dd1

Pielgrzym ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Pielgrzym

Postautor: TEO » ndz 29.06.2003 21:54

czy ktoś spotkał tego gościa jeżeli tak to pewnie zauważył że wszędzie gdzie się pojawi sieje spustoszenie ... w imię Boże.Są to dwa komiksy o gościu z giwerą chodzącym po spalonym przeż słońce świecie.Standard co?? niezupełnie po przeczytaniu obu (KONIECZNIE OBU) zeszytów człowiek siada i zaczyna myśleć.Przygotujcie się na to .Niewprawnym szkodzi. :D

nie pchać mi się tylko z odpowiedziami :)
czemu ludzie wypisują tu pierdoły??
Awatar użytkownika
TEO
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 10
Rejestracja: sob 10.05.2003 12:35
Lokalizacja: zza 7 gór

Re: Pielgrzym

Postautor: Yaqza » ndz 29.06.2003 23:23

Jak na razie mam za sobą lekturę jednego zeszytu- no i to fakt, komiks wymiata. Przypomina mi to klimatem książkę Davida Gemmela "Wilk w cieniu"- takie podobne klimaty. Zresztą w "Mad Maxie" tez były zbliżone. A wracając do tematu- Ennis niesamowicie łączy dramatyzm i humor, rzadko się to zdarza, szczególnie w przypadku czarnego humoru. Super komiks, serwujący rozwiązania fabularne inne od tych obecnych najczęściej w komiksach. No ale cóż- mini serie takie włąsnie mają plusy: można w nich narobić zadymy i nie martwić się kto z niej wyjdzie żywy.
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Pielgrzym

Postautor: Yoghurt » pn 30.06.2003 17:22

Pierwszy album w pytkę, Ennis wielkim jednak człekiem jest. Drugi- trochę słabszy, ale zakończenie, przyzanję szczerze, ennisowe- czyli takie, jakiego byś się nigdy człowieku nie spodziewał. Ogólnie rzecz biorąc- świetnie z drobnymi potknięciami. Jak dla gut
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 42
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Re: Pielgrzym

Postautor: Yaqza » śr 02.07.2003 23:13

No i ten niesamowity urok nawróconego kanibala...Zabiło mnie jego "burp" w pierwszym tomie, gdy skonsumował swoich kolegów z oddziału- Garfield się kłania....a ciekawe toby było nawiasem mówiąć, gdyby Garfield np. którejś nocy zjadł Jona..i Odiego. I Mermala...Oj, ale mam poschizowaną wyobraźnię...I listonosza też..Przestań, mówię ci!
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Pielgrzym

Postautor: Yoghurt » czw 03.07.2003 8:23

Yaq- stanowczo za dużo komiksów czytasz, wżiąłbyś się lepiej do roboty jakiejś, jeszcze ci móżg wypalą całkowicie te dzieła szatana!
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 42
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Re: Pielgrzym

Postautor: Yaqza » czw 03.07.2003 23:33

Co też mi tu kolega insynuuje, jakobym chorobę psychiczną miał? Ależ skądże, to są pomówienia okropne rozsiewane przez wrogów totalitarnego systemu rządów jakie sprawuję na mojej planecie Kranczips 4...Zresztą lekarze niczego mi nie udowodnili i zostałem zwolniony warunkowo ze szpitala...Ja naprawdę dobrze się czuję, nie muszę już brać leków, nawet sesje z terapeutą skończyłem...bo wypadł z okna tak jakoś niefartownie...
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Pielgrzym

Postautor: Azirafal » pt 04.07.2003 11:44

Yaquza, Yoghurt... Słuchajcie... Takie teksty idą na PM'y, O.K.? Jesteście tu też modami (no, Yaqza praktycznie :P ), więc nie śmiećcie i nie róbcie z tego Forum czata. Nie zmuszajcie mnie, bym użył mych moderatorskich mocy, by pokasować Wam trochę postów :twisted: Piszcie na temat :D Nie mówię tylko o tym topiku, ale ogólnie... Poprawcie się :2gunfire: ;)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pielgrzym

Postautor: Yoghurt » pt 04.07.2003 18:39

Azi- ty jeszcze offtopica nie widziałeś, taki jest doebny i nieszkodliwy :)

Aby nie schodzić całkowicie z tematu- Czy powstały ajkieś komiksy osadzone w świecie Pielgrzyma? Bo ja nie słyszałem, a szkoda taki potencjał marnować :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 42
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Re: Pielgrzym

Postautor: Yaqza » sob 05.07.2003 6:31

A przyznam, że nie słyszałem o jakimkolwiek wykorzystaniu pielgrzymowych realiów w innych tytułach. Ale wiadomo jak to jest: rzadko kiedy powstaja takie one-shoty, które później nie dorabiaja się serii odpryskowych, więc cośtam pewnie się pojawi...Może prequel opowiadający dokładnie o tym, jak doszło do katastrofy i zmian klimatycznych?
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron