dd1

Problem z powiadomieniami ----

----

dd

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Problem z powiadomieniami

Postautor: mathias79 » wt 27.05.2003 14:19

Witam
Mam problem z powiadomieniami... Nie dostaję postów o tym że ktoś cos napisał w temacie, w którym sie udzielałem. fakt że wcześniej dochodziły do mnie posty o tym fakcie... na linki z maili klikałem (wiem że ja knie kliknę to nie bedę otrzymywał kolejnych powiadomień) Czy przyczyną tego może być że odbierałem neidawno pocztę w pracy i w domu (czyli jakby odbierałem dwa maile a klikałem na linku w jednym) ... hmmm .. sam już nie wiem. Prosiłbym o wyjaśnienie i sprawdzenie tego faktu. Powiadomienia są świetną sprawą i ułatwiają korzystanie z forum.. szkoda tylko że mi nie działają poprawnie :( jeszcze jedna sprawa. Czy można by otrzymywać powiadomienia nie tylko o nowych postach w danym topicu ale też o tym że powstały nowe topiki w danym dziale. Np. chcaiłbym np. otrzymywać powiadomienia o powstaniu nowych topic'ów w dziale WARZONE... z góry dzięki za poświęcony czas i zainteresowanie.
Pozdrawiam
IN THE GRIM DARKNESS OF THE FAR FUTURE THERE IS ONLY WAR ... HAVE FUN :twisted:
Awatar użytkownika
mathias79
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 7
Rejestracja: wt 29.04.2003 11:27
Lokalizacja: Gryfino

Re: Problem z powiadomieniami

Postautor: Chomski » wt 27.05.2003 20:02

Powiadamianie o nowych topica jest w tej chwili technicznie niemozliwe. Z drugiej strony szybko zapchaloby Ci to skrzynke, bo nowych tematow pojawia sie stosunkowo duzo i o wiele latwiej jest zajrzec na forum i samemu sprawdzic.

Przyczyna braku powiadomien moga byc:
- samoczynne zmiany w konfiguracji konta (czasem sie zdarzaly i nie pytajcie dlaczego, bo sam nie wiem :)
- czytasz posty nie bedac zalogowanym na forum, w zwiazku z czym forum 'nie wie', ze zajrzales juz do watku i ma wysylac nowe powiadomienia. Zwiazane jest to z tym, ze powiadomienia sa wysylane tylko raz i w przypadku nowych odpowiedzi nie wysyla sie nowych, dopoki wlasciciel konta nie zajrzy na forum do danego watku.
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 124
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron