dd1

TechnoKapłani ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

TechnoKapłani

Postautor: Shizm » pn 25.07.2005 23:28

Pomyślałem sobie: "Fazzzzi, ograniczony jesteś co do komiksów, poza japońszczyzną tylko Thorgala czytasz. Trza się rozwijać..." No więc znalazłem pozycję TechnoKapłani (pierwsze lepsze, co po polsku znalazlem na torrentach) i za wiele się nie zastanawiając zassałem trzy pierwsze tomiki. Moje wrarzenia po pierwszych 11 stronach, hmmm chyba najbliższe temu: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie no sorry, ale ja odpadam.
Głowny bochater Albino, syn zgwałconej przez 60 piratów "...młodej dziewicy o legendarnej urodzie, która miała zostać wyrocznia na dworze cesarza..."; podrzucony przez matkę - z powodu albinizmu (ze niby mutant z niego) - dla Guanodoncicy, która aktualnie miała małe. No ale nie miał tak żle, bo razem z nim podrzucona została czteroręka, czerwonoskóra siostra bliźniaczka, bo dzieciaczki pecha miały i mamie się tylko jedno z trojaczków spodobało - szroskóry (że ten to niby nie mutant). No ale matka postanawia zebrać pieniadze i zabic tych co ją tak zkrzywdzili i wiecie co robi? ... zajmuje sie produkcją sera! A wiecie z kim pracuje? ... z bandą mutanów, ale do dwujki swoich się nie przyznaje, chociaż w całej tej chołocie, to one zupełnie normalnie wygladają.
A no i główny nasz bohater, to chce twórcą gier zostać, więc go matka wysyła (pozbywa się znaczy) na nauki.
Tyle pojawiło się na pierwszych 11 stronach, boję się myśleć co bedzie w okolicach 30. Jeżeli ktoś to czytał, to niech mi powie, czy całość jest taka trefna, czy może da się to czytać.

Pozdrawiam!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 185
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Re: TechnoKapłani

Postautor: Azirafal » wt 26.07.2005 16:17

Odpuść sobie, Schizm :P Jodorovsky'ego nie cierpię jak morowego powietrza. Cenię go za wybujałą wyoraźnię, która potrafiła wymyślić w miarę spójny świat, przedstawiany w czterech, bodajże seriach (Kasta Metabaronów, Incal, Technokapłani i Megalex). I tyle. Reszta (styl, język, pompatyczność, notoryczna głupota) mnie odrzuca. Tym bardziej, że naprawdę ma kłopot ze znalezieniem rysowników prezentujących przyzwoity poziom.
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: TechnoKapłani

Postautor: Gvynbleid » wt 26.07.2005 21:16

Wczoraj we Wrocławskim Empiku przeglądałem ostatni tom (sekta biskupów bodajże), kiedyś kusiło mnie kupienie tego komiksu z czystej z ciekawości (graficznie bądź co bądź źle się nie prezentuje), żeby popodziwiać dobre sci-fi na papierze (do tej pory znałem jedynie z ekranu komputera bądź telewizora), jednak po przeglądnięciu fabuły odłożyłem (nota bene tytuł jest dla mnie trochę odstraszający :D).
Jako wielki fan Gaimana zakupiłem wczoraj '1602' i gorąco polecam, ale to tak btw.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 20
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron