Nowe Teksty

Gert się (nie)zmienia
Wronka o "Nienawidzę Baśniowa #03: Grzeczna dziewczynka"
Batman i chaos
Kleszcz o "Batman Metal #03: Mroczny wczechświat"
Pozdrowienia z Rosji
Kleszcz o "Kapitan Ameryka. Zimowy żołnierz"
Pająk znowu kąsa
Zimiński o "Transmetropolitan. Tom 4"
Ponadczasowa siła magii
Pawełek o filmie "Shazam!"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

  • MFKiG 30
  • Miejsce: Łódź, Expo Łódź, aleja Politechniki 4
    Od: 2019-09-27
    Do: 2019-09-30

Forum Alei Komiksu

baner

ARCHIWUM WIEŚCI

2017-09-26 - Galeria

Ani Chybi Magia


Jeszcze na łódzkim festiwalu komiksu premierę miał pierwszy tom nowej serii "Ani Chybi Magia", którego autorami są rysownik Piotr Czaplarski i scenarzysta Łukasz Żukowski. Wznowienia doczekał się także czwarty tom "Incognito" (tym razem będzie wydany w dwóch częściach osobno).
2017-09-22 - Galeria

Wrześniowe premiery Egmontu


Aż 25 premier przygotował Egmont na wrzesień, w którym w tym roku odbył się festiwal komiksu w Łodzi. Dużo trykotów, w tym Odrodzenia (Rebirth), ale także sporo polskich komiksów, przede wszystkim dla dzieci. Co kupiliście z tego pakietu? Jeśli zakupy jeszcze przed Wami, to może plansze i okładki będą pomocne w podjęciu decyzji...
2017-09-17 - Spotkania, wystawy, imprezy

Nagrody 28. MFKiG


Grand Prix konkursu na krótką formę komiksową 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier zdobyli Piotr Szulc (scenariusz) i Kamila Kozłowska (rysunki) za pracę "Król", najlepszym komiksem minionego roku uznano zaś "Będziesz smażyć się w piekle" Krzysztofa Owedyka. Najlepszym wydawcą uznano Egmont.
2017-09-01 - Zapowiedzi

Emefkowe premiery Timofa


Aż dziewięć premier przygotowało Timof Comics na wrzesień. Na emefce ukażą się między innymi przekładany Gipi, drugi tom o Irenie Sendlerowej czy obiecująco zapowiadające się "Maniak miłości" i "Kwaśne jabłko".