dd1

Szukam tytułu komiksu ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Szukam tytułu komiksu

Postautor: Ada Brons » wt 16.08.2016 21:03

Dzień dobry,
szukam tytułu komiksu, który miałam w rękach jakieś 20-25 lat temu. Był to komiks fantasy, coś w stylu "Thorgala".
W pamięci utkwił mi tylko jeden wątek (i raczej nie główny). Ten watek dotyczył jeziora, które miało zatrutą, bądź magiczną wodę i nadawało zanurzonym osobom cech gadzich/płazich (zielona skóra, łuski, błona między palcami, itp.). Jednym z tych nieszczęśników był jakiś narkoman, opiumista. Na pewno chodziło o opium, bo wtedy prawdopodobnie pierwszy raz się spotkałam z tym słowem :D I w zasadzie z konkretów to by było tyle.
Wydawało mi się, że to właśnie w którymś z numerów "Thorgala" widziałam to jezioro, ale przejrzałam wszystkie numery z tego okresu i nie znalazłam niczego takiego. Istnieje też możliwość, że to był komiks w odcinkach z jakiegoś magazynu komiksowego, może "Relaxu". Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Ada Brons
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: wt 16.08.2016 20:23

Re: Szukam tytułu komiksu

Postautor: conquest » wt 16.08.2016 21:40

Aria - Rycerze z Aquariusa
conquest
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: pt 03.07.2015 22:31

Re: Szukam tytułu komiksu

Postautor: Ada Brons » wt 16.08.2016 22:07

Stokrotne dzięki! A jednak to nie do końca o opium chodziło :D Pozdrawiam
Ada Brons
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: wt 16.08.2016 20:23


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron