dd1

szukam tytułu komiksu sprzed lat. ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

szukam tytułu komiksu sprzed lat.

Postautor: anungunrama » pt 22.11.2013 22:23

Witam , kiedy byłem małolatem dostałem w prezencie komiks.Pamiętam ,ze bardzo mi się podobał. Od jakiegoś czasu staram się go odnaleźć w sieci ale nie pamiętam tytułu. Jeżeli ktoś z tego forum nie jest w stanie mi pomóc to już na pewno go nie znajdę. To była historia chłopca który chyba pracował w sklepie z telewizorami. Pewnej nocy zszedł na dół do sklepu i tam poprzez włączony telewizor przedostał się do alternatywnego świata. To był komiks w języku polskim ale wydaje mi się , że oryginalny komiks był zagraniczny. Lata mniej więcej kiedy go dostałem to ok 92-95. Jeżeli ktoś wie o jaki komik mi chodzi będę bardzo wdzięczny za pomoc.
anungunrama
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: pt 22.11.2013 22:15

Re: szukam tytułu komiksu sprzed lat.

Postautor: qwerty » sob 23.11.2013 9:49

qwerty
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: śr 18.01.2006 17:25

Re: szukam tytułu komiksu sprzed lat.

Postautor: Ystad » sob 23.11.2013 11:37

qwerty pisze:http://www.alejakomiksu.com/komiks/4770/Timothee-Titan-1-Spotkanie-na-Proktorze-V/
ten?


nie ma innej opcji. Musi być ten ;)


i taka ciekawostka - rysownik komiksu jest w Polsce bardziej znany z rysowania przygód Kaczora Donalda
Nazywam się Jacek Jastrzębski. Jeżeli chcesz prowadzić ze mną dyskusję na forum, proszę również się przedstaw, żebym nie czuł się jakbym gadał z anonimowym trollem.

världen, du kan kyssa mitt arsle
Ystad
Lord
Lord
 
Posty: 1070
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Siedlce

Re: szukam tytułu komiksu sprzed lat.

Postautor: anungunrama » sob 23.11.2013 14:04

Szefie jestes wielki! Niech najwyzszy ci poblogoslawi. thx!!!
anungunrama
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: pt 22.11.2013 22:15

Re: szukam tytułu komiksu sprzed lat.

Postautor: charlie_cherry » pn 25.11.2013 11:11

Ja dodam, że druga część komiksu nigdy nie ukazała się w Polsce, ale jakiś czas temu widziałem zbiorcze wydanie całości. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo komiks był po włosku...
charlie_cherry
Książę
Książę
 
Posty: 2598
Rejestracja: sob 07.01.2006 13:27


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron