dd1

Screeny cRPG ----

----

dd

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Screeny cRPG

Postautor: Solarin de Qarion » śr 14.04.2004 16:36

Ja z takim zapytaniem- mam nadzieje, ze w dobry dzial wjechalem z tym:P
Mianowicie chcialbym sie dowiedziec, czy jest gdzies w okolicy mozliwosc zamieszczenia swoich screenow z cRPG, albo obejzenia czyis? Istnieje juz tutaj cos takiego? ;] Moze ktos kce sie pochwalic ze wali 600 obrazen sztyletem w Baldurze (:P) albo ktos kto ma 300% szansy na otwarcie rany w Diablo 2LOD ?;]
W imieniu najwyzszej komisji kontroli gier i zakladow prosze o obiektywne rozpatrzenie mojego zapytania ;P
What Would You Do When I Ask You, If I Can Take Your Soul...
Awatar użytkownika
Solarin de Qarion
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: wt 13.04.2004 14:13
Lokalizacja: Abbor Alz

Re: Screeny cRPG

Postautor: RaF » śr 14.04.2004 17:00

Jeżeli chcesz, możesz wrzucać screeny w jakimś temacie na forum cRPG. Wybierz jakiś tematycznie pasujący albo stwórz własny, tylko temu przeznaczony (coś jak temat z fotkami na offtopicowni). Chodzi tylko o to, żeby ludzie wrzucali różne obrazki (ważące swoje) w jedno miejsce, a nie pstrzyli po całym boardzie.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 284
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron