baner

ARCHIWUM WIEŚCI

Dzisiaj - Galeria

Czerwiec z Waneko


Na czerwiec Waneko przygotowało 13 premier, w tym trzy nowości: jednotomówkę "Hal", pierwszy tom "Odrodzona jako czarny charakter w grze otome" i "Tokyo Ghoul: Re. Light Novel: Quest". Wraz z 15. odsłoną końca dobiegnie zaś seria "Silver spoon". Która z czerwcowych okładek najlepsza?
2020-05-26 - Galeria

Czerwiec z Egmontem


Okładki i plansze z (prawie) wszystkich czerwcowych premier Egmontu: wśród 17 nowości są między innymi nowa seria "Mroczna otchłań" czy wznowienie "Zemsty hrabiego Skarbka", a także "Nim wstanie dzień" Ernesto Gonzaleza.
2020-05-06 - Galeria

Majowe Waneko


W maju Waneko wyda aż 19 tytułów, wśród których będą "Czwarty Tatsuyuki Oyamato Premium Collection: Motsunabe i Regent", "MW" Osamu Tezuki, "No Game No Life. Zero" i "Pan Cykada". Sprawdźcie okładki wszystkich premier! Która z nich jest najlepsza?
2020-04-03 - Galeria

Waneko na kwiecień


Wśród 14 kwietniowych premier Waneko są nowości: pierwsze tomy nowych serii "Anohana. Kwiat, który widzieliśmy tamtego dnia" i "Spy x Family" oraz albumy "Lśnisz w księżycową noc" i "Tokyo Ghoul. Zapiski". Która z okładek jest najlepsza?
2020-04-02 - Galeria

Kwiecień z KG


Już 10 kwietnia do sprzedaży trafią "Do bani z takim komiksem!" Tadeusza Baranowskiego i "Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa" Joe Todda Stantona.
2020-03-05 - Galeria

Waneko w marcu


Na marzec Waneko przygotowało aż 15 premier, w tym ostatni tom "Shi Ki", jednotomówkę "Mnich i pająk" i pierwszy tom cyklu "Miecz zabójcy demonów". Sprawdźcie okładki wszystkich nowości!
2020-02-22 - Galeria

Marzec z KG


Podolec, Rebelka, de Radigues... Sprawdźcie, jakie nazwiska jeszcze pojawią się na okładkach marcowych premier Kultury Gniewu, i oczywiście zobaczycie te okładki, i te plansze...
2020-02-13 - Galeria

Luty z Egmontem


Przykładowe plansze z lutowych premier Egmontu, wśród których są nowości jak "Kamila i konie #01: Miłość Oceana", "Minecraft #01", "Negalyod" czy "OKP Dolores #01: Ścieżka nowych pionierów" i "Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa".
2020-02-12 - Galeria

Lutowe premiery Egmontu


Na luty Egmont przygotował aż 26 premier, w tym nowości jak "Era Conana. Belit", "Kamila i konie", "Minecraft" i "Ptaki Nocy. Tajemnice i morderstwa" czy "Śpioch". Sprawdźcie wszystkie tytuły i ich okładki.
2020-02-07 - Galeria

Luty z Waneko


Na luty Waneko przygotowało 14 premier. Wśród nich są ostatnie tomy "Gdy zapłaczą cykady", "Strażnik domu Momochi" i "Tokyo Ghoul:re", nowościami są zaś pierwszy tom "Mistrz romansu Nozaki" i jednotomówka "Czarośledztwo". Sprawdźcie okładki wszystkich premier.