dd1

to troche nie na temata... ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

to troche nie na temata...

Postautor: Shade » pn 21.05.2007 7:04

Hej,

Ludziska mam zagadkę, podobno niektóre/rzy z was podzielają moje 'odczucia religijne' i namiętnie czytają Star Wars... Ostatnio ktoś się nie bał i zajumał mi płytę ze skanami bardzo starej serii komiksów z tej serii które kiedyś posiadał mój kumpel (po ich sprzedaniu na amazonie wyjechał do stanów 2 lata temu :/)... no nieważne wiec anyway ma ktoś może pożyczyć/zeskanować Tales of the Jedi zawłaszcza Golden Age of the Sith i opowieści o Naomi Sunrider zdzierżę nawet po polsku...

Z góry dzięki
Obrazek
Awatar użytkownika
Shade
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: czw 16.03.2006 0:00
Lokalizacja: Czarna Twierdza

Re: to troche nie na temata...

Postautor: B-85 » pn 21.05.2007 10:12

Człowieku czy wiesz, że stwierdzenie "mam płytę ze skanami ale ktoś mi ją zajumał i może ktoś mi pożyczy swoje komiksy to je zeskanuje" podchodzi już w świetle paragrafów za złodziejstwo? Jeśli szukasz wymienionych przez siebie tytułów to spójrz tutaj Można je zamawiać z czerwcowego katalogu Previews np. w Komikslandii lub w Multiversum.Pozdrawiam
"...to rzecz znana nie padamy na kolana..."
B-85
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 32
Rejestracja: pt 03.11.2006 12:05


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron