dd1

Krótka sonda dotycząca sprzedaży własnego wydawnictwa ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Krótka sonda dotycząca sprzedaży własnego wydawnictwa

Postautor: m.ostapiuk » pt 14.09.2012 13:17

Witam
Na początek się przywitam jako świeżak na forum - dzień dobry :)

Mam do koleżanek i kolegów pytanie następującej treści:
Mam okazję i przyjemność do spółki ze scenarzystą - hobbystą zza oceanu współtworzyć komiks on-line (tytułu na razie nie zamieszczam aby a) nie zostać posądzony o spamerstwo na samym począku; b) liczę na odpowiedzi obiektywne). Okazyjnie kolega Amerykanin drukuje kilkadziesiąt egzemplarzy tomów, które powstały do tej pory (ok. 350 stron w kupie), robi tournee po kilku konwentach i tam sprzedaj. Kokosów z tego nie ma, ale sajt utrzymujemy i okazyjnie na wino i blanta kupionego via Paypal wystarcza :P
Wpadłem natomiast na pomysł, aby pojawić się np. na najbliższym Festiwalu w Łodzi i spróbować podobną metodą sprzedać parę egzemplarzy.
Tu dochodzimy do sondy:
Czy bylibyście skłonni dokonać zakupu tego typu "creator-owned" wydawnictwa (jeden tom to ok. 100 stron w technice mono, kolorowa okładka, tematyka fantasy), przy założeniu UWAGA: że komiks jest po angielsku?
Z góry dziękuję za pomoc w oszacowaniu szans przedsięwzięcia :)

pozdrawiam
Wujek Kola
m.ostapiuk
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: pt 14.09.2012 12:55

Re: Krótka sonda dotycząca sprzedaży własnego wydawnictwa

Postautor: Ystad » pt 14.09.2012 13:27

Mikołaju (ach ten internet).
Zadajesz pytanie "czy ktoś kupi" nie pokazując nawet przykładowych rzeczy. Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie nie wiedząc o komiksie tak naprawdę nic. Tak więc powinieneś podrzucić przynajmniej adres strony tego komiksu. Tak znalazłem :P
Ystad
Lord
Lord
 
Posty: 1070
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Siedlce

Re: Krótka sonda dotycząca sprzedaży własnego wydawnictwa

Postautor: m.ostapiuk » pt 14.09.2012 13:38

m.ostapiuk
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: pt 14.09.2012 12:55


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron