dd1

Kaznodzieja - Pytanie ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Kaznodzieja - Pytanie

Postautor: mad_head » śr 29.01.2014 21:57

Cześć,
niedawno wróciłem do Polski z kilkuletniej emigracji, podczas przeprowadzki znalazłem niepełny komplet Kaznodziei, wydawanego przez Egmonta 2002-2007, brakuje mi 3 odcinków, na południe, wojna w słońcu, całe piekło nadchodzi. Mógłby mi ktoś powiedzieć jaka jest wartość takiego setu na tą chwilę?
mad_head
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: śr 29.01.2014 21:52

Re: Kaznodzieja - Pytanie

Postautor: General75 » czw 30.01.2014 1:48

Ja mam tylko trzy Kaznodzieje. Mimo, że byłem w Polsce jakoś przegapiłem tą serię. Świetny tytuł.
Może kiedyś jeszcze ktoś zrobi reedycję... i tak by się przydał w twardej okładce.

Wracając do pytania.
Ceny Kaznodziei są zależne od tytułu (numeru) tomu i stanu komiksu.
Niektóre są bardzo drogie, inne można jeszcze kupić po rozsądnych w miarę cenach.
Dokładnie nie wiem i nie będę wprowadzał w błąd.
Poobserwuj trochę na Allegro, to się mniej więcej zorientujesz po ile dany tytuł Kaznodziei schodzi.
General75
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 285
Rejestracja: pt 01.11.2013 23:56

Re: Kaznodzieja - Pytanie

Postautor: mad_head » czw 30.01.2014 8:51

Dzięki za odpowiedź. Monitoruję allegro od dłuższego czasu, ale niektóre tomy nie pojawiają się wcale, a właśnie zastanawiam się nad sprzedażą, i a) nie chcę tego zrobić poniżej ceny, b) nie chcę też windować ceny.
mad_head
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: śr 29.01.2014 21:52

Re: Kaznodzieja - Pytanie

Postautor: General75 » pt 31.01.2014 0:17

No niektórych Kaznodziei dawno nie było na Allegro.
Jeżeli jesteś nie pewien, co do cen niektórych tomów to je na razie może nie sprzedawaj, aż do czasu jak się jakieś pojawią. I wtedy będziesz coś wiedział.
W bieżącym czasie ceny serii i tak przecież nie powinny spaść.
Zawsze też możesz wystawić komiksy na licytacji (zamiast na kup), od sumy która Cię satysfakcjonuje.
Jak będziesz miał szczęście i chętnych na konkretny tom, to i tak osiągniesz cenę lepszą jak zakładałeś.
Jak ustalisz cenę za wysoką, to nikt nie będzie się licytował i nie sprzedasz.
Ale przynajmniej komiks Ci zostanie i będziesz miał pewność, że go za tanio nie wystawiłeś.
General75
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 285
Rejestracja: pt 01.11.2013 23:56

Re: Kaznodzieja - Pytanie

Postautor: budyn2h » pt 31.01.2014 16:08

Najlepiej by było jakbyś dokupił brakujące tomy i wystawił komplet.
Dawno kompletu nie było, ale ceny koło 800-1000 zł były.
budyn2h
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: czw 28.02.2013 14:08

Re: Kaznodzieja - Pytanie

Postautor: mad_head » sob 01.02.2014 10:28

Dzięki wielkie wszystkim za odpowiedzi.
mad_head
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: śr 29.01.2014 21:52


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron