reklama baner reklama

Nowe Teksty

Powiew świeżości
Kleszcz o 2. tomie "Zabij albo zgiń"
Opowieści z hrabstwa Harrow
Słoński o 3. tomie "Hrabstwa Harrow"
Statyści z teczką
Słoński o 1. integralu "100 naboi"
Odtrutka na przemoc?
Chmielewski o 1. tomie "Poison City"
Kolejne rosomaki Aarona
Grygiel o 2. tomie "Wolverine'a" wg Aarona

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

ARCHIWUM WIEŚCI

2017-09-26 - Galeria

Ani Chybi Magia


Jeszcze na łódzkim festiwalu komiksu premierę miał pierwszy tom nowej serii "Ani Chybi Magia", którego autorami są rysownik Piotr Czaplarski i scenarzysta Łukasz Żukowski. Wznowienia doczekał się także czwarty tom "Incognito" (tym razem będzie wydany w dwóch częściach osobno).
2017-09-22 - Galeria

Wrześniowe premiery Egmontu


Aż 25 premier przygotował Egmont na wrzesień, w którym w tym roku odbył się festiwal komiksu w Łodzi. Dużo trykotów, w tym Odrodzenia (Rebirth), ale także sporo polskich komiksów, przede wszystkim dla dzieci. Co kupiliście z tego pakietu? Jeśli zakupy jeszcze przed Wami, to może plansze i okładki będą pomocne w podjęciu decyzji...
2017-09-17 - Spotkania, wystawy, imprezy

Nagrody 28. MFKiG


Grand Prix konkursu na krótką formę komiksową 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier zdobyli Piotr Szulc (scenariusz) i Kamila Kozłowska (rysunki) za pracę "Król", najlepszym komiksem minionego roku uznano zaś "Będziesz smażyć się w piekle" Krzysztofa Owedyka. Najlepszym wydawcą uznano Egmont.
2017-09-01 - Zapowiedzi

Emefkowe premiery Timofa


Aż dziewięć premier przygotowało Timof Comics na wrzesień. Na emefce ukażą się między innymi przekładany Gipi, drugi tom o Irenie Sendlerowej czy obiecująco zapowiadające się "Maniak miłości" i "Kwaśne jabłko".