dd1

helppppppppppp ----

----

dd

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

helppppppppppp

Postautor: vilya » śr 04.06.2003 8:29

jam jest wieśniak i ja nie wiedzieć jak zrobić żeby mieć obrazek(swój własny pod mojim jimieniem). help

PS. piszcie normalnie.
Muerte a toda autoridad
Awatar użytkownika
vilya
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: wt 08.04.2003 13:47
Lokalizacja: NML

Re: helppppppppppp

Postautor: Ryan O'Connell » śr 04.06.2003 8:36

Musisz mieć gdzieś dostęp do powierzchni dyskowej serwera. Na przykład zakładasz sobie na jakiejś wirtualnej polsce czy innym friko konto www (takie na stronę) olewasz treść strony a do katalogu, w którym powinien się znaleźć Twój HTML dajesz pliczek, powiedzmy: avatar.jpg. Teraz pozostaje Ci tylko rozszyfrować gdzie on jest, np. http://strony.wp.pl/moja_dziwna_strona/avatar.jpg.

Ten ciąg wpisujesz w ustawieniach konta jako informację gdzie jest avatar.

Wersja druga - prosisz kogoś znajomego, kto ma stronkę, żeby umieścił na niej avatara. Dalej postępujesz podobnie.

Powodzenia! :)
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Re: helppppppppppp

Postautor: vilya » śr 04.06.2003 8:40

Ryan O'Connell pisze:Musisz mieć gdzieś dostęp do powierzchni dyskowej serwera. Na przykład zakładasz sobie na jakiejś wirtualnej polsce czy innym friko konto www (takie na stronę) olewasz treść strony a do katalogu, w którym powinien się znaleźć Twój HTML dajesz pliczek, powiedzmy: avatar.jpg. Teraz pozostaje Ci tylko rozszyfrować gdzie on jest, np. http://strony.wp.pl/moja_dziwna_strona/avatar.jpg.

Ten ciąg wpisujesz w ustawieniach konta jako informację gdzie jest avatar.

Wersja druga - prosisz kogoś znajomego, kto ma stronkę, żeby umieścił na niej avatara. Dalej postępujesz podobnie.

Powodzenia! :)


jesteś wspaniały . kocham cię Ryanie :D
Muerte a toda autoridad
Awatar użytkownika
vilya
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: wt 08.04.2003 13:47
Lokalizacja: NML

Re: helppppppppppp

Postautor: Azirafal » śr 04.06.2003 10:26

Ech, Ryan Ryan. Przyznaj się, że pomogłeś mu tylko po to, żeby wzmocnił rzeszę ludzi (i inszych istot), które otaczają Cię czcią :lol:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: helppppppppppp

Postautor: Ryan O'Connell » śr 04.06.2003 11:28

Azi: no ba! ;) Ale obiecuję, że więcej nikomu nie pomogę a leżącego będę kopał. :lol:
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron