronę internetową

Postautor: AndrewK1 » sob 23.06.2007 12:57

Apropos tego tematu.
Wczoraj wystartowała polska strona o Green Lantern Corps

http://www.glcorps.pl/

Całkiem fajnie się prezentuje :)
AndrewK1
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 394
Rejestracja: pn 11.12.2006 10:53
Lokalizacja: Opole

Re: Pomysły na stronę internetową

Postautor: Paul » pt 29.06.2007 17:17

strona daredevila juz byla ( lub wciaz jest, ale dawno nie widzialem).


Tak, pamiętam, że kiedyś była - bodajże hellskitchen.prv.pl, ale chyba już od dłuższego czasu nic tam nie ma. Szkoda, bo jest to bardzo ciekawa postać, szczególnie teraz po świetnych, wg mnie, seriach Bendisa oraz Brubakera.

moim zdaniem powinna pojawic sie strona o danym universum. dc lub marvel


Ostatnio chyba ktoś ogłaszał na forum Spider-Man.pl zamiar stworzenia wityryny o całym universum Marvela. Nie wiem czy już strona ta działa czy dopiero jest tworzona. Mam nadzieję, że będzie dobrym źródłem informacji o Marvelu.
Paul
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: pt 22.06.2007 10:49
Lokalizacja: Zielona Góra

tylko tyle

Postautor: smerfetka » pn 02.07.2007 12:34

oby Ci się powiodło!!!
powodzenia!!!
smerfetka
 

Re: Pomysły na stronę internetową

Postautor: Paul » sob 08.03.2008 21:40

Chcę ruszyć z nowym serwisem o Daredevilu. Prosty layout już jest, działy rozmieszczone, teraz trzeba je zapełnić tekstami. Na razie są dwie osoby w ekipie, która ją będzie prowadzić. Dlatego też zwracam się do każdego, kto chciałby w jakiś sposób pomóc przy tworzeniu takiego serwisu.

Dajcie znać najlepiej na GG - 8963960
Paul
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: pt 22.06.2007 10:49
Lokalizacja: Zielona Góra


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron