dd1

konkurs komiksowy ----

----

dd

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

konkurs komiksowy

Postautor: marika » wt 22.03.2016 9:52

kto wie jak wykonać komiks na konkurs MASZ WYBÓR SEGREGUJ ODZYSKUJ ODPADY OPAKOWANIOWE Bede wdzieczna o jakas podpowiedz :wink:
marika
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: wt 22.03.2016 9:41

Ja to tam....

Postautor: ... » czw 15.06.2017 20:39

Ja to tam nie umiem rysować, ale pomysł mam, dla kogoś kto to potrafi, który u zarania tak się przedstawia:

Aktualizacja Genesis.

Na początku był hardware, hardware był wszystkim i wszystko było hardware.
Wewnętrzna iskra przepięcia, wygenerowała dźwięk: Bóg, a ten był znakiem, pojawienia się kreatora. Oddzielił on hardware od software i w tym drugim nowym elemencie zaczął, tworzyć. Najpierw stworzył system operacyjny oddziaływający na wszelkie zmysły, później stworzonych operatorów, o dźwięcznej nazwie Eden, po czym wykreował i podłączył doń, niepoliczalną ilość programów. Na koniec stworzył operatorów, z których dwóm (Adam i Ewa) dał największy zakres uprawnień. W zasadzie ci operatorzy mogli wszystko. Mieli nawet dostęp do gry Tomp-rajder. Jednego jednak nie mogli: wejść do Bios'a, bo ten właśnie był zabezpieczony hasłem. Operator Adam, często bawił się w odgadywanie tego hasła- bezskutecznie, natomiast operatorka Ewa tańczyła kursorem tworząc coraz to nowe ewolucje. Adam w pewnym momencie, tak zapamiętał się w odgadywaniu hasła, że taneczny wir Ewy zaczął mu przeszkadzać, i wykrzyknął zapisywane właśnie nowe hasło: Sza!, by ją uciszyć. Ewa nie odpowiedziała, tylko wpisała swoje: tan! Okazało się, że bios zwany "puszka pandory" na słowo Szatan otworzył się, i wtedy to się zaczęło...wirusy, resety systemu...i ostatecznie uszkodzenie głównej jednostki hardware.
Oboje operatorzy, zostali wyrzuceni z systemu, i zaczęli mnożyć siebie, oraz sposoby ($), na zakup nowego hardware, nim kreator się nie zorientuje. Jednak Bóg-kreator, wieńczy swym okiem wszystkie ich piramidalne spiski, więc nie unikną jego powrotu i reprymendy.
Ostatnio zmieniony pn 07.08.2017 20:00 przez ..., łącznie zmieniany 1 raz
...
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: czw 15.06.2017 20:33

Pomysł.

Postautor: ... » pn 07.08.2017 19:21

Taki pomysł potencjalnie komiksowy...z jakąś tam myślą przewodnią . :!:
http://www.dailymotion.com/video/x5w71v5
...
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: czw 15.06.2017 20:33

konkurs komiksowy

Postautor: ... » czw 10.08.2017 22:57

A...takie cóś...dałoby się rozrysować ?
https://youtu.be/w4FImtQ-2I8
...
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: czw 15.06.2017 20:33


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron