dd1

Komiksy internetowe ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Komiksy internetowe

Postautor: Vampdey » sob 19.02.2005 15:58

Oczywiście humorystyczne :). Jakie czytacie, co polecacie?
Świetny jest LOSUX :). www.losux.prv.pl
Prymitywny, czasem kretyński, czasem prawdziwy, ale prawie zawsze śmieszny! :) To jest po prostu typ humoru, który lubie.

Poza tym fajni są Bardzo Odważni Bohaterowie: http://bob.xellos.info/
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 209
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Re: Komiksy internetowe

Postautor: małgoś » wt 22.02.2005 10:43

Awatar użytkownika
małgoś
Lady
Lady
 
Posty: 7
Rejestracja: pn 15.03.2004 12:19

Re: Komiksy internetowe

Postautor: Azirafal » czw 10.11.2005 0:48

Losux już nie działa, tak że...:

www.sluggy.com - Sluggy Freelance, mój ulubiony strip internetowy. Uaktualniany codziennie od bodajże 8 lat. Bardzo zabawne, ciekawe, koleś uwielbia robić parodie, mnóstwo ma pomysłów - nawet filler-stripy czy fillery tygodniowe są z jajem. Polecam każdemu - materiał na kilka wieczorów spędzonych przy wyśmienitym dowcipie. Naprawdę dla wszystkich.

www.ctrlaltdel-online.com - CAD (alias Ctrl+Alt+Del). Dobry, czasem śmieszny, czasem bardzo dziwny, komiks internetowy - przede wszystkim dla fanów gier komputerowych. Tim to lekko szurnięty koleś, ale bardzo pozytywnie. Jeden z nielicznych komiksów netowych, gdzie przekleństwa nie są cenzurowane. A Tim potrafi z nich sklecić piękne zdania :)

www.giantitp.com - Order of the Stick. Każdy fan RPGów (przede wszystkim klasycznych PnP [pen&paper]) powinien to znać, a jeśli nie - to natychmiast powinien nadrobić zaległości. Jeden z nielicznych komiksów internetowych, w których śmieszy mnie KAŻDY strip (no, może za wyjątkiem jednego-dwóch). To się rzadko zdarza.

www.megatokyo.com - MegaTokyo. Znane każdemu mangowcowi w Polsce i większości na świecie. Nie żeby to było jakieś cudo, ale na początku, w konwencji stripów po prostu z puentą, itp. był naprawdę niezły. Teraz zamienił się w jakąs typową mangę shoujo i ledwo da się to czytać ostatnimi czasy... Siła przyzwyczajenia, jak dla mnie.

www.kokoart.pl - Koko (niejaki Konrad) rysuje sobie stripy. Raz lepsze, raz gorsze. Zawsze bardzo ładne (ma gość kreskę, trza mu przyznać). Czytam co poniedziałek, bo czasem naprawdę coś ciekawego walnie.

www.kekomiks.net - Ke? komiks. Czasem śmieszne, czasem głupie, zazwyczaj irytujące i długie/nudne. Co drugi kadr, to dwie postacie stoją i nic nie mówią ani nie robią. Ale czasem chłopaki dadzą czadu, trzeba przyznać.

www.rotflrpg.prv.pl - Rotfl Playing Games. Dobre, bo polskie ;) Kwiatki z sesji w formie komiksów. Po pewnym czasie dochrapało się własnego stylu i rzeszy wiernej pupliczności. Śmieszne, choć często naiwne.

www.chugworth.com - Chugworth Academy. Mangowo-podobne, Koleś naprawdę umie ładnie rysować. Dużo treści wulgarnych i erotycznych, choć golizny nigdy nie pokazał i (jeśli wierzyć zapewnieniom, a póki co się ich trzyma) nigdy nie pokaże. Czasem śmieszne, często niezrozumiałe. Można polecić dla pojawiających się czasem smaczków.

www.sexylosers.com - Sexy Losers. Dla hardocorowców, amatorów czarnego humoru, dzikiego (i dziwnego) seksu, zboczeń i parodii. Autor (hard) ma baaaardzo nasrane w głowie, ale za to doskonale posługuje się czarmym humorem. Masa przekleństw, wulgraności, śmiania się z kalek, zboczeń, golizny, seksu, itp. Straszne, mocne, ale bardzo śmieszne (jeśli kto lubi taki humor).


Na razie tyle - jak jeszcze sobie coś przypomnę, to dopiszę :)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komiksy internetowe

Postautor: Brzozomir » czw 10.11.2005 8:05

Vampdey pisze:Oczywiście humorystyczne :). Jakie czytacie, co polecacie?
Świetny jest LOSUX :). www.losux.prv.pl
Prymitywny, czasem kretyński, czasem prawdziwy, ale prawie zawsze śmieszny! :) To jest po prostu typ humoru, który lubie.

Poza tym fajni są Bardzo Odważni Bohaterowie: http://bob.xellos.info/


Siedzę w tym troche więc moge opowiedziec niesławną historię losuxa.

No więc był sobie losux, był to web-komiks o bardzo małym rozumku, a stworzył go chłopiec o imieniu Preaty Freak. Bardzo lubjał rysowac ten komiks. Pewnego dnia stworzył sklepik i forum. Bardzo się ucieszył, ponieważ sklepik przynosił mu korzyści a forum pokazywało ilu fanów jest zdolnych do kupienia koszulki. W końcu komiks zaczął schodzić na psy. Za każdym razem kolejny pasek był co raz to słabszy. Na forum fani krytykowali PFreaka, bo tak zmienił nick. W końcu autor wyrzucił forum. Tamtejszy admin, Screed, uratował forum i przeniósł je na inny serwer. Tak powstało forum ogólnozniekształcające, czy też komix board, które zrzesza polskich rysowników web komiksów. Fani poczuli się zranieni, a autor komiksu przestał rysować śmieszne paski. W tym momencie ja się pojawiłem na forum KB. W tym czasie okazało sie też że domena losux.pl ma być sprzedana na allegro, że pan PFreak ma wsojego gościa od marketingu. Później jak się też okazało, pfreak tamtego gościa wyrzucił na zbity pysk bo cośtam mu sie nie spodobało. A losux wciąż humorem był mierny. Podobnie jak rysunkami, bo nigdy rysunki nie były ołkej. Wtedy to pamiętnego wieczora, PFrak uznał że żuca losuxa w diabły. A dokładniej w Tom'Asha(jeden z bohaterów losuxa). Zamienił nick na JPonurego, i rozpoczął rysowanie nowego komiksu, na podwalinach Losuxa, był to LSX tales. Owego czasu wszyscy psioczyli na niego. W koncu Ponury, znięchcęcony brakiem pomysłów, przestał rysować komiks.

[']Losux Died

Dwa tygodnie temu, na stronie losuxa, pojawiła się informacja że serwer przejmuje Xycho i on bedzie dalej prowadził losuxa. Nekromanta. Jego paski są równie gówniane co PFreaka, ale jeden jest dobry. Stworzył forum. Akurat tak się stało że forum KB padło. Ludzie z KB masowo zaczęli się logowac na forum losuxfan. Po tygodniu, Kb wciąż nie działało. Jednak jeden z największych spamerów na forum(a co ludzie z KB fani dawnego, dobrego losuxa mieli by tam robić ;p) dostał admina, bo przedstawił rozsądną przebudowę forum. Przebudował forum, ale tego samego wieczora zbanował resztę adminów, i zablokował im wejście na IP. Tak to trwa do dziś. Musze przyznać że w spamowaniu forum też brałem udział, przyznam się szczerze, z perspektywy czasu( to się stało w niedzielę 6.), bym tego nie robił.

A Xycho, posuwa trupa losuxa dalej. Ważne żeby była kasa z koszulek.
Awatar użytkownika
Brzozomir
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 12
Rejestracja: sob 24.04.2004 22:24
Lokalizacja: Gdańsk!

Re: Komiksy internetowe

Postautor: Vampdey » czw 10.11.2005 14:05

Stronnicze podejście :).
Znam sprawę, rozmawiałem z kumplem, który polecił mi wejście na forum Ogólnokszałcące, gdzie poczytałem.
Dupa - każdy tam na PFreaka psioczy, bo wypiął się na nich. Co nie zrobi PF to głupie i żalosne, każda kreska jest żałosna, PF to frajer - takie było nastawienie całego forum.
Dla mnie z każdym kolejnym paskiem LOSUX był lepszy, rysunki były coraz profesjonalniejsze, a komerycjne zabiegi PFa niewidoczne. I to dalej jest kawałek świetnego komiksu humorystycznego, do ostatniego epizodu, cokolwiek dzieci z KB by na PF nie marudziły.

O gówniarstwie i żałosności userów z KB świadczyło to, że na forum nowego LOSUXa tłumnie sie zarejestrowali i zaczeli robić syf - wyglądało to żenująco jak mało co, Brzozomirze, i 'to, że teraz bym tego nie zrobił' nie zmienia sprawy, zwłaszcza że mineło pare dni :|

A nowy LOSUX - cóż, nie jest źle a może będzie lepiej, i otrzymam rozrywkę na starym poziomie. Ale dla wyżejomawianych LOSUX to zło i należy spalic bo tak, nawet, jak zajmie sie nim ktoś inny. Skąd wiesz, ze chodzi tylko o pieniądze? Oczywiście, bo wiecie wszystko.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 209
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Re: Komiksy internetowe

Postautor: Brzozomir » czw 10.11.2005 15:21

Prawda jest taka: losux to nie jest zło. Losux był smieszny a ostatni pasek xycha mnie rozbawił, ale uwazam jednak że pf to gupek

polecam pośród stron o kimiksach http://mnichu.go.pl
Awatar użytkownika
Brzozomir
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 12
Rejestracja: sob 24.04.2004 22:24
Lokalizacja: Gdańsk!

Re: Komiksy internetowe

Postautor: Brzozomir » pn 16.01.2006 1:35

bez watpienia http://shineon.blog.onet.pl/ jest aktualnie najambitniejszym komiksem w sieci ;p
Awatar użytkownika
Brzozomir
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 12
Rejestracja: sob 24.04.2004 22:24
Lokalizacja: Gdańsk!

Re: Komiksy internetowe

Postautor: Pumsmajer » śr 19.04.2006 21:49

HardCore : The Positive Force!
Pumsmajer
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz 08.01.2006 21:30
Lokalizacja: Wyszków

Re: Komiksy internetowe

Postautor: juru » śr 02.08.2006 22:42

http://badbloodcomic.com/index.php

To propzycja z mojej strony. Komiks o wampirach... mroczny,erotyczny z dobrym rysunkiem. Jedyną wadą są rzadkie aktualizacje serwisu. Ale raz na pół roku komiks jest rewelacyjny, polecam.
Awatar użytkownika
juru
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: śr 02.08.2006 11:44
Lokalizacja: z internetu

Re: Komiksy internetowe

Postautor: gringo » wt 29.08.2006 12:24

A ja ostatnio wpadlem przypadkiem na taki komiks, i mi sie spodobal.
http://lodzix.blox.pl
Humor z domieszka absurdu, dosc ladnie wykonany :)
gringo
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: wt 29.08.2006 12:21

Re: Komiksy internetowe

Postautor: Graalion » wt 29.08.2006 14:39

Mój ulubiony to www.pvponline.com . Sporo dobrego czytania, bo ukazuje się niemal codziennie od 1998 roku.
When the time was young, five Riders wandered about Earth. The names of four of them was War, Famine, Pestilence and Death. And the one who led them, was me.
Awatar użytkownika
Graalion
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 44
Rejestracja: czw 01.06.2006 12:10
Lokalizacja: Toruń

Re: Komiksy internetowe

Postautor: kintar » pn 04.09.2006 14:15

www.wrota.mud.pl zapraszam i czekam na komentarze
kintar
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41

Re: Komiksy internetowe

Postautor: Kaj-man » śr 04.06.2008 18:58

Kaj-man
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: śr 04.06.2008 18:52


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron