dd1

Sandman ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Sandman

Postautor: Azirafal » ndz 22.06.2003 16:31

Ten topic musiał wcześniej czy później powstać, więc wolę, żeby powstał wcześniej i z mojej ręki :) Świetny komiks (może nie naładniejsza kreska, ale mnie urzekła :D), doskonała fabuła (nic dziwnego, skoro pisaniem scenariusza zająął się Neil Gaiman :D)... Co tu dodać, czego odjąć? Nie da się - super komiks, jeden z najlepszych jakie w życiu czytałem (i mówię tu oczywiście o całej serii!)... A Wasze opinie?
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sandman

Postautor: Lord Turkey » ndz 22.06.2003 20:55

nie czytałem... możesz przybliżyć fabułę?
Awatar użytkownika
Lord Turkey
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 20
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sandman

Postautor: Yoghurt » ndz 22.06.2003 21:17

Turkey- cała seria opowiada o krainie snó i jej władcy, Sandmanie własnie. Pierwsze tomy skupiają się na jego powrocie do swej krainy po tym jak został uwięziony (przez pomyłkę) przez faceta, który chciał ujażmić śmierć oraz na poszukiwaniu przez niego skradzionych mu artefaktów. Kolejne zaś, poza tzw. one-shotami, czyli zamkniętymi historiami (opowiadającymi najróżniejsze epizody z "życia" sandmana) mówią o pewnej utalentowanej dziewczynie i ciagną wątki z pierwszych tomów. No i nie zapominajmy o "Sympozjum miłośników płatków" czyli zjeździe psycopatycznych morderców, na które ma nieszczecie trafić główna bohaterka :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 42
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Re: Sandman

Postautor: Azirafal » ndz 22.06.2003 21:23

Fabuła? Jest dość skomplikowana (zwłaszcza na początku), ale myślę, że już przybliżenie głównego bohatera powinno być pomocne :D

Otóż jak wiedzą wszyscy mający do czynienia z kulturą amerykańską (lub kto słuchał "Enter Sandman"), tytuło wy Sandman to Morfeusz, Władca Snów. Sandman odnosi się do "piachu" w oczach [tzw. śpiochy], po przebudzeniu - Sandman posypuje oczy piachem, żebyś zasnął.

Początek jest taki, że pod koniec XIX wieku grupka okultystów starała się wezwać Śmierć, by ta uczyniła ich nieśmiertelnymi. Nie wyszło im. Zamiast Śmierci wezwali Morfeusza, Władcę Snów. Odebrali mu „atrybuty władzy” (woreczek z piaskiem, kryształowy hełm i amulet) i zamknęli tak, by się nie wydostał. Po ponad stu latach oczekiwania udało mu się wydostać z „więzienia” i zemścić na okultystach. Po czym rozpoczął poszukiwania swoich „atrybutów władzy” i ruszył odnowić swoją władzę w Krainie Snu – swoim królestwie.

Tak w skrócie można opisać początek tego 4-tomowego komiksu... Czy chcesz przeczytać, co dzieje się dalej... Ja polecam! Z całego serca!!!
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sandman

Postautor: Yaqza » pn 23.06.2003 0:06

Piękny to jest komiks....zwyczajnie inne słowo niż "piękny" nie przychodzi mi na myśl przy definiowaniu "Sandmana". Jest w nim coś...magicznego chyba, coś co przykuwa uwagę i sprawia że czytając go poświęca się mu całą swoją uwagę...Dziwnie to brzmi, ale każdy kto sięgnie po ten komiks będzie mógł sam przkonać się, czy mam rację...
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Sandman

Postautor: Lil » pn 23.06.2003 18:56

Yoghurt pisze:No i nie zapominajmy o "Sympozjum miłośników płatków" czyli zjeździe psycopatycznych morderców, na które ma nieszczecie trafić główna bohaterka :)

Pipo, własnie to czytac mialam, a ty mi tu spoilujesz ;] A tak w ogole to cześć, master :)

troche refleksji (by Lil 2003)
Kreska-mi sie podoba, naprawde. Pasuje do klimatu serii. Duzo drobnych kresek, chocby ta rozwiana fryzura Morfeusza (cholera, czemu on w Matrixie został łysy i do tego czarny? :]), czy jego oczy, brr..:] Czasem widac błędy w nałozeniu koloru, co czasem brzydko zlewało rysunki, ale przy fabule to nic jest :]
No własnie, fabuła...-na początku wszystko mi sie mieszało, ale bardzo podoba mi sie ucieleśnienie tych "bytów" (śmierć, sen, los, porządanie, ,rozpacz i moze jakas reszta:]) Na razie zatrzymalam sie na 3 tomie i przyznam, ze troche mi sie mmniej podoba...ale mylse ze IV jest lepszy, ne? ;P

Podoba mi sie łączenie czarnego humoru(kurna, czemu mnie smieszy luźno dyndająca z blatu stołu, przybita gwoździami dłoń, odcieta tasakiem, ktory (tasak) w ręku trzyma Bette? O.o) i horroru w tym komiksie, przez co nie sprawia wrażenia monotonnego.

W ogóle to fajnie wyszla postać smierci. Taka chudziutka i niby słaba, a jednak jak hm...silna i bezwzględna :) ("tłuste gołębie"-hahaha ;))

Aha-po lekturze troche zmienilam pogląd na niektóre sprawy, a po przeczytaniu 2 tomów "Sandmana" napisalam wypracowanie z polskiego na 4+, co mi sie wczesniej nie udawalo (3+ góra). Pod wypracowaniem notka nauczycielki:
"Ładne, własne przemyslenia"

...wsio. :)
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Re: Sandman

Postautor: Yoghurt » pn 23.06.2003 21:58

Lil, co ty tu kurde robisz? :)

Cóż, a któy z oneshotó w Sandmanie podobał wam się najabrdziej? Moim faworytem jest opowieść o facecie, któy postanowił, zę nie umrz, aż sam nie zechce. genialne w swej prostocie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 42
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Re: Sandman

Postautor: Azirafal » pn 23.06.2003 22:06

Yoghurt pisze:Cóż, a któy z oneshotó w Sandmanie podobał wam się najabrdziej? Moim faworytem jest opowieść o facecie, któy postanowił, zę nie umrz, aż sam nie zechce. genialne w swej prostocie :)


Też bym na to głosował! Chociaż tuż za byłaby historia przekazywana z pokolenia na pokolenia przez pewne afrykańskie plemię... (to pewnie z racji kierunku moich studiów :D).
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sandman

Postautor: Yaqza » pn 23.06.2003 23:08

A mnie zabija historia z końca pierwszego trade, ta gdzie po raz pierwszy spotykamy się ze Śmiercią...Cudownie poetycka, baśniowa historia, a przy okazji- biorąc pod uwagę temat- taka...delikatna...ale i ja przyznam że historia o kolesiu który odmówił umrzeć jest zarąbista.
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Sandman

Postautor: Lil » wt 24.06.2003 9:27

Yoghurt pisze:Lil, co ty tu kurde robisz? :)

Poszłam sie posmiac do muzycznego, a ze mi MF beznadziejnie chodzil to zostałam tu :twisted:

M isie chyba najbardziej podobal "odgłos jej skrzydeł". Taka hm..."lekka, łatwa i przyjemnna" ;) Do tego spodobalo mi siezachowanie "rodzenstwa". Taka starsza mądra siostra i jej brat idiota, o :) I ten obrazek śmierci na początku czesci jest świetny. W ogóle to okładki wszyskite są cudowne, bardzo lubie kompozycje tego typu :)
Potem obstawilabym "Nadzieję w piekle"
Historia o facecie..o jakiej wy historii mowicie, bo to albo jest IV tom albo ja fucktów nie kojarze ^^'
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Re: Sandman

Postautor: Yoghurt » wt 24.06.2003 23:58

Lil- to jest 4 tom :)

[offtop]moze wyjdę na niedokształconego, ale jak sobie zmienić "znaczki" w randze? :)[/offtop]
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 42
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Re: Sandman

Postautor: Yaqza » śr 25.06.2003 0:01

Lil pisze:Historia o facecie..o jakiej wy historii mowicie, bo to albo jest IV tom albo ja fucktów nie kojarze ^^'

ano, dokładnie, tom czwarty jest to. Polecam go zresztą, bo to kawał zarabistego komiksu....tak jakby któryś "Sandman" zarąbistym komiksem nie był...One są takie...oniryczne. Nierealne, wręcz baśniowe, ale potrafią przerazić i wysrtaszyć.
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Sandman

Postautor: Lil » śr 25.06.2003 14:10

[offtop]moze wyjdę na niedokształconego, ale jak sobie zmienić "znaczki" w randze? :)[/offtop][/quote]
Nie iwem, ale mi zmieniono bez mojej zgody i wiedzy :) A próbowałes w profilu?

A jaki jest poziom IV tomu? ;P Bo przynam, ze "dom lalki I" mniej mi sie podobał od poprzednich tomów :/ Jakis taki..ciezki? :]
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Re: Sandman

Postautor: Azirafal » śr 25.06.2003 14:20

Cały Sandman jest świetny... Prawda, że Dom Lalki był troszkę... na słabszym poziomie? Ale wynagradzał to niektórymi smaczkami (trójpodział władzy w piekle :D). Nie pamiętam, w której części DL to było, ale moja ulubiona scenka, to obłęd w barze spowodowany przez tego Dee :twisted: :twisted: :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sandman

Postautor: Yaqza » ndz 29.06.2003 23:59

Acha- ten odcinek z Dee był zwyczajnie przerażający. Dżizas, nie spodiewałem siętego po Gaimanie...wyczekuję tylko na moment, kiedy "Sandmana" rysowac zacznie Kelley Jones (pamiętacie go z "Batmana"?). A tak z zupełnie innej beczki to ciekawe jest zobaczyć, jak sobie radził na początku kariery Chris Bachalo....
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Sandman

Postautor: Yoghurt » pn 30.06.2003 17:36

off- tak lil, sprawdzałem. Zonk. Musze spytać Chomskiego albo Rava :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 42
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Re: Sandman

Postautor: Yaqza » śr 02.07.2003 6:25

A co chcesz sobie wstawić, mastah? to pytanie nurtuje mnie już jakiś czas, ale dopiero teraz zebrałem się na odwagę by nieśmiało zapytać....A tak poa tym to zastanawiam się co robi Morfeusz, że mu tak te hery sterczą....Może jakiś żel specjalny...ale to też zależy od rodzaju włosów, prawda? W sumie jakby ona zaczął zamiatać bańką, to mógłby komuś niechcący oko wybić. A jak się słucha tych jego powiedzonek pokroju "mały duchu" to człowieka ni z tego ni z owego budzi się z kompleksem (chciałem napisać konceptem, hehe) niższości. I weź tu powiedz, że we śnie odpoczywamy- zwyczajnie zestresować się można jeszcze bardziej niż na codzień w pracy (np. gdy mamy szefa-pijaka, który nie przynosi wypłaty do zakładu)!
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Sandman

Postautor: Lil » śr 02.07.2003 11:32

off- tak lil, sprawdzałem. Zonk. Musze spytać Chomskiego albo Rava

Samemu nie mzienisz, tylko ci admin zmieni :]
A co chcesz sobie wstawić, mastah?

Zamilcz! XD
Zapewne "Dowódca V PKI" :)
A tak poa tym to zastanawiam się co robi Morfeusz, że mu tak te hery sterczą....Może jakiś żel specjalny...ale to też zależy od rodzaju włosów, prawda

Nie czesze sie? :roll:
Acha- ten odcinek z Dee był zwyczajnie przerażający.

Ta, po tym odcinku kolezanka nie hciala czytac sandmana, a tam dalej byla ta fajna historyjka ze smiercią Argghh! >.<

No, juz jestem po lekturze 4 tomu :) Owszem, ta historia z facetem byla baardzo fajna. Ale miłosnicy platków nie zawiedli (ten kawalek z bagaznikiem, hehe:]) podobal mi sie duzo bardziej niz 3 tom, ktory troche mnie zawiódł.
Piekne po prostu :)
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Re: Sandman

Postautor: Yoghurt » czw 03.07.2003 8:21

Yaq- nie wiem, ale zapewne "Mastah" :)

Lil
Zamilcz! XD


A widzisz, mówiłem, ze mam więcej padałanów :)

No, juz jestem po lekturze 4 tomu Owszem, ta historia z facetem byla baardzo fajna. Ale miłosnicy platków nie zawiedli (ten kawalek z bagaznikiem, hehe:]) podobal mi sie duzo bardziej niz 3 tom, ktory troche mnie zawiódł.
Piekne po prostu


No baaaa! Nie zapominajmy, ze Sympozjum Miłośników Płatkó natchnęło nas do organizowania spotkania Reiforumowców.

Co przyniesie nam tom 5?
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 42
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Re: Sandman

Postautor: Lil » czw 03.07.2003 16:18

Owszem, pamietam :)
BTW-w jakim odstepie czasowym wychodzi sandman? serie zakupilam w ciagu 1,5 miecha i w tym czasie akurat nic nie wyszlo ,wiec pojecia nie mam ;]
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 15
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Re: Sandman

Postautor: Yoghurt » czw 03.07.2003 21:03

Różnie bywa, ale tak co 3 miesiące srednio egmont coś puszcza. Tak przynajmniejw ychodzi mi ze strasznie skomplikowanych obliczen :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 42
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Re: Sandman

Postautor: Yaqza » sob 05.07.2003 23:54

Tak się zastamawiam, czy jak napiszem tu o jakich seriach odpryskowych Sandmana, to będzie na temat? Ostatnio nabawiłem się fobii w, jeśli chodzi o tę kwestię :D
Egmont ma wydać "The Dreaming", może i o nim byśmy trochę pogadali...ktoś miał to coś w łapkach?
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Sandman

Postautor: Yaqza » ndz 14.03.2004 19:54

Z opóźnieniem, ale w końcu jestem (cieszycie się" z akcją promocyjną recki Aza. Klikać tutaj, jeśli nie chcecie mieć wyrzutów sumienia, wysypki na plecach i zrzędliwej żony.
Jesli jest wam to obojętne...to nie klikajcie. Wasz wybór (Minister Szczęścia, Zdrowia i Pomyślności)
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Sandman

Postautor: Death 2 » sob 30.09.2006 9:25

Widze że to forum jakieś senne. Nikt nic nie pisze w topicu o sandmanie?
Takie rzeczy? :?
Death 2
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 02.07.2006 14:55

Re: Sandman

Postautor: Gvynbleid » czw 08.03.2007 13:52

Jeśli komuś brakują jakieś tomy to w tej chwili merlin ma promocje - można zaoszczędzić i 6 zł na zeszycie. Czy ktoś wie kiedy będzie można zakupić Panie Łaskawe t.2 ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 20
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Re: Sandman

Postautor: ASX76 » czw 08.03.2007 14:21

Przecież "Panie Łaskawe" t. 2 są dostępne w Merlinie i to nawet (jeszcze) w promocji za 30,50 zł.

W Merlinie nie ma natomiast "Dom Lalki" cz. 2. Wcześniej pisało, że jest to towar sprowadzany na zamówienie (teraz już pisze - "towar niedostępny), a gdy zamówiłem, okazało się coś takiego: "czas realizacji przesyłki do 30.04.07" :lol:, dlatego z tego zrezygnowałem i próbuję na empik.com.
ASX76
ASX76
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 80
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: B-stok

Re: Sandman

Postautor: B-85 » czw 08.03.2007 21:35

Spróbuj w komisklandia.com, nie powinno być problemu
"...to rzecz znana nie padamy na kolana..."
B-85
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 32
Rejestracja: pt 03.11.2006 12:05

Re: Sandman

Postautor: ASX76 » pt 09.03.2007 13:04

Dzięki za info. Jak nie uda się w Empiku, spróbuję w Komikslandii.

Ciekawe, czy Egmont zdecyduje się na wydanie wszystkich części "Sandmana" w HC. Ta wybitna seria zasługuje na to jak mało która.
Wysoka jakość wydania "Preludia i Nokturny" robi duże wrażenie..., podobnie jak i "Noce nieskończone". Byłoby fajnie mieć pozostałe części w takiej edycji de lux. :D
ASX76
ASX76
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 80
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: B-stok

Re: Sandman

Postautor: AndrewK1 » pt 09.03.2007 13:26

Wydanie Sandmana w HC jest po prostu genialne, wreszcie cała historia w jednym ciągu!!
Porównując wersję HC i soft można zauważyć że pierwsze wydanie to ewidentny bubel!! Ma spartaczone kolory!! Np. W HC Green Lantern jest zielony, a sofcie niebieski, tak samo John Constantine posiada dwa płaszcze w różnych kolorach.
Czekam na pozostałe tomy w twardej oprawie, bo nie zamerzam już kupować tej serii w miękkiej oprawie.
AndrewK1
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 394
Rejestracja: pn 11.12.2006 10:53
Lokalizacja: Opole

Re: Sandman

Postautor: ASX76 » ndz 11.03.2007 21:41

Obawiam się, że trzeba będzie długo czekać... :?
ASX76
ASX76
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 80
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: B-stok

Re: Sandman

Postautor: KoZZ » pn 12.03.2007 22:51

AndrewK1 pisze:Wydanie Sandmana w HC jest po prostu genialne, wreszcie cała historia w jednym ciągu!!
Porównując wersję HC i soft można zauważyć że pierwsze wydanie to ewidentny bubel!! Ma spartaczone kolory!! Np. W HC Green Lantern jest zielony, a sofcie niebieski, tak samo John Constantine posiada dwa płaszcze w różnych kolorach.
Jak tak ci zależy na jakości to sprowadź sobie wydanie Absolute, cenowo wyjdzie podobnie jak wydanie egmontu, a jakość nieporównywalnie lepsza. Od nowa nałożone kolory prezentują się fantastycznie, a okładki poszczególnych zeszytów to istna poezja.
Awatar użytkownika
KoZZ
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 234
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Re: Sandman

Postautor: Gvynbleid » wt 13.03.2007 13:42

Czy ktoś wie jak sprawa będzie wyglądała z seriami "Śmierć" i "Lucyfer" planowanymi na wrzesień? Jak to się będzie przedstawiało ilościowo (lucyfer podobno 12 tomów) i czy obie serie pójdą równolegle?
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 20
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Re: Sandman

Postautor: vision2001 » wt 13.03.2007 14:08

Gvynbleid pisze:Czy ktoś wie jak sprawa będzie wyglądała z seriami "Śmierć" i "Lucyfer" planowanymi na wrzesień? Jak to się będzie przedstawiało ilościowo (lucyfer podobno 12 tomów) i czy obie serie pójdą równolegle?


DC Comics wydało jak na razie 11 TPB z serii Lucyfer (średnio każdy z nich ma 160 stron lub więcej - tylko vol. 6 miał 144 strony).
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Sandman

Postautor: turucorp » wt 13.03.2007 14:34

Gvynbleid pisze:Czy ktoś wie jak sprawa będzie wyglądała z seriami "Śmierć" i "Lucyfer" planowanymi na wrzesień?


"Lucyfer" to seria a "Smierc" to dwa samodzielne albumiki, wiec spokojnie powinny wyjsc rownolegle.
turucorp
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: sob 02.12.2006 12:38


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron