dd1

Czy są inni autorzy typu: Shaun Tan,Craig Thompson,Crepax G? ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Czy są inni autorzy typu: Shaun Tan,Craig Thompson,Crepax G?

Postautor: Przemo__ » czw 19.07.2012 14:03

Witajcie,
Lubię komiksy i graphical novels, ale takie z założenia pisane dla dojrzałego odbiorcy, oraz takie artystycznie dopieszczone.
Trudno mi z tego wszystkiego co jest dostępne na rynku wyławiać takie rzeczy, bo jest bardzo wiele komiksów typu superbohaterowie.
Czy ktoś ze znawców tematu mógłby mi doradzić tytuły które mogłyby przypaść mi do gustu?
Coś podobnego na przykład do: Shaun Tan: "The Arrival" (Przybysz), "The lost thing", Craig Thompson "Blankets", Alberto Morales Ajubel "Robinson Crusoe", Guido Crepax Histoire d'O + Justine
Będę wdzięczny za pomoc.
Przemek
Przemo__
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: czw 19.07.2012 13:50

Re: Czy są inni autorzy typu: Shaun Tan,Craig Thompson,Crepa

Postautor: ljc » czw 19.07.2012 14:11

sprawdź
Black Hole, Wykiwani (Tricked), Persepolis, Maus, Kurczak ze śliwkami, Habibi, Prosto z piekła, Trzy palce, ghost world, Kroniki birmańskie, Niedoskonałości, Rany wylotowe, Trzy cienie...

wszystkie znajdziesz w naszej bazie
zagubiona aleja
ljc
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4286
Rejestracja: wt 12.02.2008 18:54

Re: Czy są inni autorzy typu: Shaun Tan,Craig Thompson,Crepa

Postautor: Przemo__ » pt 20.07.2012 14:12

Dzięki, typy pewnie właściwe, bo np. Persepolis i Kurczaka ze śliwkami już czytałem i bardzo mi się podobały.
Pewnie po nie sięgnę, chociaż może nie wszystkie od razu.
Szkoda tylko, że ceny komiksów są w Polsce tak wysokie, ale to już temat na inny wątek.
Przemo__
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: czw 19.07.2012 13:50


Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron