dd1

Jaką mangę byście polecili? ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Jaką mangę byście polecili?

Postautor: Daisho » czw 07.09.2017 12:35

Witam, mam taki problem że bardzo dużo mang pomimo pochlebnych ocen recenzentów po prostu mi się nie podoba (np Spice and Wolf lub Noragami) więc pomyślałem że poradzę się zwykłych czytelników takich jak ja :) Jakie mangi lubię? Cóż, nie mam jednego gatunku mang ale lubię mangi i bardziej dojrzałe (Blame, Monster, Pluto, Battle Royal, Muschichi) jak i nastawione na akcje (Atak Tytanów lub Berserk) Natomiast nienawidzę romansów (chyba że mają głębszą fabułę). Ogólnie klimaty post apokaliptyczne oraz po prostu z ciekawą fabułą która czasem zmusza do przemyśleń. Co byście mogli poradzić za mangi które zostały wydane w naszym ojczystym języku i uważacie że mogą się spodobać? Pozdrawiam :)
Daisho
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: czw 07.09.2017 12:10

Re: Jaką mangę byście polecili?

Postautor: alenie » śr 13.12.2017 14:16

Dobry temat, podłączam się do pytania.
alenie
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 5
Rejestracja: wt 12.12.2017 14:56

Re: Jaką mangę byście polecili?

Postautor: Sybirak14 » śr 20.06.2018 6:55

polceam mangi: HEAT (17 tomów), Usagi,Księga Wiatru, Kobiety (Yoshihiro Tatsumi)
Sybirak14
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 13
Rejestracja: sob 09.08.2014 13:37

Re: Jaką mangę byście polecili?

Postautor: cohlerc1 » czw 26.07.2018 15:42

Poza wymienionymi w pierwszym poście Batle Angel Alita (za chwilę będzie nowe wydanie podobne do blame), Monster jeżeli lubisz kryminał. Saga Vinlandzka ze względu na Berserka choć sa różnice. One punch man jako pastisz mang typu dragon ball i superhero jest świetny. Jeśli lubisz blame sprubój rycerzy sidonii ten sam autor ale całkiem inna tematyka. Sprawdź też koniecznie full metal alchemist nie jest to może tak poważne jak atak tytanów ale ma też swoje momenty.
Z krótszych serii green blood, blue haeven, alive. Ostatnio kupiłem też psycho pass i po pierwszym tomie na tyle mnie zaciekawiło że zamowiłem kolejne.
Na koniec jest jeszcze eden ale to bardziej jako ciekawostka z uwagi na brak dostepności.
Jakby się dłużej zastanowić to kolejne tytuły by się znalazły
cohlerc1
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: śr 04.06.2014 21:53

Re: Jaką mangę byście polecili?

Postautor: alanowak1985 » czw 15.11.2018 23:23

Monster i Saga Vinlandzka polecam.
alanowak1985
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: czw 15.11.2018 23:18
Lokalizacja: Gryfice


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron