dd1

Ulubiony bohater komiksowy ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Yaqza » śr 02.07.2003 23:26

Każdy ma chyba jakiegoś ulubionego bohatera, kogoś z kim się identyfikuje. Jeden stawia sobie włosy na sztorc i nie myje się by upodobnic się do Wolverina, inny zakłada majtki na spodnie, przypina śmieszną pelerynkę i skacze po dachach udając Batmana. A wy kogo najbardziej lubicie? I dlaczego?
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Alganothorn » śr 02.07.2003 23:28

chyba Orient Man z 'Na co dybie w wielorybie czubek nosa eskimosa' Baranowskiego...
dlaczego?
niesamowite ciuchy, celne komentarze i przygody...wystąpił tylko w jednej książce, ale wracam do niej bardzo często m.in. ze względu na niego...
koleś jest po prostu niewyjęty...
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 321
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: hops » czw 03.07.2003 8:02

Wilq.

Za powalające texty, niewyparzoną gębę, poczucie humoru, nadnaturalne moce, niesamowite przygody i podejście do świata. Po prostu - Superbohater ;)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 13
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Yoghurt » czw 03.07.2003 8:25

Wilq- patrz wypowiedź Hopsa
Batek- zawsze lubiłem nietoperze
Spajdi- cynizm, sarkazm, zajefajni adwersarze z Venomem na czele
X-Meni- a tych to lubię za wszystko
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 42
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Jakub Cieślak » czw 03.07.2003 8:46

Jeż Jerzy z wersji dla dorosłych i para skinów z tego samego komiksu. Za doprowadzanie mnie do łez ze śmiechu...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 329
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Lil » czw 03.07.2003 16:24

1.Kris de Valnor (Thorgal) -za charakter, urodę, az mi sie jej szkoda zrobilo na koniec thorgala :(
2.Rodzeństwo Śmierć, potem Sen (Sandman) -bo ona jest ostra laska a on taki tajemniczy, i ma zajefajną szope na łbie :)
3.Wilq -bo rozpieprza swoim zachowaniem a poza tym to mój sąsiad :]]
4.Jeż Jerzy-bo to chyba najbardziej rozbrajający kawał ch*ja jest :)
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Yaqza » czw 03.07.2003 23:21

Mnie zawsze wgniatał w fotel Rork- to jest koleś! Ma i prezencję (ten płaszcz! te buty! Versacze umarłby z zachwytu, gdyby nie to, że już nie żyje), i charyzmę (to spojrzenie!), i fascynującą osobowość....absolutny numero uno w rankingu moich idoli (co na to Kuba Wojewódzki?).
No i chyba Wolverine, ale wiadomo, tego gościa wszyscy lubią (bo nie lubić go jest niebezpiecznie)- taki typ faceta z wypracowanym podejściem do świata, realnie patrzący na sytuację; kompetentny i godny zaufania (no, może nie do końca w "Ultimate X-men", ale to wyjątek potwierdzający regułę). No i cyniczny- uwielbiam to u niego.
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Zuhar » pt 04.07.2003 13:47

Ulubiony bohater? No nie wiem. Trudno będzie mi znaleźć tego jedynego. Każdego z bohaterów za coś lubię i musiałbym się zdecydować co ma u mnie najwyższy priorytet. Każdego z tych bohaterów oprócz kreski "czyni" przede wszystkim opowieść. A ja lubię te mroczne i pełne cierpienia i rozterek. Te w których bohater musi stoczyć moralną walkę z samym sobą, by wyjść bogatszy o wiedzę i okruch cierpienia. Lubię bohaterów, którzy są przede wszystkim ludzmi z ułomnościami i determinacją do walki z nimi. Kto jest więc moim ulubionym bohaterem i czyja historia mnie porusza najbardziej?

Sam nie wiem....

Może jeszcze jej nie znam....
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 67
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Yaqza » sob 05.07.2003 23:33

O, motyla noga, ale powagą powiało, aż się zlinkłem....No dobra, żartuję. A tak dodam jeszcze od siebie, że niesamowicie podoba mie się postać Magneto- jego występy w "Savage Land Saga" i "Fatalnych oddziaływaniach" zwyczajnie mnie zmasakrowały...Czasami zastanawiałem się (i spokojnie, drodzy czytelnicy, jestem stabilny umysłowo) co ja bym zrobił będąc na jego miejscu, a mając za sobą takie doświadczenia jak on (śmierć rodziny, obozy zagłady, poniżenie, wieczna udręka i bycie manipulowanym przez osoby którym ufałem)...Magneto to wspaniała,przepełniona tragizmem postać, bardzo na swój sposób...homerowska. Szkoda że w czasie "Age of Apocalypse" zrobiono z niego gadułę ze skłonnościami samobójczymi...ciekaw jest co o nim pomyślę po przeczytamniu "Magneto Rex", w której to mini serii obejmuje on we władanie Genoshę...
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Vampdey » sob 26.07.2003 15:33

Ulubiony bohater? :)
-Zdecydowanie Pająk Jeruzalem z genialnej serii Transmetropolitan :)... Ten kolejś powala...
-Lubie też Jerza Jeżego, którego najpierw najpierw czytałem w każdym numerze Slizgu, regularnie oglądając tą gazetę w salonach prasowych ;). Teraz albumy Egmontu...
-No i oczywiście jak mógłbym pominąć naszych dzielnych Galów z Asteriksa? Tutaj nie podam jednego osobnika, wszystkich ich zawsze lubiłem tak samo, Asteriks, Obeliks, Panoramiks, Asparanoiks czy czasem gościnnie występujący Julek Cezar ;)...
No i Garfield co stoi ponad wszystkimi, ale to wiadomo :P.
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 209
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Detoks » wt 29.07.2003 17:33

ponad wszystko garfield i tylko garfield, nie ma takiego drugiego, za jego cynizm(chyba)i powalajace poczucie humoru, i podejscie do zycia :D
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Alganothorn » wt 29.07.2003 21:16

dodaję jeszcze Entombeda za postawę i...rzut patisonem
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 321
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Angbandrider » sob 02.08.2003 11:12

Slain, z serii o tej samej nazwie. Za to że jest bezwzględnym barbarzyńcą (skojażenia z Conanem jak najbardziej na miejscu), lubie taką klasę postaci, poza tym ślicznie rysowany komix, wyrazistość postaci w najdrobniejszych szczegółach.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Torgarn » wt 05.08.2003 23:09

Nie przepadam(łem) nigdy za komiksami, dlatego nie mam swojej ulubionej postaci/bohatera. Swoją drogą czytał ktoś serię Falka (nie, to nie ma nic wspólnego z wiedźminem) i co o tym sądzicie :D? Nie mówie oczywiście o gł. bohaterce :]
Obrazek
Awatar użytkownika
Torgarn
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: czw 31.07.2003 9:08

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Antara » pn 18.08.2003 21:21

Zdecydowanie Obeliks (głównie z sentymentu)
Antara
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz 17.08.2003 14:37

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Azirafal » wt 19.08.2003 1:09

Kurcze no... Chyba z miesiąc zastanawiałem się nad odpowiedzią na topikowe pytanie. "Może Thorgal? Nie ma to jak silny, przystojny, honorowy i praworządny mężczyzna! Ale nie... Hmmm... Może Morfeusz? Ale on jest dla Ciebie nowy i na pewno wszyscy wyśmieją tę kandydaturę..." itp. itd. I nagle - olśnienie!!! Na ulubionego bohatera komiksu głosuję na [werble] Rorka! :twisted: Zaskoczeni? Ja również! Może nie przeczytałem serii do końca, ale na podstawie tego co przeczytałem do tej pory mogę tak stwierdzić (4 czy 5 albumów). Tajemniczy, o mrocznej przeszłości i przyszłości, szalenie intrygujący, inteligentny, mający pełny zestaw sztuczek w rękawie, do tego dobry, honorowy... Czegoż więcej od ulubionego bohatera wymagać?

P.S. Na drugim miejscu umieściłbym chyba jednak ex-aequo Batmana i Morfeusza... :D
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: $zl@pol » sob 23.08.2003 23:04

Moze to być smieszne ale moim ulubionym bohaterem komiksów jest tymek i mistrz oraz wujek sknerus :oops: :D Lubie ich za texty i humor ;)
"...And peace will be every where..." John Lennon
$zl@pol
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 6
Rejestracja: pn 11.08.2003 9:32
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Kuklik » śr 27.08.2003 16:21

Długo się zastanawiełem, ale:

1.Thorgal
Troszeczkę przez sentyment, choć jest genialny w swojej prostocie (i prosty w swej genialności), zręczności i męstwie.

2. Rork
Tejemniczy, mroczny.

3. Tytus
Luzak nie z tej Ziemi, wspaniałe podejście do życia.
"Better to be hated for who you are then loved for who you are not."
Phlogistou Verdigris
Awatar użytkownika
Kuklik
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: czw 07.08.2003 18:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Christof » śr 10.09.2003 13:29

No dziwnym nie jest ze Wilq.
Awatar użytkownika
Christof
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 5
Rejestracja: pn 28.04.2003 7:11
Lokalizacja: Bridgetown & Wawa

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: $zl@pol » śr 17.09.2003 17:48

Ekhm ekhm. Jeszcze dobry jest luke w komiksach star wars i Kapitan Kloss
"...And peace will be every where..." John Lennon
$zl@pol
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 6
Rejestracja: pn 11.08.2003 9:32
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Yaqza » ndz 19.10.2003 14:21

Matko Boska! Kapitan Kloss?! To on jeszcze żyje?! Giń, ty komunistyczny faszysto!!...cokolwiek by to miało znaczyć. Ale tak serio- co jest fajne w kloszu...eeeee, Klossie? Ja rozumiem- np. thorgal itp., ale Kloss?! To znaczy, o gustach się nie dyskutuje podobno, ale ja chciałbym...
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Lilly » pn 15.11.2004 12:43

Ja w zyciu z komiksem do czynienia mialam niewiele i raczej przelotnie. Byl jednak taki okres w moim zyciu (mialam jakies 12 lat), kiedy prenumerowalam Bat-mana (to byl chyba komiks DC o ile pamietam). I zdecydowanie jest to moj ulubiony bohater komiksowy... ale nie tylko. Mialam w ogole bzika na jego punkcie... widzialam wszystkie filmy praktycznie wszystkie seriale, jakie byly w naszej TV z Bat-manem z roli glownej. Co do filmow, to podobaly mi sie tylko produkcje 1 i 2... oddawaly mroczny klimat komiksu (byl on tez zachowany w kreskowce, dlatego ona tez bardzo przypadla mi do gustu). Niestety, kolejne filmowe produkcje ze slowem "Bat-man" w tytule byly dla mnie takie zbyt efekciarskie. A wyobrazenie Gotham City z jakimis wielki podswietlanymi posagami, jakos do mnie nie przemawialo. Bardziej mi sie podobala wizja zaulkow duzego amerykanskiego miasta...

A co do samego Bat-mana, to mysle, ze przypadl mi tak do gustu po pierwsze z powodu wlasnie mrocznego klimatu, a po drugie dlatego, ze jako jeden z nielicznych superbohaterow nie posiadal zadnych nadprzyrodzonych mocy. Nie to, zeby mi takowe przeszkadzaly, ale po prostu sie wyroznial.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 45
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Częstochowa (Moonglade)

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Tyhagara » pn 15.11.2004 13:09

To zacznę od początku.
"Przygody Jonka Jonki I kleksa" - juz nawet nie pamiętam za co lubiłem ten komiks, było to bardzo dawno. Przygody, zagadki, taki trochę detektywistyczny klimat.
"Kajko i Kokosz" - zawsze wolałem Kajko i Kokosza, od Asterixa, był bardziej swojski. Lelum Pollelum, ulubiona postać. Świetny komiks, rewelacja wręcz. Klimaty średniowieczne zawsze lubiłem. Ciekawe przygody i fajne postacie. Bardzo ładnie rysowany i kolorowany, same zalety :D. Kiedy zbierałem "Kajko i Kokosz" byłem w podstawówce, komiks z resztą adresowany do młodzieży i dzieci. Teraz z pewnością nudziła by mnie fabuła, ale rysunki nadal uważam za bardzo dobre.

Potem była długa przerwa.
"Lobo" - Przede wszystkim ze względu na grafikę (Simon Bisley), sam bohater też jest ciekawy, taki inny. Kto czytał ten wie. Niby klocek drewna, ale coś w sobie ma, taką spontaniczność.

"Slayne" - lubie te klimaty, ładne rysunki (kilku rysowników) w sumie komiks taki sobie, ale przypadł mi do gustu.

Czytałem i kolekcjonowałem "Spawna" jednak nie mogę powiedzieć, żeby było to mój ulubiony komiks. Zbierałem głównie ze względu na rysunki, fabuła zawsze ciągnęła.
To moje ulubione, najczęściej czytane. Bo oczywiście nie jedyne, podałem tylko serie które zbierałem. Koneserem nie jestem, do komiksów zawsze miałem chłodny stosunek.
Tyhagara
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 47
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Huntmaster » śr 05.01.2005 6:50

Długooooo myślałem o tym co mam tu napisać... Wiele z postaci komiksowych jest mi bliskich (chyba dlatego że kiedyś czytałem głównie komiksy) Kajko i Kokosz, Asterix i Obelix, Spiderman, Tytus i wiele innych... Ale postacią którą najbardziej cenię i nawet czasem staram się z nią identyfikować to...
USAGI YOJIMBO
Cenię tą postać za: honor, dobroć i mądrość.
Może być wzorem.
Awatar użytkownika
Huntmaster
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: czw 06.11.2003 19:27
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Nadril » pn 10.01.2005 20:07

Ja mam dwie ulubione postacie..
Jedna z nich to Vegeta, książę sayan, "dziecko" A.Toryamy, cenię o za honor i odzywki...
Druga to Gambit, złodziej z X-men, ten z koleji jest "dzieckiem" amerykańskiej machiny do robienia kasy, jaką jest bez wątpienia MArvel. W nim z kolei cenię cały jego charakter, jego teksty, bezczelność i fajne akcje, cherrie..
"Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń nie niosła tak daleko."
Awatar użytkownika
Nadril
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz 09.01.2005 22:32
Lokalizacja: Loobleen

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Xaos » wt 11.01.2005 16:51

  • Wismerhill z 'Kronik Czarnego Księżyca' - za to, że jest najprawdziwszym antybohaterem :]
  • Drago Molina z' Rapaces' za styl i fason :]
  • Largo Winch - przedstawiac nie trzeba ; )


Za to zadne z postaci z 'Sambre' nie zasluguja na sympatie ; )
Awatar użytkownika
Xaos
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 6
Rejestracja: pt 14.02.2003 17:14
Lokalizacja: Bruxelles

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: -WasyL- » pn 30.05.2005 17:06

Bedzie krotko :
- Spiderman, bohater z dziecinstwa jeden z pierwszych komiksow(niewielu z reszta) jakie zaczolem zbierac regularnie
- Lobo, wlasciwie za caloksztalt jest oryginalny i ma "styl" :wink:
- Tank Girl za co lubie ta bohaterke ?
teksty, zachowanie, ideologia, wyglad, oryginalny styl, ogolnie za wszystko - kto nie czytal a przez przypadek widzial film niech sie zbytnio nie sugeruje - komiksy lepsze, szkoda ze tak trudno je zdobyc :(
- Jez Jerzy - chyba nie trzeba wyjasniac :P
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 26
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Wolf » wt 31.05.2005 20:39

Storm (X-Men)

Za:
- charakter
- urodę
- za to, że mimo wszystko nadal pozostaje sobą, nadal ma wątpliwości... I że w krytycznej sytuacji potrafi wziąć resztę grupy w karby
- za moc w końcu.

I tak już od '94-go roku to trwa... Ororo jest jedną z najlepiej "pomyślanych" postaci, jakie miałem okazję "spotkać". A parę ich było... Ogólnie - za całokształt.
==Darksong Knight in service of the Lady Silverhair, Eilistraee==
Awatar użytkownika
Wolf
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: pn 22.03.2004 8:22
Lokalizacja: SCVN-2812 USS Saratoga - 127th squadron

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: mihal3 » ndz 02.07.2006 17:22

a moim ulubionym bohaterem jest kapitan żbik.... już widzę tą całą zgraje ludzi nabijających się ze mnie, ale gdyby nie on to byście nie czytali tych komiksów o których piszecie i zbieracie.
A pierwszy komiks Rosińskiego to co - Tajemnica Ikony!!!

I w ogóle żbik to taki superbohater
mihal
mihal3
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz 02.07.2006 17:10
Lokalizacja: gdańsk

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: smerfetka » sob 03.03.2007 11:15

UWAGA !!! Będę wymieniać!!!
najpierw były Czarodziejki(Merkury Wenus Księżyc Mars i Jowisz)- piękne, dobre i ze wspaniałymi Mocami
potem Asterix i Obeliks
przeplatany Kajkiem i Kokoszem
ostatnio zainteresowałam się W.I.T.C.H. licząć na powrót do Czarodziejek(jw.)
ale to już nie to samo...
ale najlepszy jest...
TYMEK I MISTRZ!!!
bo są nasi
bo są śmieszni
bo są super
i na dodatek Mistrz ubiera się na ... niebiesko!!!
smerfetka
 

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: charlie_cherry » sob 03.03.2007 20:35

Batman - za tajemniczość i walkę ze złem
Rork - mam do niego sentyment
Kajko i Kokosz - za humor i kunszt Christy
Tytus - a któż go nie lubi?

I wielu, wielu innych.
charlie_cherry
Książę
Książę
 
Posty: 2598
Rejestracja: sob 07.01.2006 13:27

moj ulubiony.....

Postautor: Yedyny » ndz 18.03.2007 13:51

....i taki, ktorego podziwiam w pewien sposob.Nie zaden mroczny rycerz ani superbohater czy mutant.Drobna istota z wystajacymi zebami, niewolnik bez butów, ktory byl w stanie zmienic wszystko - zapobiec wojnie i zaprowadzic pokoj, sprawil - że Trójka sie zjednoczyla - w sumie to zniszczyl swiat, ale to juz taki maly efekt uboczny ;)
Awatar użytkownika
Yedyny
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: czw 15.03.2007 17:18
Lokalizacja: Głogów

Re: Ulubiony bohater komiksowy

Postautor: Metzen » ndz 18.03.2007 21:51

Lono (100 Naboi) -> Za to, że mimo iż nie chciałbym raczej spotkać kogoś takiego jak on, to ma on super styl i jest jedną z najbarwniejszych postaci w serii : >

Spider Jerusalem (Transmetropolitan) -> Za swoje teksty i styl.

Batman -> Za to, że jest mimo wszystko człowiekiem : p

Wiraż (Osiedle Swoboda) -> Za kapelusz 'po dziadku' i kilka innych rzeczy.

Garfield -> Bo czy Garfielda da się nie kochać?

Boo (MegaTokyo) -> Sq34k. I wszystko jasne.

Jakby pomyśleć, to znalazłoby się trochę innych postaci w tych wszystkich komiksach, które lubię, ale akurat te najbardziej mi w pamieć zapadły : >
Awatar użytkownika
Metzen
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 173
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron