dd1

Wydawanie na Comixoloy - Potrzebna pomoc lub porada ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Wydawanie na Comixoloy - Potrzebna pomoc lub porada

Postautor: Artmaster » wt 17.11.2015 21:05

Witam serdecznie.

Szukam porady u tych co próbowali swych sił na Comixology.
Bardziej chodzi mi o przejście przez etapy "Submission" do samego wysłania swojej pracy. Mianowicie - jak przeszliście przez etap "Payment Method"? Czy daliście radę uzupełnić te wszystkie rubryki? Angielski znam i jestem w stanie się porozumieć, ale nie orientuje się prawie nic a nic w tych finansowych sprawach :( Do IBAN i BIC jeszcze daję radę to uzupełnić bo wiem co to jest ale potem zaczynają się schody. Później jest coś takiego jak "I received my TIN within the last 60 days" (z opcją zaznaczenia w kwadraciku) i poniżej "Type of Beneficial Owner" z rozwijalną listą ponad 10 możliwych wyborów a na samym końcu w ramce pisze by przesłać W8 Tax form na ich maila, (czyli ściągnąć, druknąć, wypełnić, zrobić skan i wysłać jeśli dobrze rozumiem) oraz wysłać fizyczną kopię na podany tam adres.
Czy rzeczywiście wypełnialiście ten formularz i wysyłaliście tzw "hard copy" ? I czy w ogóle jest to konieczne? Jak już wspomniałem jestem w tym całkowicie zielony :/ Myślałem że o takie coś proszą dopiero na samym końcu, kiedy twoja praca dostanie "zielone światło", bo równie prawdopodobne jest że zostanie odrzucona...

Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, jak rozgryźć ten orzech. Jak przejść przez te wszystkie kroki, czy jest to niezbędne do wysłania pracy do przepatrzenia i czy nie pakuje się w jakieś tarapaty, ewentualnie pomijając wysłanie tego formularza. Myślałem że wystarczy będzie to jakoś powiązać z "PayPalem" ale widać jest trochę inaczej niż sobie to wyobrażałem.

Z góry dzięki i pozdrawiam
Artmaster
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: wt 17.11.2015 20:18

Re: Wydawanie na Comixoloy - Potrzebna pomoc lub porada

Postautor: ljc » wt 17.11.2015 21:29

odezwij się na FB do Lukasz Kowalczuk - Comics & Illustration
https://www.facebook.com/nienawidzeludzi666/?fref=ts

może pomoże
zagubiona aleja
ljc
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4285
Rejestracja: wt 12.02.2008 18:54

Re: Wydawanie na Comixoloy - Potrzebna pomoc lub porada

Postautor: Artmaster » śr 18.11.2015 17:34

Dzięki serdeczne :) Poradzę się i zobaczymy czy będzie się dało coś dalej zadziałać.
Artmaster
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: wt 17.11.2015 20:18


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron