dd1

Gwiazdki ----

----

dd

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Gwiazdki

Postautor: Klarkash-ton » pt 19.09.2003 17:56

Dlaczego moderatorzy nie dostaja tych fajnych swiecacych gwiazdek? Wiedzmin ma ponad 1000 postow, a nie ma tej swiecacej gwiazdki, ktora maja lordowie.
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 115
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Re: Gwiazdki

Postautor: Lechu » pt 19.09.2003 18:18

Hihihi nie chciałem oznaczenia moderatorskiego i teraz mam świecącą gwiazdkę :twisted: Widzisz Klarki, albo to, albo to :D

A tak na powaznie, to w sumie najlepiej by było, jakby moderatorzy wogóle mieli cos innego niż gwiazdki, albo gwiazdki ale w innym kolorze. Zmiana koloru w fotoszopie to pół minuty roboty.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 219
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: Gwiazdki

Postautor: Chomski » pt 19.09.2003 22:32

Gwiazdki + rangi dla modów? W obecnej wersji forum jest to niemożliwe. Mogą mieć jakieś wybitne znaczki, ale jak dotąd nie słyszałem, żeby coś im ciekawego w oko wpadło. Decyzja należy do Was :)
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 124
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Re: Gwiazdki

Postautor: Klarkash-ton » pt 19.09.2003 23:14

Mi wystarczy jak moderatorzy po prostu bede tez miec te fajne gwiazdki dodawane po 1k, 2k itd. poscie. :mrgreen:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 115
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Re: Gwiazdki

Postautor: Sorden » sob 20.09.2003 17:06

A ja proponuje abysmy mieli najwyzsza range na ! I wszystkie swiecace gwiazdki lub jeszcze cos innego :P A moze zamiast gwiazdek cos innego... nie wiem... moze byc tak jak chce klark :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 201
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Re: Gwiazdki

Postautor: Alganothorn » sob 20.09.2003 18:37

'tych fajnych gwiazdek' się chce?
;-)
moim zdaniem powinniście się odróżniać od nas, maluczkich, w inny sposób, niż gwiazdkami...
wymyślcie sobie coś
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 321
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Re: Gwiazdki

Postautor: Klarkash-ton » sob 20.09.2003 18:57

Ja nie chce sie odrazniac. Wystarczy, ze mamy pod gwiazdkami napis moderator. Reszta powinna byc dla wszystkich jednakowo i sprawiedliwa. Nie powinnismy miec kolorowych gwiazdek, odrazu wszystkich swiecacych gwiazdek tylko jak reszta - czym wiecej postow tym wiecej swicacych gwiazdek. :P
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 115
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Re: Gwiazdki

Postautor: Alganothorn » sob 20.09.2003 19:00

ja raczej myślałem o tym, żeby było coś oprócz gwiazdek, a nie zamiast...
gwiazdki - tryb 'normalny', napis moderator, a do tego jeszcze coś...ewentualnie gwiazki mogą świecić na czerwono
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 321
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Re: Gwiazdki

Postautor: Lechu » sob 20.09.2003 19:00

Mozna wstawić obrazek, tak jak ma Jander czy maja Admini, tylko musicie sobie coś znaleźć i Chomski musi być na tyle miły że umieści :D Ewentualnie, idac na łatwiznę, można wziąść gifa z 5 świecącymi gwiazdkami, zmienić mu kolor z żółtego na np czerwony czy zielony, i już. I tak macie rangę Pretorianin i podpis Moderator.

A tak wogóle, to najlepiej, jak ja, nie mieć nic. Nie mówię tego ze złośliwości, tylko z tego powodu, że przynajmniej nie muszę się martwić o jakieś gwiazdki :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 219
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: Gwiazdki

Postautor: Alganothorn » sob 20.09.2003 19:03

Alganothorn (himself) pisze: ewentualnie gwiazki mogą świecić na czerwono


Lechu pisze:Ewentualnie, idac na łatwiznę, można wziąść gifa z 5 świecącymi gwiazdkami, zmienić mu kolor z żółtego na np czerwony czy zielony, i już.


i tak oto w praktyce wygląda jednomyślność
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 321
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Re: Gwiazdki

Postautor: Klarkash-ton » sob 20.09.2003 19:19

Dlaczego to Wy (Alganothorn i Lechu) najwiecej sie tu udzielacie choc to nie Wy bedziecie miec pozniej jakies czerwone gwiazdki? :P
Ja nie chce sie wyrozniac! Ja chce miec po prostu swiecaca gwiazdke po zdobyciu 1000 posta. :mrgreen: Marze o tym, ta gwiazdka sni mi sie po nocach. :wink:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 115
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Re: Gwiazdki

Postautor: Alganothorn » sob 20.09.2003 19:28

dlaczego my?
bo mi leży na sercu dobro tego forum
;-)
a dobro to i estetyka...
;-) ;-) ;-)
a co do snów - Klark, jesteś biedny, bardzo mi Cię szkoda: mi się śnią po nocach zupełnie inne rzeczy, albo i inne...gwiazdki (konkretnie jedna)
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 321
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Re: Gwiazdki

Postautor: Lechu » sob 20.09.2003 19:56

Zeby to wszyscy byli tak jednomyślni :D Ale normalnie jestem dumny z siebie że czasem mysle tak jak Algi 8) (wcale nie przez to że wcześniej przeczytałem twego posta :wink: )

Klarki, dlaczego ja? Bo w sumie też jestem modem. Spójrzmy na to z takiej strony.
Ja mam fajną swiecącą gwiazdkę, Algi nawet dwie. Więc Ty byś taką chciał mieć i wogóle. No to Chomski np daje Ci czerwone gwiazdki. I teraz ja bym chciał tez mieć takie czerwone :P I co wtedy? A tak poza tym, to przynajmniej znajdziemy wspólne rozwiązanie które usatysfakcjonuje każdego moda na tym forum - i tych co mają pretorianina i zwykłe gwiazdki, i tych co mają zwykłe rangi i świecące gwiazdki.

O.

Ale zamotałem. :wink:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 219
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: Gwiazdki

Postautor: Chomski » sob 20.09.2003 21:28

Modowie powinny się moim zdaniem wyróżniać, żeby na co poniektórych forach rozrabiający widzieli, że jak ktoś prosi o spokój, to ten spokój może wyegzekwować. A jak się będą wyróżniać? Ja Wam mogę wrzucić nawet choinki z bombkami, tylko przy ręcznym dodawaniu gwiazdek dla kolejnych rang, szybko bym wymiękł. Inna sprawa, jeśli gwiazdki miałyby być przyznawane za każdy 1000 postów. Ja jestem otwarty na propozycję i chętnie jakieś indywidualne ikonki wrzucę. Jakbyście coś ustalili, a ja nie będę dawał tu znaku życiu, to proszę o PM.
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 124
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron