dd1

Złodziej Pioruna ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Złodziej Pioruna

Postautor: percy16 » sob 05.04.2014 23:21

Hej, 16 kwietnia ma być premiera Złodziej Pioruna, widzieliście może już ten komiks w wersji anglojęzycznej? Jakie wrażenia? Nie mogę się doczekać, bo jestem fanem Riordana :) Czy ktoś również czeka na ten komiks :)?
percy16
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: sob 05.04.2014 23:17

Re: Złodziej Pioruna

Postautor: Ystad » pn 07.04.2014 14:05

percy16 pisze:Hej, 16 kwietnia ma być premiera Złodziej Pioruna, widzieliście może już ten komiks w wersji anglojęzycznej? Jakie wrażenia? Nie mogę się doczekać, bo jestem fanem Riordana :) Czy ktoś również czeka na ten komiks :)?



chyba ruszył jakiś "szeptany" marketing zarówno tutaj jak i na gildii
Nazywam się Jacek Jastrzębski. Jeżeli chcesz prowadzić ze mną dyskusję na forum, proszę również się przedstaw, żebym nie czuł się jakbym gadał z anonimowym trollem.

världen, du kan kyssa mitt arsle
Ystad
Lord
Lord
 
Posty: 1070
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Siedlce

Re: Złodziej Pioruna

Postautor: Iron » pn 07.04.2014 14:30

Ystad pisze:chyba ruszył jakiś "szeptany" marketing zarówno tutaj jak i na gildii


Taaa, bardziej oczywisty tamten post nie mógł być. Dobrze by było, gdyby Mod się tym zajął i wyciął w pień takie coś, łącznie z tym lewym userem. W końcu to spam/reklama jest.
Iron
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 172
Rejestracja: śr 26.03.2008 13:20

Re: Złodziej Pioruna

Postautor: grai » pt 16.05.2014 8:35

w anglojezycznej nie ale strasznie lubie :)
grai
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: pt 09.05.2014 19:04


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron