dd1

Mandragora - coś wreszcie wyszło :o) ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Re: Mandragora - coś wreszcie wyszło :o)

Postautor: KoZZ » śr 12.09.2007 18:20

Coś mnie ominęło? Jaki koniec wydawnictwa? Przecież mandragora już od dawna sprzedaje zwroty, które dostaje z księgarni na allegro, więc nie rozumiem całego zamieszania (nawet jest super sprzedawcą :?).

Dopóki działa ich strona i są na niej zapowiedzi jeszcze nic nie jest stracone. :wink:
Awatar użytkownika
KoZZ
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 234
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Re: Mandragora - coś wreszcie wyszło :o)

Postautor: lion » śr 12.09.2007 19:44

vision2001 pisze:Przemoglem sie i przegladnalem wypowiedz przedmowcy...
Gdy zauwazylem swoj login - postanowilem troszke odpowiedziec, ale chyba kolejnym razem zostawie to w spokoju, by nie psuc sobie nerwow...

lion pisze:Visionie nie bardzo wiem o co ci chodzi. Gdzie ja wspominam o Authority w tym temacie. I o co chodzi z tym gustem i shitem. Mógłbyś jasniej formułować swoje opinie, bo w tym momencie nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Gdzie ja wspomniałem o Authority w kontekście shitu???. Ja o Authority mam zdanie zupełnie przeciwne


vision2001 pisze:Wyzywasz ludzi, ze nie potrafia czytac - sam nie potrafisz czytac. Czy ja pisalem o tym forum? Nie. Czy ja pisalem, ze Ty uwazasz Authority za (s) hit? Nie wydaje mi sie... To wlasnie inni uwazaja Authority za (s) a Ty napisales, ze w PL sprzeda sie wszystko za 1 pln, wiec to Ty kupiles cos taniego (jak wspomnialem - najtansza pozycja na rynku od wielu miesiecy), ktora wg ogolu jest do d...

Ja sie jeszcze na temat tej pozycji (Authority - zebys mial jasnosc - nie wypowiadam - nie czytalem, ale niedlugo bede mial ten komiks u siebie na polce.



Dzizas o co chodzi w tym bełkocie :roll: To o jakim forum pisałeś, może kosmicznym :roll:
Czy Authority kosztuje złotówke, chyba raczej nie. Ja tylko mówię, że ludzie kupia wszystko jesli jest tanie i nie chodzi tu tylko o komiksy(myśl o gównie za złotówke była sarkastyczna). A Authority akurat dla wielu jest za drogie, ten komiks powinien kosztować 5 zlotych i jeszcze sprzedawca do każdego egzemplarza powienien dołączać tak w ramach prezentu paczkę kondomów z wizerunkami róznych bohaterów komiksowych :roll:
Ludzie wola kupić takie dziadostwo jak Ghost rider ennisa, a porządny troche droższy komiks olewają i o to mi chodzi.A ostatnie zdanie o Authority jest chyba urwane w połowie bełkotliwy Viosionie :roll:
Kerte może kiedyś spotkamy się na jakimś piwku i może będzie to właśnie Carlsberg :roll:
No coż trzeba będzie uzbierać do końca Transmetropolitan, 100 naboi i samotnego wilka, bo mandragora to juz jest zimne truchło :roll:
lion
hmmm 255 znaków to za dużo :)
lion
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 478
Rejestracja: ndz 11.03.2007 11:31
Lokalizacja: SKĄDŚ

Re: Mandragora - coś wreszcie wyszło :o)

Postautor: vision2001 » pt 09.05.2008 8:18

http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/essential/11

Czy wierzycie w to?????????????????????????? :)
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Mandragora - coś wreszcie wyszło :o)

Postautor: lion » pt 09.05.2008 13:35

Ja pierdzielę, jestem w szoku normalnie :shock: . Pewnie w empikach komiks pojawi się za jakiś miesiąc
Jestem w wielkim szoku, naprawdę. Mandragora wróciła do gry po prawie rocznej przerwie. WOW :shock:
Szkoda tylko, że na Alei nie ma nawet newsa na ten temat. No i jeszcze nie podnieśli ceny tego essentiala
Nasz rynek nie zaskoczy mnie już niczym dosłownie NICZYM.
Ale strona mandragory nie działa, ciągle widnieje na niej napis under construction
lion
hmmm 255 znaków to za dużo :)
lion
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 478
Rejestracja: ndz 11.03.2007 11:31
Lokalizacja: SKĄDŚ

Re: Mandragora - coś wreszcie wyszło :o)

Postautor: beken_d » pt 09.05.2008 21:14

teraz powinni zmienic nazwe na Feniks
beken_d
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: sob 20.05.2006 10:16
Lokalizacja: nie wiem

Re: Mandragora - coś wreszcie wyszło :o)

Postautor: ASX76 » sob 10.05.2008 12:23

lion pisze:Nasz rynek nie zaskoczy mnie już niczym dosłownie NICZYM.

lion


A jeśli ktoś wyda "Aldebarana" w integralu? :wink:
ASX76
ASX76
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 80
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: B-stok

Poprzednia

Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron