dd1

rangi na forum ----

----

dd

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

rangi na forum

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » pt 16.05.2003 14:00

czemu sa tak małe rzograniczenia pomiedzy ilosciami postów a ranga?? wojownik zaczyna sie przy 100 ilus i trwa do 200 ilus. czy nie moznaby wkleic czegos pomiedzy??zwiekszenei liczny rang i nadanie im ciekawych nazw sprawi iz forum stanie sie bardziej "atrakcyjne". przynajmniej ja tak uwazam. forum jest dla ludzi a nie ludzie dla niego :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Re: rangi na forum

Postautor: Lechu » pt 16.05.2003 14:09

Pierwsze primo - przerabialiśmy już tą kwestię w gronie moderatorów, ale nic z niej nie wyszło, bo sprawa jest o tyle trudna że nie dało się sensowniej tego wymyśleć.
Druga sprawa - forum chodzi na tych rangach juz pół roku, i narazie jakoś nikt nie narzeka. Zresztą rangi nie są najwazniejsze :D A ich zwiększenie sprawi jedno - wzrost statsiarstwa.


Aha, zeby nie powtórzyć starego błedu- Nain, jesli tak, to zapropnuj swoją wizję rang. Sama propozycja zmiany nic nie da. Potrzeba pomysłu!
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 219
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: rangi na forum

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » pt 16.05.2003 14:14

jakem Tułacz podrozowalem juz po roznych forach klanów NWN. widzialem duzo rang i z checia zaproponuje
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Re: rangi na forum

Postautor: Ryan O'Connell » pt 16.05.2003 14:17

To zaproponuj. :)

Póki co jestem ciekaw: jak to jest z tymi gwiazdkami i nazwami? Bo gwiazdki to chyba od ilości postów, a tytuły? Może ktoś mnie oświecić? Może to od ilości danych w bazie (czy % udziału), hę?

Z góry thanx. :)
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

dead can dance

Postautor: Lubek » pt 16.05.2003 14:19

Przytoczę może słowa Chomskiego:

Chomski pisze:Rang jest 5 +2 specjalne, wiec jesli zaproponujesz nazwy dla wszystkich, to bedziemy mogli sie zastanowic. pojecie 'standardowe' jest dla mnie zbyt rozmyte, a 'nowicjusz' i 'weteran' wydaja mi sie zbyt oklepane. temat pozostawiam otwarty, bo nie nam maja te rangi sluzyc, tylko Wam!


I jak już gdzieś wspomniałem - fakt, że jakaś decyzja została podjęta dawno temu, wcale nie świadczy o jej nieomylności.
Ryan - gwiazdki i rangi zależą od ilości postów/płci/uprawnień ;).


lubek
Awatar użytkownika
Lubek
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Re: dead can dance

Postautor: Ryan O'Connell » pt 16.05.2003 14:27

lubek pisze:I jak już gdzieś wspomniałem - fakt, że jakaś decyzja została podjęta dawno temu, wcale nie świadczy o jej nieomylności.
Ryan - gwiazdki i rangi zależą od ilości postów/płci/uprawnień ;).


Mnie się wydawało, że jest bezpośrednie odniesienie ilości * na tytuł + kilka tytułów specjalnych (karczmarz, pretorianin (chyba) i może coś jeszcze; od pewnego czasu jedyny i wyjątkowy Mistrz Miecza :) ). Czy jest mimo wszystko jakiś wpływ czynników nieliczbowych na tytuł? I nie mówię o bezpośredniej ingerencji Adminów. :D
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

jejo

Postautor: Lubek » pt 16.05.2003 14:33

Z moich obserwacji wynika, że:

Pustelnik - do 29 postów - 0 gwiazdek
Wędrowiec - do 59 postów - 1 gwiazdka
Najemnik - do 119 postów - 2 gwiazdki
Wojownik - do 239 postów - 3 gwiazdki
Rycerz - do 499 postów - 4 gwiazdki
Palladyn - od 500 (?) - 5 gwiazdek

Inne:
Lady - dla pań (usta)
Prefekt - dla adminów (materiały radioaktywne ;))
Pretorianin - dla modów (5 gwiazdek)
Mistrz Miecza - dla Jandera (dłuuugi miecz ;))
Karczmarz - dla rabbiego (kufle piwa ?)

Czynniki nieliczbowe (np. treść postów) nie mają wpływu (póki co) na rangę. Oczywiście mówimy o sytuacji, gdy nie mamy do czynienia z interwencją adminów. Choć oczywiście mogę się mylić. ;)


lubek
Awatar użytkownika
Lubek
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Re: jejo

Postautor: Ryan O'Connell » pt 16.05.2003 14:59

lubek pisze:Czynniki nieliczbowe (np. treść postów) nie mają wpływu (póki co) na rangę. Oczywiście mówimy o sytuacji, gdy nie mamy do czynienia z interwencją adminów. Choć oczywiście mogę się mylić. ;)


To moja propozycja brzmi tak: na SFD (Sportowe Forum Dyskusyjne) jest coś takiego jak SoG. Jeśli ktoś napisze jakąś mądrą rzecz, to czytający, którzy na tym skorzystali, dają SoGa. Czym więcej SoGów tym wyraźniej widać, że klient ma coś mądrego do powiedzenia. Niestety zdażają się tam nadużycia. Dlatego rozsądne byłoby przydzielanie puli SoGów. Np. na starcie 5 i co tydzień jeden, pod warunkiem, że się napisało w danym tygodniu chociaż 2 wiadomości. Przy tym nie można mieć w puli więcej niż 10 (żeby nie szastać na raz). SoGi mogłyby mieć przeniesienie na tytuł a gwiazdki zależałyby od ilości postów. Co Wy na to? Od razu mówię, że takiego modułu do phpBB nie znam... :)

Inna proponowana przeze mnie rzecz to kilka zestawów tytułów. Ciekawa byłaby możliwość wyboru chociażby profilu Fantasy / SF w ustawieniach konta. Wyświetlałoby się wtedy albo to, co jest obecnie (F) albo jakieś alternatywne opisy (SF). Pewnym bonusem mogłoby być przynależenie do grupy (póki co jedyną grupą są członkowie klanu Elves). Na prośbę pewnej grupy osób (powiedzmy: min. 10) możnaby utworzyć grupę, której jedyną cechą charakterystyczną byłaby odmienna drabinka tytułów.

To tyle jeśli chodzi o pomysły. Inne propozycje zmian już opisywałem w jednym ze wcześniejszych wątków.

Pozdr.
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Re: rangi na forum

Postautor: Lechu » pt 16.05.2003 15:07

Trzy słowa (nie kojarzyc z tym tekstem do pewnego radia): po co udziwniać?
Nie widzę kompletnie sensu jakichś SoGów na naszym forum, nie widzę też sensu alternatywnych opisów. Poza tym nie wiem Ryan czy phpBB pozwala na takie udziwnienia.
Powiem wam ze swojego doswiadczenia. Rangi są fajne przez jakiś czas. Potem kompletnie nie zwraca się na to uwagi. Lepiej zająć się pisaniem i nie patrzeć na to czy jest sie rycerzem czy pustelnikiem. A jeśli juz patrzeć, to na tą małą cyferkę pod awatarem :wink:

Możecie najwyżej próbować zmienić nazwy i ilość obecnych rang, chociarz ja bym sobie darował. Zresztą, chcecie to wymyślajcie, może jednak coś sensownego wymyslicie :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 219
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: rangi na forum

Postautor: Vampdey » pt 16.05.2003 15:11

Ludzie... Rangi to bajer. Ot tak, żeby było urozmaicenie. Moim zdaniem Admini wymyślając obecne okazali kawal dobrej roboty, bo są świetne, związane z tematyką forum.
Ale to tylko dodatek. Skończcie pomysły z przydzielaniem rang przez adminów, przez innych userów, bo zaraz ktoś z was utworzy komisję przyznawania rang. Serio, to zbyt mały drobiazg, żeby nad zawzięcie nad nim dyskutować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 209
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Re: rangi na forum

Postautor: Ryan O'Connell » pt 16.05.2003 15:15

Lechu: da się.

All: Pewnie, że to bajer! Ale przyjemny, moim zdaniem. Nic się na tym nie traci, a jak sam Lubek powiedziałeś, rangi były fajne na początku. Może tak znowu coś fajnego?

Co do SoGów: to dobra idea. Pozwala odróżnić statsiarza od erudyty. ;) Boisz się?! (żartuję - sądzę, że nie powinieneś :) )

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

bodom

Postautor: Lubek » pt 16.05.2003 15:18

SoGi... Rzecz mądra to pojęcie bardzo względne i wszystko zależałoby od użytkowników.
Zestawy rang to ciekawa propozycja, jednak nie wiem, czy (i jak) mogłaby ona zostać wprowadzona.
Tak naprawdę wszystko zależy od nas (no dobra, od adminów tez :P) - jeśli nikt nie wymyśli kilku zestawów nazw, nie będą one wprowadzone. Oczywiście wszyscy mogą się zgodzić, że to fajna rzecz i w ogóle, lecz nigdy się nie pojawi - bo nikomu nie będzie się chciało nad nimi popracować.

Lechu, Vampdey:
Przeszkadzałoby Wam, gdybyście mieli zamiast obecnych rang jakieś inne, nowe? Jeśli nie, to w czym problem? Ja chętnie zobaczyłbym zamiast (mojego przyszłego ;)) palladyna coś innego. Jeśli Ryan albo Nain wymyślą coś naprawdę dobrego, to czemu nie?


lubek
Awatar użytkownika
Lubek
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Re: rangi na forum

Postautor: Lechu » pt 16.05.2003 15:21

Heh, może i się boje :wink: Ale o ile dobrze zrozumialem - napisze mądrego posta, komus sie on spodoba i ten ktos daje mi punkta? To juz widze jak sie zaczyna konspiracja :twisted: Albo protesty ze ktos jest "gupi" wg mnie, ale inni dają mu kupę punktów, więc ja sie tak nie bawię :wink:
Statsiarza od erudyty odrózniają nie punkty, ale treść postów. Czytam posty większości osób na forum (mówię o ogólnym, hostów i systemów nie czytuję), i wiem kto jest jaki bez punktów. Fakt, taki system zmuszałby do pisania intelignetnych postów, ale ja juz wolę jak ktos walnie głupiego posta bo jest głupi, niż mądrego bo się zmusił do tego. Z głupich postów mozna się pośmiac, z "mądrych" się raczej nie da.
Vampdey - całkowita racja, i do tego ten drobiazg szybko przestaje się liczyć.
lubek - nie przeszkadzają, a jesli wymyslibyscie cos lepszego, to bym sie cieszył. Dlatego nie mam nic przeciwko waszemu kombinowaniu. Chyba ze wymyslicie coś gorszego.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 219
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: rangi na forum

Postautor: Vampdey » pt 16.05.2003 15:25

Ryan, teraz rsngi to MIŁY bajer, ale jak wprowadzi się ten Twój pomysl z SoGami, to nie będzie to już mały drobiazg... Nie ma sensu, to jest forum rozrywkowe w pewnym sensie, na takie przyznawanie punktów nie znalazło by się tu miejsca: co jak co, ale oceniać medytorykę i powagę kogoś postów to nie ma dla mnie sensu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 209
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Re: rangi na forum

Postautor: Ryan O'Connell » pt 16.05.2003 16:11

Lechu ale Vampdey ma podobne zdanie pisze:Heh, może i się boje :wink: Ale o ile dobrze zrozumialem - napisze mądrego posta, komus sie on spodoba i ten ktos daje mi punkta? To juz widze jak sie zaczyna konspiracja :twisted: Albo protesty ze ktos jest "gupi" wg mnie, ale inni dają mu kupę punktów, więc ja sie tak nie bawię :wink:


Dlatego napisałem, że nie powinno być szastania SoGami. A wolę, żeby ludzie pisali: "Nie zgadzam się z Tobą bo [i strona tekstu]" raz na tydzień żeby dostać SoGa niż co 15minut "Pieprzysz jak niezdrowa dupa" dla ilości listów.
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

ehh

Postautor: Lubek » pt 16.05.2003 16:14

Cóż... takiej sytuacji na forum (chyba?) jeszcze nie ma, nie ma więc potrzeby wprowadzania SoGów.


lubek
Awatar użytkownika
Lubek
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Re: rangi na forum

Postautor: Avathar » pt 16.05.2003 16:27

No wiec w sprawie Rang. Uważam ,że dobrym pomysłem powinna być możliwość dowlonego zmieniania "ścieżeki". Jak widać każdym ma identyczną "ścieżkę" , wiec proponuje aby można było np zamiast Palladynem być Drudem itp,itd... oczywiście dla mnie to tylko detal który może zostać takim jaki jest.Ale jeżeli nie ma problemu to dlaczego nie ?

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 94
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Re: rangi na forum

Postautor: Vampdey » sob 17.05.2003 10:15

Mam pomysł!!!
Dla tych, którzy mają najwięcej postów, są na forum długo, są znani, itp status Elita :P...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 209
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Re: rangi na forum

Postautor: Avathar » sob 17.05.2003 10:28

Vampdey pisze:Mam pomysł!!!
Dla tych, którzy mają najwięcej postów, są na forum długo, są znani, itp status Elita :P...


Jestem za ;) ;) ;) ;) Może weźmy ludzi którzy dołączyli sie przed Grudniem ;) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Avathar
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 94
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Re: rangi na forum

Postautor: Vampdey » sob 17.05.2003 10:32

Byłby jakies tam wysoki próg postów, i oczywiście nienaganne zachowanie :twisted: ..
Avathar <---- Albo przed grudniem, albo tych na V :lol: ... Żartuje ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 209
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Re: rangi na forum

Postautor: Lord Turkey » sob 17.05.2003 10:35

Moim zdaniem pomysł nie jest zły :wink:

Ja co prawda długo na tym forum na razie nie jestem, ale w przysłości miec taką rangę to fajna rzecz. A ile dokładnie czasu przewidujesz aby dostać stopień "elity"? 8)
Awatar użytkownika
Lord Turkey
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 20
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: rangi na forum

Postautor: Vampdey » sob 17.05.2003 10:38

Nie mi chyba to przewidywać tylko Adminom ;)... A co reszta sądzi o tym pomyśle? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 209
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Re: rangi na forum

Postautor: Ryan O'Connell » sob 17.05.2003 10:43

L. Turkey: sądzę, że myślą o jednorazowym połechtaniu ego. :lol:

Co do pomysłu: czemu nie? Tylko co zrobicie z wiszącymi od grudnia 0-postowcami? :twisted:
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Re: rangi na forum

Postautor: Vampdey » sob 17.05.2003 10:46

Nie, pomysł żeby wszystkim od grudnia dać jest nieszczególny. Nie będzie sie szastać tym statusem na lewo i prawo, tylko faktycznie raz na dłuugi czas, żeby było zasłużenie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 209
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Re: rangi na forum

Postautor: Lechu » sob 17.05.2003 11:01

Mi się to sałbo podoba, ta "Elita". Kto o tym zadecyduje? i wg jakich kryteriów? Jeśli wg ilości postów i popularności, to sporo osób zarobi ten status. A potem zaczną się bunty, że on Elita jest a ja nie, itp. Myślę że nie ma sensu faworyzowania kogokolwiek. Wystarczająco dobrze sprawują sie obecne rangi i sam licznik postów.
Może, za rok, jak forum bedzie duuuże i pełne piszących... narazie jest trochę za wcześnie na takie wybryki :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 219
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: rangi na forum

Postautor: Avathar » sob 17.05.2003 11:02

Vampdey pisze:Nie, pomysł żeby wszystkim od grudnia dać jest nieszczególny. Nie będzie sie szastać tym statusem na lewo i prawo, tylko faktycznie raz na dłuugi czas, żeby było zasłużenie :)


No to może dla ludzi którzy zajerestrowali sie przed 15 Listopada 2002 roku!!

EDIT : Lechu!! Pozwól nam leczyć swoje kompleksy chociażby marzeniami ;)
Ostatnio zmieniony sob 17.05.2003 11:06 przez Avathar, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Avathar
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 94
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Re: rangi na forum

Postautor: Lechu » sob 17.05.2003 11:03

Nie żartuj Avathar. I co ty bedziesz Elita a Algi nie? heh. Dajcie sobie spokuj z tymi wymysłami.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 219
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: rangi na forum

Postautor: Vampdey » sob 17.05.2003 11:06

Lechu <---- Racja... To chyba by sie nie sprawdziło.
Avathar <--- Może tych co mają parzystą liczbę samogłosek w nicku? :P

tak wógle mój pomysł z elitą należało traktowac z przymrużeniem oka ;)
Ostatnio zmieniony sob 17.05.2003 11:07 przez Vampdey, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 209
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Re: rangi na forum

Postautor: Ryan O'Connell » sob 17.05.2003 11:06

OK. Wyraźnie widać, że pomysł nie jest najlepszy. Wobec tego można swobodnie założyć, że zostaje jak jest. :)

Peace!
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Re: rangi na forum

Postautor: Avathar » sob 17.05.2003 11:10

Lechu pisze:Nie żartuj Avathar. I co ty bedziesz Elita a Algi nie? heh. Dajcie sobie spokuj z tymi wymysłami.


No kurde masz racje...ale zawsze warto pomarzyć ;) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Avathar
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 94
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Re: rangi na forum

Postautor: Lord Turkey » sob 17.05.2003 11:13

A może ci co w ogóle zaczęli ten temat zaczną coś robić w sposób konstruktywny :twisted:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lord Turkey
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 20
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: rangi na forum

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » ndz 18.05.2003 18:08

Lord Turkey pisze:A może ci co w ogóle zaczęli ten temat zaczną coś robić w sposób konstruktywny :twisted:


hym czyżby chodziło miedzyinnymi o mnie :wink: ?? wlasnie wrocilem z łikendu wiec "dopiero" mam mozliwosc odpowiedzenia :wink: co zas sie tyczy "konstruktywnosci" :wink: to moge przedstawic na forum pomysły dotyczace rang
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Re: rangi na forum

Postautor: RaF » ndz 18.05.2003 19:21

Na pomysły czekamy. Zaznaczam tylko, że nie będzie żadnych ścieżek rangowych i tym podobnych udziwnień, bo to niepotrzebnie wprowadza zamieszanie na forum.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 284
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: rangi na forum

Postautor: Alganothorn » śr 21.05.2003 11:41

właśnie przeczytałem sobie ten topic i w pierwszych słowach mego posta dziękuję Ci Lechu...wzruszyłem się, ktoś o mnie pamięta w topicu w którym się nawet nie wypowiedziałem jeszcze... aż się zarumieniłem z wrażenie... :oops:
;-)
a tak bardziej na serio - nie wdzię sensu ustawiania dodatkowych rang, już prędzej zrobic...ankietę na ulubionych użytkowników forum; jakkolwiek brzmi to nieco dziecinnie, to chyba każdy ma kilka osób których posty czyta z zainteresowaniem i można zrobić akcję pt. 3 forumowiczów których najchętniej czytam; akcja ma ten minus, że musiałaby być raczej mailowa - no nic, taka sugestia luźna...
nijak nie poczuwam się do elit, więc granicą przynależności do niej może być spokojnie i 5 stycznia :-)
wydaje mi się, że taka ankieta mogłaby być zorganizowana np. w pierwszą rocznicę działalności forum - do tego czasu wyklaruje się grupa osób naprawdę popularnych i wnoszących coś do dyskusji, może wtedy dostaną jakiś dopisek przy obrazku, może zamiast gwiazdek coś innego, ale to za jakiś czas - na razie forum jest młode, więc i elit nie do końca wyodrębnione...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 321
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Re: rangi na forum

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » śr 21.05.2003 11:51

heh. ja zarejestrowałem sie 17 listopada bodajze jako "Nain Wieczny Tułacz" napisalem 4 posty i zapomniałem o swoim profilu. pozniej zarejestrowalem sie jeszcze raz i dadałem GM (Gidlia Magii)..ale elita nie jestem :D
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Następna

Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron